Chcete závodit o peniaze ?

Igor Barbírik (04.01.2011, 21:07)
Ked chcete pretekat o peniaze netahajte do toho obyčajných chovatelov! urobte to jak v Mexyku ,Číne ,Arabske Emyráty a hraje o peniaze! Stavíte peniaze 1000 eur na holuba ale na štarte bude len váš a konkurentov holub a bud vyhráš alebo dovydenia ale netahajte tam obyčajných chovatelov
Igor Barbírik (04.01.2011, 21:28)
No čo majstri stratily ste dych?mate možnost urobyt takýto klub a to bude klub PRAVDY !!!!
Peter Matalík (04.01.2011, 21:34)
Zapoj sa do golden klubu,možno sa nám vráti dych.S pozdravom.
Ľudovít Jančok (04.01.2011, 21:43)
Pán Barbírik, pri všetkej úcte, tu by išlo len o drobné. Keď počítam 5 OZ po priemerne 7O chovateľov, je 35O chovateľov, po IO holubov, je 35OO súťažiacich holubov, po príklad I euro na holuba, je na ceny 35OO euro. To je príklad, a dostupné pre všetkých chovateľov, lebo preteky by boli normálne ako do teraz, len by bola ešte súťaž ako bonus. Na spoločné preteky by sa nasádzalo normálne, ako do teraz do súťaží o majistra ZO, OZ, Slovenska atd. Len by sa vypúšťalo spoločne, a bola by zábava. Samozrejme by asi nikto navyhral miliony, ale bolo by to spestrenie súťaže. Je to len myšlienka, a možno sa nikdy nenaplní, a nezrealizuje. Ja viem že sú možnosti teraz lietať o peniaze, ale všetci , alebo večšina na to nemá, ani nebude mať, ale toto by zvládol každý. Prepáčte ak som nebol konkrétny , je to len myšlienka. Ďakujem Ľudvik.
Milan Kašuba (04.01.2011, 21:44)
No neviem,neviem p.Matalík,či ste urobili dobre takto verejne vyzvať obyčajného chovateľa,aby sa zapojil do súťaže,čo keď to zoberie vážne a ukáže Vám neobyčajným chovateľom ako sa to má robiť.Neťahajte tigra za chvost.:-))))))))))
Ľudovít Jančok (04.01.2011, 22:02)
Pán Matalík, Golden klub je profi záležitosť, na ktorú sa chovateľ podľa môjho názoru musí pripraviť, a nachovať taký mančaft ktorí to zvládne. Je to súťaž holubárskej elity,a ja sa budem snažiť medzi tú elitu dostať, lebo je to veľká výzva. Bohužiaľ za rok sa to nedá dokázať. Fandím Vám všetkým, držte mi pľac.Zdravím Vás, Ľudvik.
Igor Barbírik (04.01.2011, 22:22)
Peter si si ma nepochopil ja som myslel 1 chovatel 1 stavka 1holub plus KM a smer .preto sem netahajte Golden club
Anton Morvay (04.01.2011, 22:43)
Prepáčte pán Barbírik , nikdo nepísal že by tie stávky boli pre všetkých povinné. A vy prečo miešate nočné dolety do diskusie o regiónoch ? Zaujmite k tomu svoj názor Ano-Nie a prečo.
Igor Barbírik (04.01.2011, 23:12)
Pan Morvaj kedysi som si myslel že dyskusne forum je o dyskusii medzy chovatelmy o ich názoroch bez napadania sa osobných útokov a podobne ale určite som sa mýlil. Tu sa jedná o neporovnatelné a ked si chce niegdo dokázat ze je lepší nech sa páči ale stávka 2chovatelia a každý z 1 holubom o povedzme 1000 eur Pan MorvaY mne sa myšlienka Golden clubu velmy pozdáva ale nemožem súhlasit že pre cele SK ale to je moj nazor. Ešte taká maličkost ked som tu pred zhruba pred rokom predložil temu regiony vela z vás my nevedela príst na meno a zrazu ta zmena .Čo sa asi stalo?
Ľudovít Jančok (04.01.2011, 23:24)
Jednoduché pán Barbírik, prišlo na Vaše slová, ako sa hovorí, do roka a do dňa. Je to fajn že sa Vám prognoza vydarila. Zdravím Ľudvik. Ešte niečo, aj keby som vedel že môj holub by vyhral, nevsadil by som lOOO eur, lebo by som určite veľa ľudí naštval. To len tak na okraj.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené