Ukončenie výstavy MDKS+SEMK

Štefan Nochta (17.11.2010, 19:47)
Touto cestou by som chcel poďakovať predsedovi MDKS p. Bučovi za uskutočnenie 2.ročníka spoločnej výstavy, ktorá bola - ako ináč v dostatočne veľkých priestoroch kultúrneho domu v Dlhom Poli, výstava bola na úrovni, pohľad n a holuby bol dobrý, nakoľko boli umiestnené v dobrých klimatických podmienkach a znovu bolo na čo pozerať........ Jedno, čo mi vadilo, bola neozvučená miestnosť. Bufet čistotný, toalety taktiež, na chodbe predaj potrieb a chovateľských produktov, parkovanie riadené osobou, dostatok miesta pre posedenie a debaty........ To čo mi vyrazilo dych, bola skutočnosť, že prípravu, postavenie stolov, montáž klietok, číslovanie, proste všetko.... robil p. Bučo sám!!!!! do polnoci. Napriek tomu, že v Dlhom poli je niekoľko holubárov, ktorí sa aktívne zapájajú do týchto pretekov a nenašiel sa ani jeden, čo by p. Bučovi pomohol?????????????????? Toto je teda silné aj pre môj žalúdok.........
Ján Bučo (17.11.2010, 20:43)
Milý pán Nochta, Veľmi pekne ďakujem za milé slová chvály. To vždy poteší, aj keď mi dnes jeden nemenovaný pán z Liptova radšej vynadal a potom ma oblapil okolo krku a povedal: "Radšej ti vynadám, aby si nespyšnel." (potom sme sa obaja z chuti zasmiali a podebatili sme). Pri stole som hovoril, že na výstavu som pripravoval veci sám, ale bolo by z mojej strany veľmi sebecké keby som opomenul chlapov ako pán Žiačik, Letko, Škorčík, Mikulík, Komačka, Púček, moji rodičia a iní, ktorí sa podieľali na príprave a realizácii výstavy. Dokonca mi chovatelia z Dlhého Poľa po ukončení výstavy (a to sme teda nemohli ešte vedieť keď sme spolu sedeli) ponúkli zbalenie miestnosti a odvoz klietok do Brodna úplne sami. Čo sa týka nevhodného ozvučenia, toto je výsostne moje maslo a sľubujem, že ak niekedy o rok budeme organizovať výstavu, určite si na to dám pozor. Inak, bol som veľmi milo prekvapený z toho koľko ľudí sa objavilo na výstave v Dlhom Poli. Návštevnosť oproti minulému roku bola takmer o 50 osôb vyššia ako vlani. Každopádne musím poďakovať všetkým chovateľom, ktorí vystavovali svoje holuby za to, že sa prišli odprezentovať. Takisto chcem poďakovať všetkým návštevníkom za to, že nás prišli podporiť a v mnohých debatách sa objavilo, že by mohli o rok stáť na štarte bok po boku s nami. No a v neposlednom rade chcem poďakovať všetkým, ktorí čo i len trošičku prispeli k tomu aby dnešný deň strávený v Dlhom Poli bol pre nás príjemný. Letu Zdar! Ján Bučo

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené