Tornaľa-2010

Peter Matalík (15.11.2010, 19:01)
Aj touto cestou,by som chcel poďakovať usporiadateľom v Tornali,za skvelé zvládnurie už tretieho ročníka.Bolo vidno,že už sa poučili z prvých dvoch ročníkov.Či už spoločenský večer/okrem muziky/,samotná výstava,alebo dražba -výborné.Utužili sa vzťahy s Maďarskými chovateľmi aj dohodnutou výmenou chovného materialu.Nemôžem si však odpustiť jednú poznámku na margo SZ.Zároveň sTornaľou ,organizoval školenie posudzovateľov v Nitre.Podľa mňa to bolo veľmi nevhodné!Usporiadatelia v Tornali mi ukázali vyčlenené priestori,kde sa kľudne dalo to školenie realizovať.Spojilo by sa užitočné s príjemným.Tak sa či už J.Mokrý,Ľ.Valíček.. nemohli tejto akciie zúčatniť.Do budúcna by sa malo na to prihliadať!
Ľubomír Drgáň (15.11.2010, 21:33)
Ujo Peťo plne s tebou súhlasím a hlavne z druhou polovičkou tvojho príspevku. S plnou účasťou slov.zväzu by to malo svoj punc. Poďakovanie usporiadateľom za skvelú akciu v Tornali.
Peter Grék (15.11.2010, 22:40)
Príjemné s užitočným by sa v tomto prípade určite nedalo zrealizovať, nakoľko časová náročnosť celého školenia by pobyt aktérov na výstave neumožnila. [%sig%]
Zdeňek Adamík (16.11.2010, 14:26)
Peter, a na Slovensku nemá den 24 hodin?
Peter Grék (16.11.2010, 15:50)
Zdeňku, ale má - ale končili sme skutočne neskoro v noci - a keby som aj bol v Tornali a prišiel by som medzi "našich", asi by som im tak neskoro v noci už aj tak nerozumel :-) [%sig%]
Peter Matalík (16.11.2010, 16:32)
Peťo! To koľko dni ste sa škollili?A propo tých naších,ktorým by si už"nerozumel",tentokrát tromfli Maďari!
Ľubomír Hovančík (16.11.2010, 20:30)
Pre Petra Gréka: Peťo divil by si sa ako šikovne a rýchlo dokážu v Tornali vyriešiť zdanlivo neriešiteľné. Ale ja tvrdím, že tam nebola ochota / zo strany SZ/ niečo prekladať, alebo bola tam tá "NECHCELOSŤ". Predstavitelia SZ- prezídia, až na jednu -dve výnimky nemájú vôbec snahu podporiť organizátorov v Tornali. A dovolím si to tvrdiť, preto lebo je to už tretí ročník, a vidím a počujem veci.....a ja jaj. Ubytovanie v penzióne bolo na výbornej úrovni. A nikto sa nesťažoval ani na veselých- spevavých holubiarov. Mimochodom, o 01,30 hod som bol ešte hore a diskutovali sme s Matalíkom, a Blahovským.
Peter Grék (16.11.2010, 20:57)
Ahoj Ľubo, prečo bolo školenie a skúšky posudzovateľov v termíne výstavy v Tornali neviem, možno bola výstava v termíne školenia :-) netuším ! Reagoval som len nato, že aj keby bolo školenie organizované v Tornali, z samotnej výstavy by jej aktéri nemali nič - stihli by akurát debaty po nej... ja som prišiel domov asi o pol tretej v noci. [%sig%]
Milan Blahovský (17.11.2010, 09:24)
Peter, porovnávať výber termínu organizácie medzinárodnej výstavy s voľbou termínu školenia posudzovateľov je viac ako nevhodné. Pokiaľ si niekedy organizoval niečo na medzinárodnej úrovni tak to pochopíš. Ja vždy hovorím, keď je ochota kompromis sa nájde. Nemá zmysel to tu teraz rozoberať, je po oboch akciách a dúfam, že obidve padnú na úžitok chovateľskej verejnosti, zatiaľ som presvedčený iba o tej v Tornali.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené