Informácia pre členov MDKS a SEMK

Ján Bučo (24.10.2010, 21:54)
Dobrý večer priatelia, Mám pre Vás informáviu ohľadom výsledkov za sezónu 2010. Tie boli po kontrole počtov nasadených holubov opäť umiestnené na stránku klubu www.longditance.wz.cz . Zároveň by som Vám rád oznámil, žr výstava MDKS je plánovaná na 17.11.2010 zrejme niekde okolo Žiliny nakoľko žiadne nasadzovacie stredisko neprejavilo záujem o organizovanie výstavy. Informáciu o konkrétnej lokalite a účasti SEMK či TKDT samozrejme čoskoro uverejníme takisto na stránke klubu. Letu Zdar! Jano Bučo predseda MDKS
Ján Bučo (25.10.2010, 12:03)
Vážení športoví priatelia, 2. spojená výstava dlhotraťových holubov MDKS, SEMK a TKDT sa uskutoční dňa 17.11.2010 (streda, štátny sviatok) v kultúrnom dome v Dlhom Poli. Infromácie, spolu s propozíciami budú uverejnené na stránke klubu www.longdistance.wz.cz nasledujúci víkend. V hrubých črtoch: Trvanie výstavy 9,00 - 15,00 hod. Preberanie holubov bude už od 7,00 hod. Vyhodnotenie výstavy bude o 14,00 hod. Počas výstavy bude pripravené skvelé občerstvenie a predaj chovateľských potrieb a krmív. V prípade potreby, podrobnejšie informácie dodám osobne na telefónnom čísle 0907847774 alebo mailom na janbuco@gmail.com . Jednotlivým koordinátorom ešte tento týždeňrozošlem podrobnú informáciu ktorá v podstate cez víkend bude aj na webe. Ján Bučo predseda MDKS
Zdeňek Adamík (25.10.2010, 13:49)
Dobrá práce, jen tak dál.
Ján Bučo (01.11.2010, 12:33)
Pozdravujem priatelia, Na stránke MDKS www.longdistance.wz.cz som uverejnil zoznam nominovaných holubov, propozície výstavy v Dlhom Poli a vzor výstavnej karty. Ten sa dá stiahnuť do PC, vyplniť a poslať mailom naspäť. Tešíme sa na Vašu účasť. Príďte si pozrieť najlepšie holuby na tratiach cez noc v roku 2010. Letu Zdar Jano Bučo predseda MDKS

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené