telefonát

Jozef Kasan (23.10.2010, 22:23)
Tak dnes som mal zaujímavý telefonát a nedá mi aby som sa o tento zážitok nepodelil. Telefonoval mi chovateľ /nechovateľ/ z OZ Trenčín, ktorý už vraj nezávodí aj sa predstavil a povedal mi: p. Kasan, mám Vaše mláďa č. 66 /holubičku/ ktorú som kúpil na burze v Hradišti s belgickým holubom. Ten predávajúci mi nechcel predať toho Belgičana iba za podmienky, že kúpim celý pár. Chcel by som vedieť aká je tá holubička a načo ju mám zapáriť. Rodokmeň ani preukaz nepotrebujem. Mladé dávam kamarátom. V úžase som mu ešte aj poradil. [%sig%]
Robert Molnár (23.10.2010, 23:30)
ahoj Jozef. A ver tomu že takýchto prípadov je podľa mňa strašne veľa len o nich nevieme. Počul som že takéto burzy/trhy/ sú aj v Poľsku kamarát nechovateľ mi tam chodí každý týždeň on mi to vravel. /predávajú ich aj na polievku / s pozdravom Robo
Zdeňek Adamík (24.10.2010, 09:07)
Asi by bylo vhodné na těchto "burzách" prověřit některou represívní složkou státu PŮVOD ZBOŽÍ, tak jak se to dělá na vietnamských tržnicích. Ale samo se to nestane, pokud to nebudou iniciovat anebo se o to alespoň pokusit Prezidia CHPH a SEF CHPH. Ti to mohli projednat při finále ve Wilczi, stejně se tam možná nudili, když nic neletělo...

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené