Prosba - anketa

Ján Blahovec (15.10.2010, 12:49)
Chcem touto cestou poprosiť predsedov OZ i regiónov, aby si pozreli poštu v schránkach OZ. Pred tromi týždňami som rozoslal jednoduchú holubársku anketu a vrátila sa mi len jedna vyplnená. Možno z tohto počinu bude nejaký osožný výstup, neviem, ale za pokus to stojí. V anketke stačí len vymazať jednu z odpovedí - áno alebo nie. Pokiaľ by ste mi to posielali klasicky poštou (na adresu: Ján Blahovec, Osiková 19, 010 07 Žilina), tak správnu odpoveď zakrúžkujte. Ďakujem
Jozef Toporcer (05.11.2010, 20:39)
Pan Blahovec očom bola ta anketa ? na aku otasku trebalo odpovedať dakujem!!!
Ján Melichárek (06.11.2010, 18:54)
Anketa cez toto DF bude rýchlejšia ,no nik nezaručí ,že dostane každému holubárovi do rúk.Pokiaľ pojde o motivačný prvok s výsledným prvkom ku zlepšeniu práce ....................mohlo by to mať úspech. wwwzahorák.sk
Ján Blahovec (09.11.2010, 12:03)
Práve som chcel reagovať, pretože mi prišli len dve odpovede na malú anketu. Predpokladám, že mailové adresy OZ sú "mŕtve" alebo sa predsedom OZ nechce odpovedať - neviem, možno že to pokladajú za zbytočné. Ja nie. Preto jednoduchú anketovú otázku uverejňujem v tomto priestore: Anketa 1. Má vaše OZ (región) v tomto roku zakotvenú možnosť prečiarknutia jedného (najhoršieho) preteku? (nesprávnu odpoveď vymažte) a) Áno b) Nie 2. Prečo áno? (zdôvodnenie z konferencie OZ): 3. Prečo nie? (zdôvodnenie z konferencie OZ): 4. Prečo áno? (zdôvodnenie účastníkov či výboru regiónu zo stretnutia): 5. Prečo nie? (zdôvodnenie účastníkov či výboru regiónu zo stretnutia): P.S. Údaje sa vlastne nedajú inak zistiť, pretože väčšina OZ na svojich webových stránkach vlastne nezverejňuje zápisnice z oblastných konferencií (a vôbec nie staršieho dáta) a ani v tých zverejnennie nie je takáto informácia. Chcel som anketu poslať priamo predsedom na ich osobné mailové adresy, ale nenašiel som ich. Pokiaľ by sa mi zhromaždili informácie zo všetkých OZ a regiónov, spravím štatistický prehľad v rámci Slovenska o vyčiarkovaní pretekov. Zatiaľ mám odpoveď od Daniela Krajčíka a Janka Buča. Verím, že sa pridajú aj ďalší. Dôležitá je odpoveď zo zápisnice - z jednoduchého dôvodu - aby sa vo výsledku neobjavovali subjektívne dôvody. Bude to asi aj test ako poctivo robia OZ zápisnice z konferencií. Beriem aj dôvody z výboru, ale treba to označiť ako výpis z uznesenia výboru a pod. Veľmi pekne ďakujem za záujem. Pri tejto téme som si overil aj to ako OZ ponúkajú členskej základni informácie z konferencií na svojej webovej stránke. Niekedy si totiž treba niektoré veci overiť, porovnať v čase atď - a je to problém. Anketou chcem nadviazať aj na poznatky, ktoré som získal pri písaní histórie holubárstva v Trnovom, kde som bol zhrozený neexistenciou podkladov na základnej i oblastnej úrovni. Náš šport nie je len o archivovaní pretekárskych výsledkov a výstav (a tie sú poriadne od ruky). SZ CHPH som navrhol, aby v ZO bol do výboru volený aj kronikár ZO a aby k tomu boli vydané metodické pokyny ako sa to má robiť. Tým ale nechcem nikoho v DF zaťažovať. Budem vďačný ak mi pošlete odpovede na anketku. Veľmi pekne ďakujem. Želám vám pekný deň!

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené