Deklarovali ste preteky 2010 ako ,,Vtip"

Ján Melichárek (06.09.2010, 11:56)
PRETEKOVÝ PLÁN Senica 2010 Tak prečo tam chceme meniť pretek Tahov za Chomutov....... keď je deklarovaný ,,TACHOV" 12.9.2010 Tachov MH 25/7-60/2 po 1% VS1+VS2+OZ 340-380 MH-OZ, MS ........či už ani tento plán nedodržíme................. ........jedna zmena stačila a bola logicky opodstatnená............ Poprosím o vyjadrenie výboru OZ Za ZO Šaštín Melichárek Ján
Vladimír Cák (08.09.2010, 21:02)
Jane vyser sa na ních na kreténu.nevydržiš ešte jeden zavod? a máš klid.alebo nenasad a je to.že sa temu vubec aj cudujes ze je Chomutov ten je na severy.sak vydel si jak hvizdali pri severaku tam ty hore u nekerich až hamba a to domna sa išiel obut P.Adamik co ja sem za chovatela.nech im poradí co to mali asi chore jak by on povedal o nas.čudujem sa že ti neodpisal ešte.
Ján Melichárek (08.09.2010, 21:15)
Vlado,len slušne obaja dobre vieme ,že.......... to bolo vetrom.......a ..vetry zastavíš len keď sa nenaješ fazule...... PS: Vraj aj žena po päťdesiatke môže dráždiť muža. A čím? Každým slovom. Tak nech Ťa nedráždi p.Adamík .Je to môj priateľ,tak najdi si cestu ku kultúrnemu vyjadrovaniu...... nie,že mi hňeď znadáš......... www.zahorak.sk
Zdeňek Adamík (08.09.2010, 22:06)
Pane Cák moje poloha je v severní části OS Zlín asi ve 2/3 jihoseverně a ve 2/3 západovýchodně (přibližně). A přesto moje holoubata i při tomto proudění v neděli zaletěla z jihozápadně položeného Tábora, kde by měli mít výhodu jižně hnizdící chovatelé OS Zlín celkem solidně, při ztrátě jednoho kusu viz.: http://www.holubar.org/Zlin2010/OS10-23.TXT
Ales Truhlar (09.09.2010, 12:14)
Uf, uf. Klobouk dolů, ale nechtějte mě rozesmát příteli. Oba víme jak to při severovýchodním, nebo severním proudění je. A to je fakt :-))
Vladimír Cák (09.09.2010, 21:41)
Pán MELICHAREK s vami si to vybavim ručne v sobotu :),tie vaše nazory ma fakt s.....Co sa tyka pana Adamika je to vymena nazorov aj ked je to trochu ostre ale ja sa na neho nehnevam.Berem to ako ryvalitu medzi CZ a SK PS:ty sa teš :)
Vladimír Cák (09.09.2010, 21:57)
Pán Adamik vaše holubata keby prežili to co tie nase tak neviem kolko ich mate dnes na holubniku.ja som mal asi 50 ks pripravene na sezonu,ostalo mi ich 11 stoho su 3 na druhej letke.holub 159 doletel 10:59 a učite by bol v prvej 10 možno aj 5 ale ostal na streche poctivich 45min.ale otom to je.Je to jeden z 3 co maju odletene všetky zavody.ja sa nevzdam a letim aj stim poslednim co mam.a aš sa pozriete na vysledky tak uvidite odkial išli holuby a potom mi povedzte ci to nieje o vetre o ktorom sme tak debatovali asi pred 3 tyždnami.tak prajem nech sa vam darí.
Zdeňek Adamík (10.09.2010, 11:31)
Pane Cák: za prvé děkuji za přání - vám taktéž, za druhé u mne holub který sedí na střeše déle než 1 minutu, lhostejno zda starý či holoubě nemá na holubníku, nejen on ale i celá jeho rodina místo; je nekompromisně vyřazen, byť by doletoval ze závodu první.
Vladimír Cák (10.09.2010, 11:37)
Pan Adamik ja lietam na gumicky.a po takych zavodoch ani sa necudujem ze sedi na streche.ja sem tiez rad ze su doma.nic si z toho nerobim.u starych sa mi to nestalo ani jeden zavod takze srach stoho nemam.mlady sa bude inak chovat az o na jaro dostane budnik a samicu to si myslim ja.a ked dotrenuju tak idu donutra na zavolanie bez problemu.
Zdeňek Adamík (10.09.2010, 12:28)
Ok, gumičky mají opravdu tuto nevýhodu, zejména, když je přední stěna holouběcího příbytku tvořena pletivem. Na druhé straně mají zase výhodu, že si narazíte to co potřebujete nebo také všechno co doletí. Mi EKS při KAŽDÉM závodě nějaké holoubě nestihne zaznamenat. Např. při tomto posledním to byly dokonce 4 kusy, neboť v prvním hejnu jich spadlo (a to doslova) na vlet 15 díky útoku dravce a lezli tam jeden přes druhého. Ale jsem na to zvyklý takže to neřeším, občas mě to sice naštve, když vidím že se jedná o holoubě nominované do JOC, ale co s tím když zatím padají další a další. No a co se týká těch dravců při dnešní ranní inventuře dvě holoubata, která tam včera ráno ještě byla, nejsou. Snad se alespoň jedno z nich vrátí.
Vladimír Cák (10.09.2010, 20:57)
Neni az tak pravda co sa tyka aspon dobreho umistneni predsa ked doleti holub v prvej 10 alebo 5 tak to je uspech a to ci je majstr ale nemajstr.to je muj nazor.a dravce ja neriesim nato je ucina len brokovnica kose a ine pasce nezabyraju.mame tu v reviry asi tak 5,6 rocnu samicu jastraba ta sa len zrchu diva dole na kos ale nepujde tam.mam taku perlicku.ked sem cez zimu nepustal holuby dolete a sedla si na vlet a divala sa do nutra na holuby.ale uz natem pracujem aby sem jej co skurej odspival.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené