Chovateľ v núdzi

Milan Blahovský (18.11.2009, 12:48)
Na požiadanie výboru OZ B.Bystrica som zavesil na web stránku informáciu o nešťastí, ktoré postihlo ich člena a jedného z nás. Touto cestou vyzývam chovateľskú verejnosť k pomoci tomuto chovateľovi. Ja touto cestou venujem príspevok získaný z dražby môjho holuba SK-08-02310-170 línie Janssen ( Schaerleckens x Bangert ) v sobotu v Tornali. V prípade že nebude vydražený zasielam na účet postihnutého chovateľa finančnú čiastku. Hovorí sa, že "V núdzi poznáš priateľa" a preto sa spojme spoločne pe dobrú vec. Blížia sa vianočné sviatky, ktorých atmosféra ľudí spája a sme svedkami mnohých charitatívnych akcií. Prečo mi nedokážeme vytvoriť konto a prispievať v rámci svojich možností na jeho účet a práve v takýchto chvíľach ukázať svoje srdce a súdržnosť, či to bude podpora mladých alebo starších či nemocných chovateľov, ktorých krízové roky určite zasiahli. To je cesta pomoci a nie falošné priateľstvá a prázdne sľuby na schôdzach.
Peter Matalík (18.11.2009, 13:12)
Pripájam sa k.M.Blahovskému a taktiež príspevok za jedno dražené mláďa v Tornali 09-02512-916 zašlem na účet postihnutého chovateľa.Fakt by sme sa mali niekedy aj zamyslieť nad nešťastím iných a nie len viesť žabomyšie vojny o koeficienty.Taktiež prispejem do do dražby ktorá bude v Stráňanoch o týždeň na postihnuté deti onkologickými chorobami.Výstavu usporiada SEMK, MDKS.Aj tu by sme sa mohli ukázať aj v tom pozitívnom svetle a nie len v ustavičných hádkach.
Michal Kopas (18.11.2009, 14:01)
Ano prispejem ,ale neviem najst kde si to zavesil na stranke. Treba č.u.
Milan Blahovský (18.11.2009, 14:10)
Na hlavnej stránky je v ponuke "čo nové" príspevok Chovateľ v núdzi - je tam všetko potrebné. Ak dokážu pomôcť futbalisti prečo by to nemali ukázať aj holubári ?
Michal Kopas (18.11.2009, 15:01)
Ano Milan, po obnoveni stranky mi to nabehlo. Ďakujem

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené