Propozície CV

Miroslav Luhovy (12.11.2009, 09:20)
Chcem sa spýtať na výpočet koeficientu ESO,je to tak správne?A takisto aj obmedzenie pri ESO ročiak a starý na 5000 ks?
Miroslav Luhovy (12.11.2009, 09:25)
Ešte ďaľšia vec-pri koeficientoch ESO mláďa.ročiak a starý je len spodný limit v km a to 100 km resp. 300 km.A čo vrchný limit,napr.pri ESO starý-už neplatí 600 km?A pri kategórií E je zrušené obmedzenie na 5000 ks?
Milan Blahovský (12.11.2009, 12:37)
Vraj sa pri tvorbe propozícii vychádzalo z propozícii EV v Nitre. Pozriem sa na to doma a doladím to.
Peter Matalík (12.11.2009, 13:33)
Tak to čítate p.Luhovy.Ďalší trapas.Kto má teraz tie propozície opraviť.Blahovský?Kde je vycviková komisia resp.výcvikár SZ.zase sa povie ,že Blahovský niečo opravil,alebo dopísal?
Miroslav Luhovy (12.11.2009, 14:18)
Už je to opravené,ale ako to je s tým E-čkom,je tam obmedzenie na 5000 holubov?
Július Mlátko (12.11.2009, 14:34)
A nebudú sa vystavovať kolekcie 1,2,3 miesto- Generálne majstrovstvo Slovenska ? Lebo ostatné kategorie z ktorích sa GM skladá sú tam. [%sig%]
Milan Blahovský (12.11.2009, 16:21)
Keďže sa možno nepriamo vyzvaný neozýva neostáva mi nič iné ako podať vysvetlenie za čo ma možna zase nejaký "Antuš" bude špiniť. Podľa slov prezidenta SZ bola na zasadnutí federácie Stredoeurópskych krajín sa dohodli na pokračovaní výstav podľa propozícii SEV, ktorá bola v Nitre a navyše z popudu tejto výstavy podala srbská delegácia na kongrese v Dortmunde návrh na zaradenie týchto kategorií do programu najbližšej olympiády v Poľsku čo bolo tuším aj odsúhlasené. Pravdepodobne došlo pri prepise "našich" propozícii k ich nesprávnemu výkladu či prekladu a následne po ich prevzatí p.Dudzik uviedol tieto podmienky do pripravených propozícii. Osobne mám obavu z toho, že ak poľsky zväz nezmení tieto propozície podľa nášho vzoru nastane asi menší problém s rozdielnosťou použitého koeficientu pre danú kategóriu. Je nelogické, aby sa pre kategoriu ESO použilo 6 koeficientov na stredných tratiach a ak ostane iba spodná hranica, potom aj možno nejakej DT. V každom prípade bude zostavená výstavná karta v elektronickej podobe, ktorá bude použiteľná ako jediná možná pre výstavu. Chcel by som upozorniť výrobcov vlastných kariet aby tak nekonali a rešpektovali to čo predloží SZ. V minulosti to boli napr. OZ Bratislava. Vo výstavnej karty sú vložené vzorce, ktoré po dosadení správnych údajov pre danú kategóriu vypočítajú a vyplnia koeficient pre danú kategóriu. Ak máte pocit, že váš návrh je lepší pošlite jej verziu na môj mail. A ešte pre Mira L. Šport E nemá obmedzenie pre počet nasadených holubov ako aj kategória Šport mladý, je to aj tak napísané a napokon vzorce v kartách to budú mať jasne definované.
Milan Blahovský (12.11.2009, 17:12)
Julo máš pravdu, bolo by nelogické aby GMS nemal vystavené holuby na CV. Doplnené.
Ivan Vida (15.11.2009, 19:46)
V propozíciach CV ďalej nie sú zaradené holuby na Európsky pohár, hoci v propozíciách v časopise PH č.3 sú. Vie niekto kompetentnú odpoveď? Zmenilo sa niečo? J. Vida
Milan Blahovský (15.11.2009, 20:10)
Nejde sa

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené