pretekový poriadok- výklad

Vladislav Havel (27.10.2009, 10:53)
Milan Blahovský, dovoľujem si Ťa touto cestou požiadať o bližší výklad bodov 11 a 12 z pretekového poriadku aby sa predišlo do budúcna k zbytočnému nedorozumeniu. Naše OZ po užíva klietky, ktorých predná časť ( vypúšťacia) je plechová zabezpečená mechanickým zámkom. V zadnej časti klietky sú malé dvierka, ktoré sa používajú k naplneniu (nasadzovaniu) holubov do klietky. 11. Transportné koše musia byť riadne vybavené a pred nasadzovaním uzamknuté alebo zabezpečené iným spôsobom. 13. Prepravné boxy musia byť pred nasadením zaplombované a odplombujú sa až pri príprave holubov na štart za účasti štartéra Otázka: 1. čo sa rozumie pod pojmom riadne vybavené ? 2. musia sa plombovať i malé dvierka, ktoré sa používajú k nasadzovaniu holubov? 3. aké plombovacie kliešte majú byť použité, kto kontroluje a kde potvrdzuje neporušiteľnosť odtlačku na plombe? 4. k čomu slúži plombovanie prepravných boxov? Pretekový poriadok nadobudol platnosť v roku 2005 a preto predpokladám, že za účelom vysvetlenia nemusí zasadať žiadna komisia a môžem dostať obratom odpoveď. Vopred ďakujem za vysvetlenie. [%sig%]
Milan Blahovský (27.10.2009, 11:13)
Vlado, neviem prečo to požaduješ práve odo mňa ? Už som raz napísal, že každý člen má kompetencie na odpovede pre verejnosť cez toto DF vo svojom pôsobení a k tomuto bodu by mal reagovať predseda výcvikovej komisie SZ, určite ti odpovie. Podľa niektorých som až prehnane aktívny v písaní. Spýtaj sa ma na problémy výpočtu či zoradenia výsledkov.
Vladislav Havel (28.10.2009, 10:41)
Milan, Predpokladal som, že od Teba sa dočkám rýchlejšiu odpoveď prostredníctvom diskusného fóra ako oficiálne stanovisko predsedu výcvikovej komisie. Možná sa mýlim. Budeme čakať. Prajem Ti pekný deň. [%sig%]
Vladimí­r Smieško (28.10.2009, 21:48)
Kolega Havel, aj mňa by zaujímalo o čom je bod 3. lebo sa stále hovorí, že boxy majú byť zaplombované, len akosi mi chýba pokračovanie tejto podmienky.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené