OZ TV NIE JE FIRMA P.DRGANA

Milan Uradník (10.10.2009, 09:38)
Pozdavujem všetkych chovaťelov PH v OZ TV už mi to neda a konečne som sa rozhodol napisať par riadkov Skončila sa nam konečne sezona ktora sa skončila Bliži sa konferencia Vybor absolutne nepracuje tam všetko riadi P.DRGAN avšetci ho počuvaju ako niejakeho p.BOHA . Stači sa pozrieť na minuloroču zapisnicu z konferencie .Pride zapisnica z konferencie absolutne ne podpisana overovatelom ktori boli zvoleny P.žOFAJ aP.OLEXIK boli zvoleny .Za cely minuly rok VYBOR nie je schopny zaslať ani jednu zapisnicu z vyborovej schodze OZ očom sa rozprava zod.TAJOMNIK Spracovateľ vysledkov nie je schopny spracovať vykony holubov a holubic ani počas sezony ani po sezone veľke oči P.FIDRIK ktory je riadeny P.DRGANOM . ľUBO o tebe len toľko tvariš sa na SLOVENSKU ako niejaky genius ohovaraš počas sezony aky je zly pzepravca treba ho zmeniť su špinave boxy že mu to nezaplaťiš to su slova tvoje predomnou a ked ste spolu tak ste kamarati taky si ty človek. čo sa tyka zavodov mladych ste boli absollutne neschopny zavod HRIčOV holuby nasadene za hodinu vypustene vy ste otom vedeli lebo ste si nenasadili mohli ste aspon informovať tych vašich plaťičov zoZO KLIN a okolia ako si o nas myslite Deklarovany zavod VYšKOV SI PAN DRGAN zmeni na LITOVEL S p.TMAKOM P.DRGAN neviem odkiaľ mate informaciu že ja ako predseda ZO KLIN som zrušil vystavu ja som nič take nepovedal a dohoda si myslim bolka jasna že vystavu bude me robiť my ZO KLIN a ten kto bude robiť vystavu zabezpeči po zavodach mladych oblastny gulaš a priestory na konferenciu ale bohužial neexistuje žiadny dokaz lebo u nas sa nepišu asi zapisnice ako predseda zo klin SOM NIč ZA CELY ROK NEDOSTAL tak mne s toho vyplyva že vystavu si naplanoval sam P.DRGAN asi sa potrebuje na SLOVENSKU ešte viac zviditeľniť len sme na to zvedavi či mu to všetko tak vyjde a ešte by som chcel vidieť niejaku zapisnicu kto mu to schvalil. Touto cestou chcem pozdraviť všetkych CHPH OZ TV aby zachovali pokojne nervy a prajem vam veľa zdravia vo vašom osobnom živote. [%sig%]
Lukáš Fidrik (10.10.2009, 09:55)
Milan , chceš mi povedať , že nie sú na našej stránke výkony holubov za rok ??? Lepšie si to tam pozri , keď chceš niekoho z niečoho obviňovať a ohovárať poza chrbát ako som si už dávnejšie všimol . Keď to nevieš , stačí normálne zavolať a opýtať sa . Vysvetlím to každému ako a kde to hľadať . Letu zdar
Lukáš Fidrik (10.10.2009, 10:06)
A ešte niečo ... skús sa opýtať aj iných spracovateľov výsledkov , ktorí robia s tým ešte možno komunistickým programom , napr.Milana Blahovského , či to je jednoduché vyrátať výkony holubov . Áno , vypočíta to program , ale s jednou malou chybičkou . Nedá tam posledné číslo rodovej obrúčky . Napr. napíše mi : Milan Uradnik 4200 km 07-SK-02904-22. ... a teraz musím manuálne hľadať , že ktorý to asi holub može byť . A skús to hľadať na 60-ich holubov -30 holubov , 30 holubíc ... Nehnevaj sa , ale toto ma dosť urazilo , čo si tu napísal na moju adresu : ešte zhruba pred 2 mesiacmi , keď sme sa stretli si mi do očí vravel , aký si spokojný s výsledkami , že sú načas vyrátané , samozrejme po doručení ku mne . že tam nie sú skoro žiadne chyby a keď sa aj nájdu , hneď sa odstránia a teraz ma tu ideš kritizovať ? Dokonca verejne !!! Teraz si sa len ukázal Milan
Milan Uradník (10.10.2009, 11:08)
Lukaš pozdravujem ak sa ťa niečo dotklo tak prepač ale ti si išiel do toho že ti nemaš problem po niejakom piatom zavode vyhodnoťiť vykony holubov a holubic aby bola lepšia motivacia chovaťelov aa ak si ty misliš že nemam pravdu tak sa pozri ako ťa maju radi kamaratiuzo ZO použijem troška silne slova už ťa maju plne zuby či to nevidiš LUKAš ved ti si bol medzi prvimi čo kritizoval P.BLAHOVSKEHO že ti to budeš robiť lepšie tak sa zasa neschovavaj za P. BLAHOVSKEHO LUKAš skutek utek robiš len to čo ti povie P.DRGAN a zrobil si z teba poslika .LUKAš a ja už len verejne [%sig%]
Milan Blahovský (10.10.2009, 13:43)
Lukáš mal by si si splniť potrebu zaslania databáz za preteky mladých a pokiaľ by si bol požiadal mohol som ti poslať výkony holubov, ale ...
Jozef Olexik (10.10.2009, 16:05)
V posledných dňoch drvivá väčšina chovateľov rozpráva o dosiahnutých výsledkoch v sezóne 2009 v tom dobrom, alebo v tom horšom svetle. Mňa mrzí akurát to, že pokiaľ je niečo deklarované pred pretekovou sezónou, tak by to chcelo aj po pretekovej sezóne vyhodnotiť - ideálne by bolo už len kvôli motivácii chovateľov, ktorí sa zameriavajú na jedincov, spracovávať to pravidelne počas celej pretekovej sezóny, ale na to sme ešte asi nedozreli. Dekláracie typu: R1 - OZ Topoľčany + Tvrdošín + L. Mikuláš R2 - OZ Topoľčany + Tvrdošín R3 - OZ Tvrdošín + L. Mikuláš R4 - OZ Tvrdošín,Tatranský klub dlhých tratí 3 - Samostatné výsledky holubov a holubíc Myslím, že pokiaľ nevieme toto spracovať, alebo aspoň porozumieť aké je to pre nás dôležité, tak . . . Olexik Jozef
Július Mlátko (10.10.2009, 21:28)
Jozef,ja osobne ako predseda OZ TO som niekoľkokrát inicioval /cez funkcionárov/spracovateľov výsledkov OZ Tvrdošín a L.Mikuláš o zaslanie podkladov z deklarovaných pretekov nášmu vypočtárovi p.Obertášovi,ktorí bol ochotný bezplatne zoradiť jednotlivé deklarované preteky a poslať spať jenotlivým OZ aby si ich mohli zapracovať do výsledkov ale do dnešného dňa neprišla žiadna odozva.Takže kde to viazne,vycvikárom jednotlivých OZ by malo na tom asi záležať najviac,pokiaľ majú záujem aspoň trochu vyzdvihnúť svojich chovateľov. [%sig%]
Milan Blahovský (10.10.2009, 23:04)
Pokiaľ by bol záujem mám to zmaknuté tak za 20 min. ale načo sa robiť aktívnym. Za dobré nikdy dobré nečakaj, to je heslo, ktorého sa držím čo deň tak silnejšie. Regiónom zdar!
Zdeňek Adamík (11.10.2009, 06:35)
Jeden můj známý, když jsem příliš iniciativní nebo něco pro holubáře dělám mi vždy říká: "za dobrý skutek do držky" a bohužel, občas má i pravdu.
Ľubomír Hovančík (11.10.2009, 11:01)
Chlapy žasnem nad vašimi aktivitami. Kto čo ma na koho. Kto povedal to či ono. Kde su ostatní chovatelia alebo kolegovia funkcionari že dovolia jednému riadiť alebo skôr zasahovať do všetkého, alebo skôr čo robite vy funkcionári že za vás robí niekto iný. A ak chce robiť tak ho nechajte a vyjasnite si to doma na svojich shôdzach a neťahajte všetky "drby" na internet. Potom nečudo že sa nám v iných krajinách smejú, neuznávajú nas ako chovateľov, alebo naše vysledky ani nehovorim. Slovák vždy bol pracovitý, vynaliezavý. A plne súhlasim s p.Blahovským načo byť príliš aktívny. Chovatelia si malokedy važia toho čo sa pre nich robí. A z ich strany buď ohovaranie, kritika a posnešky. Zamyslite sa nad sebou. S pozdravo Letu zdar. ak je to ešte letu zdar.
Július Mlátko (11.10.2009, 11:25)
Milan,pokiaľ by som Ťa poprosil, mal by si čas a dalo sa to zoradiť,urob nám to prosím Ťa,lebo my už máme výsledky skompletované a sú pripravené na tlač.Súbory pre tlač,,porhol xx.ttt pošli mailom p.Obertášovi.A hlavne by bola škoda pre zúčastnených chovateľov niečo z toho nepoužiť. Vopred Ti ďakujem za Tvoj čas. Mlatko [%sig%]
Milan Uradník (11.10.2009, 11:27)
a ešte niečo LUKAš pozri si prispevok P. M. BLAHOVSKEHO jasne hovori pokiaľ by bol z našej strany zaujem prečo nie LUKAš občas sa treba vedieť aj pokoriť a opytať skusenejšich borcov A pan vycvikar OZ pozrite si prispevok J. MLATKA predsedu ZO TOPOLčANY s ktorymi sme leteli REGION 1,2 niekoľkokrat vas inicioval ale bezvysledne takže načo robiť niejake deklaracie vysledkov pred sezonou ked nie je žiadny zaujem ich spracovať a ešte že vraj zadarmo Takže možno popredni chovateľia prichadzaju o vyborne koeficienty ,nie možno ale určite . [%sig%]
Milan Blahovský (11.10.2009, 12:15)
Julo pošleš mi jeden produkt SPEED UP , nech to bleskovo ako je v názve zmaknem ? :o)))))))))))))))))))))))) V tom regione sú tuším spomínané OZ L.Mikuláš a ešte Tvrdošín, odtiaľ som záujem nepostrehol. Tu skôr ide o to či máte s niekým zmluvu či dohodu o vykonaní tejto práce pre spracovanie reg.výsledkov. Ono sa ľahko napíše poletíme region s tým a tým a ťažšie sa už doťahujú detaily ako je preprava, štart a potom spoločné výsledky. Potom už akosi aktivita opadá.
Július Mlátko (11.10.2009, 13:14)
Milan,stým produktom nie je žiadny problém,len ho nesmieš použiť večer pred spaním :´haaaaaaa Tieto reg.výsledky sa zrodili ako nejaká možnosť spoločných výsledkov,lebo prepravca na sDT OZ Žilina nám nedokázala zabezpečiť spoločné výsledky z celého auta,/alebo nebol záujem?!/ktoré prepravovalo aj REG.SEVER a reg. sever nás ako ,,neposlušných,,vyradil -OZ Tvrdošín,L.Mikuláš a Topoľčany,preto lebo sme snimi neleteli DT,a to už nehovorím o cene holuba akú nám následne sDT vyrúbili.Ale je to taktiež na škodu veci lebo holuby boli všetky vypustené na jednom mieste a v rovnakom čase,len výsledky neboli z celého auta !!! Takže smola !!! [%sig%]
Zdeňek Adamík (11.10.2009, 13:21)
Milane B. napsal jsi to dobře. Já bych jetě s laskavým dovolením doplnil, že v této společnosti s nízkou morálkou a nízkým právním vědomím je nutné uzavřít na všechno smlouvy, samozřejmě včetně sankčních doložek. Jinak na konci, někdy i v průběhu, vznikne chaos, za který nikdo nezodpovídá a každý se vyviní!
Jozef Olexik (11.10.2009, 14:15)
Milan ty tvrdíš, že to pri dobrej vôli zvládneš za 20 min! Naše OZ ukončilo pretekovú sezónu starých holubov 2.8.2009 a dnes máme 11.10.2009 a stále nič!!!! Prešlo takmer 2,5 mesiaca, onedlho samé výstavy a my do dnešného dňa nepoznáme výsledky našich dekláracii. Preto by som poprosil zodpovedných nech sa konečne zobudia!!!

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené