Aš úspech Oravskeho chovateľa

Eduard Buček (04.10.2009, 20:48)
V dnešnom preteku z mesta Aš podľa informácie od chovateľov vyhral holub z OZ Tvrdošín chovateľa Zdena Žofaja. Krásny úspech - Gratulujem.
Ján Latta (04.10.2009, 22:38)
Týmto pozdravujem Zdeno a srdečne gratulujem.
Milan Blahovský (04.10.2009, 23:15)
Blahoželám a v tichu závidím, že sa môžte zúčastniť takéhoto preteku. Klobúk dole aj pred organizátormi tohoto KP, pretože je to skutočne maratón pre mladé holuby a aj napriek niektorým menej vydareným ročníkom vzhľadom na náročné počasie, ktoré je ťažko naplánovať sa nenechali odradiť a majú energiu zorganizovať tak náročný pretek. Bolo to dôstojné uzavretenie pretekovej sezóny aj keď tentokrát vietor zase pomohol holubom pri ceste na vlastné holubníky. Možno to bude o rok niekto iný komu bude takto šťastie naklonené.
Gratulácia všetkým, ktorí sa preteku zúčastnili a všetkým holubom čo doleteli.
Pavel Ostrolucký (05.10.2009, 08:43)
Zdenko aj ja Ti blahoželám a klobúk dole, konečne si sa dočkal nejakého väčšieho víťaztva !
Daniel Krajcik (06.10.2009, 10:19)
Zdenko, gratulujeeeem !
Zdenko Žofaj (15.10.2009, 19:43)
Keď je to už oficiálne na internete pod linkom, výsledky na OZ Bytča, tak všetkým čo mi blahoželali k víťazstvu maratónu mladých holubov z Ašu či už osobne, telefonicky, alebo cez internet veľmi pekne ďakujem. Je to aj troška satisfakcia za to, lebo vlani som nasadil dve družstva 44ks a vrátilo sa mi len 5ks. Bolo to spôsobené neskorým štartom o 11,45 hod. pre hmlu. Ako vidíte aj keď som stratil skoro cele preletené mladé osadenstvo, ročníka 2008, tak ma to neodradilo a nasadil som tento rok znova, vyplatilo sa, bolo s toho víťazstvo. Takže, ako hovory slovenské porekadlo a v našom športe platí zvlášť, že " TRPEZLIVOSŤ RUŽE PRINÁŠA."

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené