TS Krškany-finálovy pretek

Peter Matalík (16.09.2009, 12:16)
Nemám v úmysle obhajovať ,alebo haniť TS Krškany./nemal som tam mladé/.Len sa zamýšľam nad doletom z finálového preteku.OZ Sabinov v sobotu letelo pretek Přerov cca -250-270 km a dolety boli tiež katastrofálne.Podobný bol aj vývoj počasia. Na štarte protivietor a po trase doletu severovýchodný ,ale bez dažďa.Prvé holuby doleteli za 5,5 hodiny. V deň štartu dol. asi 13% druhý deň tj.nedeľa do obeda asi 10%.K dnešnému dňu tj. streda nie je doma ani 30% mláďat.Je zaujímavé,že počasie je dobré,ale mláďatá sa už nevracajú.
Milan Lenárth (16.09.2009, 15:13)
Tiež som bol zvedavý ako doleteli holuby včera z finalového preteku, ale zatiaľ nič nie je na nete,OZ Martin letelo v nedelu Hradec Králové vzdialenosť 250 km štart 07,30 prvé holuby doleteli za 3 hod. a15 minút percentá asi za pol hodinu straty su minimálne mne osobne z 51 nasadených holubov chýba iba jeden, vrátili sa dokonca aj holuby , ktoré som hlásil ako zaletené, niektoré už druhýkrát no majitelia týchto holubkov mlčia, buď nemajú internet , alebo o ne nemajú záujem.
Miroslav Luhovy (16.09.2009, 18:07)
My sme v nedeľu leteli Kolín(250 km) a dolety hromadné,prvé holuby leteli necelé 3 hodiny.Dá sa povedať,že bez strát.
Štefan Nochta (16.09.2009, 18:14)
Prvý holub v TS Krškany bol o 17.18 hod. a po polhodine druhý. Asi do 18.00 doleteli štyri holuby, potom som odišiel, nakoľko začalo silne pršať.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené