Diskusné fórum?,alebo bazoš...

Anton Durana (12.04.2024, 08:34)
Už davnejšie sa zamýšľam nad opodstatnenim názvu tejto rubriky.Kedysi tu diskutovali aj holubari,ktorí uvádzali hodnotné podnety a skúsenosti zo svojho holubarskeho života dnes to nevidím,prečo?Dôvodov je viac,nebudem sa o nich rozpisovať bolo by to siahodlhé.Ale niečo predsa.Vek Holubárov je vyšší a zručnosť v práci s počítačom nie je bohvieaka.Z rozhovorov k tejto téme uvediem jeden argument môjho priateľa:spôsob prihlásenia diskutovať je veľmi zložitý,skúšal som to viac krát a nakoniec ...slušne povedané som sa na to ...vykašľal.Potom trebárs nebudem tam predsa písať svoje názory,aby ma potom nejaký diletanti či "mudrc" oberal o pokoj a pocit dobrého úmyslu.Teda to i ono,viem každý má niečo pre i proti.Samozrejme je dobré keď mám možnosť prečítať si aj ponuku povedzme z reklamného prostredia,ale tie bývalé písane skúsenosti a udalosti mi tu chýbajú.Dakujem však mnohým ,ktorí sa o to pokúšajú a mám veľkú úctu k práci p.ing Krajcika.Pozdravujem všetkých a prajem zdravie , pohodu a úspešnú sezónu 2024.
Stanislav Matuška (15.04.2024, 08:57)
Já jsem také vlastníkem "Diskusního fóra" na stránkách www.ecoteam.cz a vašim stránkám závidím. Tady se stále něco děje. U nás se neděje v podstatě nic. Asi máme již všechno hotové :-))

Ano, máte pravdu v tom, že když se někdo chce s někým poradit o nějaké odborné záležitosti, nebo se podělit o nějakou zkušenost, tak se často najde nějaký "odborník" , který téma rozcupuje. Proto se zde požaduje registrace diskutujícího, aby se alespoň předešlo vulgaritám. Jsem přesvědčen o tom, že kdo se chce registrovat a nejde mu to, tak mu třeba Milan Blahovský nebo Daniel Krajčík rádi poradí. Nebo někdo úplně jiný. Já osobně jsem s touto stránkou velmi spokojený.

Patřím, bohužel, již k té starší generaci a proto sleduji i smutné zprávy. Vidím diametrální rozdíl mezi reakcí vašich a našich chovatelů.
U nás na zprávu o úmrtí chovatele nereaguje NIKDO !!! Umřel? Hotovo, jedeme dál. U vás se vždy najde menší či větší počet chovatelů, kteří rodině pozůstalých vyjádří soustrast. Jde o lidský přístup.

Přeji všem čtenářům této stránky mnoho úspěchů v závodní sezóně 2024 a také mnoho informací o životě chovatelské veřejnosti.

Standa Matuška Šternberk

Anton Durana (16.04.2024, 13:32)
Pán Matuška ďakujem,ale myslím , že podstata Vám ušla.
Stanislav Matuška (17.04.2024, 07:32)
Neušla. Na našich stránkách je obchodních upoutávek minimum. Tady je toho víc, ale to ostatní je lepší, než na našich stránkách.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené