Aukcia holubov Miroslav Krajči

Miroslav Krajči (06.10.2023, 18:48)
Dobrý deň,
priatelia poštových holubov, pozývam Vás na aukciu holubov na mojej
stránke. V ponuke nájdete potomkov po holuboch Jos Thone, Arie Dijkstra,
Markus Sollner, G. Koopman, Janssen(Cobut), K. Meulemans,
SG Steffl,Karl-Heinz Koch,Hans-Paul Esser,Reijnen-Bolton,Mike Ganus,
Helios. Môj chov je založený hlavne na dlhotraťových holuboch.
Je potrebné vyplniť jednoduchú registráciu na stránke. V prípade otázok
ma neváhajte kontaktovať. 00421 915 463 516,

https://www.holubysvetkrajci.sk
Miloslav Repaský (08.10.2023, 19:44)
Pozdravujem, pán Krajči. Klobúk dolu pred Vašou zanietenosťou pre tento holubársky šport. Sledujem Vaše úspechy počas sezóny a blahoželám aj k výsledkom na medzinárodnej úrovni v testovacích staniciach. Opäť ste pripravili zaujímavú dražbu mláďat a oceňujem skutočnú, reálnu videoprezentáciu Vášho chovu. Prajem úspešnú dražbu a chovateľom šťastný výber budúcich šampiónov!
Letu zdar!
Miroslav Krajči (09.10.2023, 19:07)
Ďakujem pán Repaský, ešte stále je predo mnou dlhá cesta, a tak skúšam a hľadám...tento rok som len na Nemecko košoval 302 kusov holubov , z toho len 4kusy bola strata, aj to považujem za veľký úspech. Tiež som prvý krát skúsil pretek Brusel 1100km, kam som poslal 11 holubov ( niekolko ročných kusov) a všetkých 11 mám doma bez jedinej straty. Za úspech považujem aj výsledky v Golden Algarve Race, kde som sa druhý rok zúčastnil a moje holuby sa nestratili vo veľkej konkurencii. V mojej dražbe je v ponuke aj víťazka kat.E rok 2021 a tiež rodičia ročných holubíc, ktoré zvládli pretek Brusel. Ešte raz ďakujem a Letu zdar!
Miroslav Krajči (13.10.2023, 18:22)
Miroslav Krajči (15.10.2023, 10:35)
Dobrý deň,
priatelia poštových holubov, dávam do pozornosti ukončenie aukcie poštových holubov, dnes večer. Prajem šťastnú ruku pri výber. Prajem peknú nedeľu.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené