Štáty holubov

Barbirik Igor (01.06.2023, 12:47)
Dobrý deň pozrel som si ukážkové štarty holubov OZ Trnava a OZ Nitra z 28 .5 úplná fantázia to sa len tak ľahko nevidí
Barbirik Igor (01.06.2023, 12:49)
Ešte by som dodal čo robí štartér a začo má platené
Jozef Korec ml. (02.06.2023, 09:43)
Ja len dúfam, že štartér a prepravca nedostal ani poplatok za toto. Stojí nás to nemalé peniaze a strašne veľa času. ZO Nitra na tej strane mala holubice, len čo viem, tak pár skutočne výborných chýba, mne osobne ročka, ktorá už bola 2 krát prvá. Treba upozorniť na takéto hlúpe a zbytočné chyby.
Milan Blahovský (02.06.2023, 10:00)
Aj tu je možné vidieť aké miesto ma uverejnenie priebehu ošetrovania holubov, či ich štart . Niektoré OZ to podceňujú a považujú ich za zdroj problémov či komentárov k práci zodpovedných. Predchádzajme teda problémom a nezakrývajme ich svojou pasivitou. Stále mi vŕta v hlave minuloročný komentár k práci štartérov ( resp. ich absencii na mieste štartu ) a tým ako to vyriešili v okolitých federáciach. Poliaci majú napr.aplikáciu, ktorá zasiela údaje o štarte na zodpovedných funkcionárov a nepotrebujú volať štartéra. Volám do Nemecka a štartér, ktorý je uvedený ako oficiálny mi odpovie, že u nich štartovali doteraz poľské kamiony a keďže už majú aplikáciu, nemá potrebnú pečiatku, ktorou by nám potvrdil štart našich holubov. Jednoducho pokrok nezastavíš a je možné, že vodič poučený v akých priestoroch môže vypustiť holuby sa nepostaví veľa poľa, kde je metrový porast či postavený priemyselný park s vysokým napätím a pod. Navyše keď počul, že to chceme pustiť čo najskôr, tak onemel, že či on bude vstávať o 5:00 hodine aby to pustil o 5:30...Čo s tým teraz ?
Ivan Oravec (02.06.2023, 11:45)
PL Aplikacia na android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.polak.breeder&hl=pl&pli=1
Ivan Oravec (02.06.2023, 14:09)
Pre pána Igora ktoré ho nepoznám,postavenie auta Louny 28.5 na štarte tu:

Ivan Oravec (02.06.2023, 14:17)
Prepravca si berie do Chomutova preventívne aj toto náčinie....

https://www.lidl.sk/assets/gcpfdbdb3f4ea2f428799b6ab00db406e7f.jpeg

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené