Víťezslav Mácha - česť tvojej pamiatke

Milan Blahovský (29.05.2023, 18:51)
Dnes nie iba zápasnický, ale aj chovateľský svet zasiahla smutná správa . Vo veku 75 rokov zomrel po dlhej nemoci Vítězslav Mácha.






Odpočívaj v pokoji Víťo.
Peter Horvath (29.05.2023, 19:19)
Uprimnu sustrast celej rodine
Ladislav Krela (29.05.2023, 19:21)
Vito,odpocivaj v pokoji .Laco
Pavol Bachár (29.05.2023, 19:28)
Do holubárskeho a športového neba odišiel úspešný športovec- Olympijský víťaz a dvoj násobný majster sveta v zápasení, odišiel úspešný a zanietený chovateľ poštových holubov- účastník a víťaz svetových Olympiád.
Štyridsať rokov medzi nami prebiehali nekonečné debaty o holuboch, bol môj učiteľ a neskôr, ako on sám hovoril kolega. Ďakujem, môj učiteľ, kolega a hlavne priateľ.
Je to o to smutnejšie, že minulý mesiac v deň svojich 75 narodenín odprevadil na poslednej ceste svoju manželku Janu. A už sú opäť spolu...

Úprimnú sústrasť synom a bratovi Mojmírovi s rodinami

Víťo, odpočívaj v pokoji v holubárskom nebi, česť Tvojej pamiatke.
Milan Brezina (29.05.2023, 19:31)
Nech odpočíva v pokoji.
Milan Kubáň (29.05.2023, 20:04)
Úprimnú sústrasť celej pozostalostnej rodine nech odpočíva v pokoji.
Radimír Sadlek (29.05.2023, 20:10)
Úprimnú sústrasť celej rodine odpočívaj v pokoji
Vladimír Vernarský (29.05.2023, 20:23)
Úprimnú sústrasť jeho synom a bratovi Mojmírovi s rodinami. Odpočívaj v pokoji.
Daniel Krajčík (29.05.2023, 20:59)
R.I.P.
Miroslav Vidhold (30.05.2023, 04:31)
Úprimnú sústrasť rodine...
Ľubomír Bodnár (30.05.2023, 07:50)
Úprimnú sústrasť celej rodine
Ján Bučo (30.05.2023, 08:13)
Je mi to veľmi ľúto. Správa ma zasahuje o to viac, že som sa dobre poznal aj s jeho pani manželkou. Boli to naozaj dobrí a milí ľudia. Napriek všetkému čo Vítek v živote dosiahol, ostal skromný a dobrosrdečný, skrátka ľudský. Často chodieval na Slovensko aj za odpočinkom. Niekoľkokrát do Turčianskych Teplíc, kde som pracoval. Mal som rád naše dlhé rozhovory. Nesmierne mi imponovala Vítkova snaha o spoločné maratónske preteky Morava + Poľsko + Slovensko. Odišiel statočný a dobrý človek. Náš holubársky svet naňho nezabudne. Krv jeho holubov prúdi na mnohých holubníkoch ďalej.
Vítku, bolo mi cťou Ťa poznať. Kaktus, ktorý mi kedysi pani Janka podarovala, žije u mňa naďalej a budem sa oň starať ako o oko v hlave.
Letu Zdar tam hore!
Jano Bučo s rodinou, Stráňavy
Ivan Bakyta (30.05.2023, 08:54)
Veľmi smutná správa.Do pomyselného holubárskeho neba odišla Legenda , nielen športová,ale hlavne holubárska.
Nikdy nezabudnem na krásne výlety na Moravu s dnes už nebohým kamošom Lubom ,ako sme priniesli
potomkov základnej páry,ktorý zásadne zvíšili uroveň našich chovov,neskoršie debaty a stretnutia na výstavách.
Tak teda odpočívaj v pokoji Víťo,česť Tvojej pamiatke.
Marián Pelech (30.05.2023, 11:59)
Česť tvojej pamiatke, odpočívaj v pokoji Viťo!
Vladimír Sudor (30.05.2023, 21:39)
Úprimnú sústrasť celej rodine.Víťo odpočívaj v pokoji.
Marián Kankara (30.05.2023, 22:20)
Víťo, priateľu, ťažko sa s tebou lúči. V našich srdciach a spomienkach ťa stále budeme mať, nikdy nezabudneme.
Odpočívaj v pokoji v holubárskom nebi. Česť tvojej pamiatke.

Úprimnú sústrasť synom a bratovi Mojmírovi s rodinami.

Bratia Kankaroví.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené