Čo sú to stanovy a dokumenty SZCHPH

Javorček Pavol (16.03.2022, 11:58)
Dobrý deň,
informácia - téma bola zmazaná.
Javorček Pavol
Dušan Gezun (16.03.2022, 14:18)
Pri všetkej úcte k zúčastneným, ktorí sa vyjadrili k téme a aj k tým, ktorí ju čítali by mňa ako začínajúceho chovateľa zaujímalo ako to v našom,, vašom'' zväze funguje. Či sú rovnaké podmienky pre všetkých, a ako sa to celé porieši. Je to predsa len diskusné fórum, každá téma by sa mala nejako uzavrieť. Ďakujem.
Jozef Karabaš (18.03.2022, 16:43)
P. Gezun po druhy krát sa snažím na Váš podnet opísať podmienky pre chovateľov P.H. v Košickej oblasti kde som členom. Prvý článok napísaný, po stlačení „pridať príspevok“ nezobralo a tak sa snažím o druhý pokus. V Košickej oblasti po rozhodnutí výboru lietať z Poľska prestali platiť rovnaké podmienky pre chovateľov štyroch lokalít. Holuby prichádzajúce z Poľska nechodia po zameranej trase ale ju obchádzajú čím si trasu predlžujú minimálne o 15 km. čo sa pravda prejavuje vo výsledku v neprospech chovateľa. Reklamácia a dokladovanie nepomohlo. Po zvolení nového výboru sme dúfali, že zvolení členovia zmenia Poľsko za Slovensko, Moravu, Česko nestalo sa. Chovatelia z Bidoviec na čele s výborom nemajú záujem preto že holuby prichádzajúce z preteku chodia po trase v ich koridore. Na záver by som chcel podotknúť, že zameriavanie trasy v našom hornatom štáte nie je spravodlivé. Holubovi nemôžte prikázať, aby letel po tej trase akú mu bolo namerané. Spravodlivejšie keby zamerané km. boli pre všetkých zúčastnených rovnaké.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené