Brusel 1 - MDKS

Ján Bučo (02.07.2021, 10:26)
Pozdravujem priatelia,

Na Brusel 1 zo Slovenska putuje 208 ks od 50 chovateľov.
Počasie vyzerá tentokrát omnoho sľubnejšie. Predpokladaný čas štartu je medzi 10,30 - 11,30 hod. podľa aktuálnej situácie a vyjadrenia štartéra.
Letu Zdar!
Jano Bučo
Ján Bučo (02.07.2021, 12:47)
Po hlasovaní výboru odsúhlasený štart na zajtra, 3.7. o 8,00 hod. pomerom 4:1
Letu Zdar!
Jano Bučo
Ján Bučo (03.07.2021, 08:11)
Pozdravujem priatelia,
Preteky Brusel 1 odštartované dnes o 8,45.
Letu Zdar
Rudolf Čmarada (04.07.2021, 06:45)
Prvý hlásený holub pána Lazo NS V.Bierovce. Gratulujem a len tak ďalej.Letu zdar.
Rudolf Čmarada (04.07.2021, 10:14)
Gratulácia patrí p.Vohlarikovi , ktorý dokázal pripraviť rociaka na túto vyše tisícku.Som si istý, že to nieje len o šťastí, ale aj o vedomostiach tohoto chovateľa. Zostávam s pozdravom.
Rudolf Čmarada (05.07.2021, 20:44)
Vážení kolegovia. Chcem sa Vám všetkým poďakovať za spoluprácu a trpezlivosť pri kontrole a nahlasovani každého doleteneho holuba či už z preteku Esbjerg, alebo Brusel. Som veľmi rád, že tie malé nedostatky sa okamžite vyriešili a nikto sa necíti byť poškodený. Zopakujem len jednu vec, ktorú som napísal pred 2 rokmi, keď sa zaviedla táto forma kontroli.Ti, ktorí s tým nesúhlasili radšej skončili. Myslím, že preteky MDKS sú najobjektívnejšie v rámci celého Slovenska. Toto som napísal a za tým si stojím aj teraz. Keď má niekto iný názor,nech sa páči treba ho zverejniť. Teraz niečo k samotným pretekom,pre tých menej zdatných. Už teraz je jasné, že generálny majster môže získať max. 5 kooficientov,no môže sa stať, že budú stačiť aj štyri a preto potenciálnych víťazov je veľmi veľa.O všetkom sa rozhodne až v poslednom závode.Vsetkym prajem dobrú prípravu a šťastnú ruku pri výbere na rozhodujúci závod. Zostávam s pozdravom.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené