BENZING & MyPigeons 2021

Dušan Konečný (28.02.2021, 00:56)
V piatok sme vydali MyPigeons v2.2. Verzia obsahuje 8 noviniek, 13 vylepšení, 20 opravených chýb.

Pozrite si zoznam noviniek a vylepšení na benzing.sk
Dušan Konečný (30.04.2021, 18:02)
Máme tu sezónu a ja by som Vám rád všetkým poprial veľa úspechov a radosti z doletov, bezstresové nasádzanie a vyhodnotenie, čo najmenej technických problémov a žiadne zmeškané dolety.

Rád by som dal do pozornosti stále aktuálny článok z minulého roka - Pravidlá pre úspešné nasádzanie a vyhodnotenie. Nájdite si prosím pár minút na prečítanie, môže Vás ušetriť od zbytočne vyradených pretekov.

Tu je krátky video návod (3 min) pre administrátorov a chovateľov, ktorý Vám ukáže ako:
- upraviť miesto vypustenia
- upraviť dátum vypustenia
- odštartovať pretek
- nahrať dokumenty a fotografie z mobilu alebo počítača (napr. protokol o štarte)
- si pozrieť vykonané zmeny na stránke preteku

Ako pracovať s pretekmi na MyPigeons (3 min)

Dušan Konečný (18.10.2021, 08:23)
V týchto dňoch migrujeme všetky naše produkty na novú technológiu. V utorok 19.10.2021 budú služby ako benzing.live, MyPigeons, Pedigree, mobilné notifikácie čiastočne nedostupné.

Zároveň spustíme MyPigeons v2.4, nový spôsob prihlasovania a predstavíme nový projekt pre TS so systémom BENZING. Viac informácií o vylepšeniach a novinkách predstavím priebežne.
Dušan Konečný (24.12.2021, 14:17)
Veľmi Vám ďakujem za prejavenú dôveru v roku 2021, ďakujem za každú objednávku na čipy, systémy, či servisné úkony. Ako distribútor mám za sebou najúspešnejší rok od môjho začiatku v roku 2016 a budem robiť všetko preto, aby ste boli so značkou BENZING spokojní aj naďalej.

Do roka 2022 Vám prajem najmä pevné zdravie a veľa úprimnej radosti z nášho koníčka.

Prečítajte si o novinkách, ktoré pripravujeme pre rok 2022 aj aktuálnych špeciálnych ponukách

V článku okrem iného:
- pripravované novinky pre MyPigeons
- nový systém BENZING M2
- nový portál pre testovacie stanice so systémom BENZING
- termín pre objednávky na systémy a antény za ceny 2021
- posledná možnosť kúpy systému M1 alebo zľavnených setov Express G2
- špeciálna ponuka pre bezplatné zjednotenie SW pre českých chovateľov

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené