FINALE

Vladimír Michalčík (15.09.2020, 18:32)
Volam sa Vlado ,mam ucnovku potom som si urobil maturitu podla moznosti v tych rokoch, na vysoku som nemal v 96 som zacal robit v zahranici moj pravopis je priserny.To pisem len preto aby pan Jasovsky nehladal na mne chyby nechcel by som pocut od neho ziadne vyjadrenie.Ja si myslym ze vo finale T S derby Tatry mame z nasho holubnika 4 HOLUBI a v TS ZILINA tak isto 4 holubi ,preco TS TATRY zmenilo finale na ten isty den ako TS ZILINA .PAN HARAGA JE TO ODVAS PODRAS
Jan Vasil (15.09.2020, 19:51)
Vladimir Michalčik nechcem urazit ale TS derby tatry udali finalovy pretek prvy ako Zilina ato chcete upozornit na seba že mate holuby tu aj tam mali by ste byt radi a nie podjebovat a vaše vzdelanie holuby nezaujima
Ľubomír Jasovský (15.09.2020, 19:57)
Dobrý večer,

Pán Michalčík , nikdy som ja na Vás chybu nehľadal. Čo sa týka FINÁLE , už po poslednom závode (8.9.2020) bolo jasné ,že sa poletí v piatok 18.9.2020. Na FINÁLE je určený delegát FCI a to bolo následne dohodnuté. Na 1. mieste sú holuby a až potom všetko ostatné. Ak by bolo FINÁLE dnes bolo by v tom istom čase ,ako FCI TALENT QUATRO ŠTERNBERK a to by tu tiež niekto riešil. Neostáva nám nič iné iba držať našim holubom palce vo finále.

S pozdravom Jasovský
Vladimír Michalčík (15.09.2020, 20:07)
TS derby tatry malo finale naplanovane o tyzden skor a neni to vase (pod)
Buček Eduard (15.09.2020, 21:49)
A čo to pripravili vo vláde ,vie niekto podrobne o tom?
Prezradil Klus na faceboku.
V PRAXI TO BUDE ZNAMENAŤ NASLEDOVNÉ:
Vladimír Michalčík (15.09.2020, 22:07)
Pan Bucek neviem co pripravili vo vlade ale viem ze na Slovensku mame dve TS ,fandim obidvom .TO finale nemuselo byt v ten isty den . Keby to urobili p.Hnilicka a p.Matusek co by nato povedali nasi bratia Cesi???
Buček Eduard (16.09.2020, 08:20)
V PRAXI TO BUDE ZNAMENAŤ NASLEDOVNÉ:
Ktokoľvek sa vráti z územia Česka s výnimkou pendlerov do 30 km od
najbližšieho hraničného priechodu, študentov, pedagógov, výskumníkov,
zdravotníkov, poľnohospodárov, sociálnych pracovníkov, pracovníkov v
kritickej infraštruktúre, niektorých športovcov a umelcov (vraciame sa k
výnimkám z jari - presnejšie budú definované v uznesení ÚVZ) musí prísť
buď s negatívnym testom nie starším ako 72 h., alebo prostredníctvom
formuláru e-hranica nastúpiť do 5 dňovej domácej karantény a následne
byť testovaný. Toto sa bude kontrolovať prostredníctvom námatkových
kontrol, aj tzv. “trackovania” mobilných telefónov. Do platnosti to
vstúpi OD PIATKA 18. septembra 2020.
Dopĺňam, že možnosť výberu 72 h. negatívny test vs. karanténa a
testovanie umožníme pre všetky krajiny EÚ.
Rakúsko a Maďarsko zatiaľ zostávajú v zelenej kategórii. V ich prípade
ale hrozí prepnutie do červenej v zásade kedykoľvek, preto už dnes
odporúčame zvážiť cestovanie a necestovať do konkrétnych vytipovaných
regiónov, ktoré čoskoro nájdete na webe Ministerstva zahraničných vecí a
európskych záležitostí.
Ja mám v troch testovačkach a všetky majú v piatok final.Syn pôjde do TS Tatry a ja do TS v Poĺsku no a do TS- ZA až nabudúce.
Je to na škoda veci ale nemôžme absolvovať všetko pokiaľ je jeden termín. Ale na finále je posledná možnosť ,lebo dní sa krátia.
Prajem všetkým dobrú zábavu či už v TS-Žilina ,alebo v TS-Tatry.
Marek Hnilička (16.09.2020, 18:41)
Edo to je pěkně napsané, ale v v nemocnici v Pardubicích je 5km dlouhá fronta bezpříznakových bezmozků, kteří vyhodí cca 100Euto za papír že jsou OK, ale nikde není napsaný, že za týden nebudou pozitivní. Další věcí je, že ne na všechny se dostane a stát od večera do rána frontu na testování, jak na auto u Tuzexu v roce 1980 se mi zdá v roce 2020 úchylné.
Peter Turek (16.09.2020, 20:53)
Marek,celý rok 2020 je úchylný vo všetkých spoločenských sférach a bude to dovtedy,kým sa svet nezbaví úchylov,ktorí to riadia...Nemuselo by to dlho trvať,sú na to však potrebné financie,ktoré majú v rukách oni...
Milan Blahovský (16.09.2020, 21:08)
Za chvíľu budú mať v rukách aj justíciu a nik si tu ani nepipne a bude stáť poslušne ako oslík , bohužiaľ si to asi zaslúžime...
A k tomu finále v rovnaký deň ? Trocha s rezervou ma berte - možno by bolo pre obidve skupiny a nasadené holuby lepšie keby leteli z rovnakého miesta a odštartovali spoločne. Snáď na rozdelenie výhier bude dostatočný počet doletených holubov.
Buček Eduard (17.09.2020, 00:11)
Kto má nejakú špeciálnu požiadavku dovezieme v piatok do TS-Tatry Derby.
Dnes balíme a nakladáme do 14 hod. O 14 už balíme do druhej TS- Poľsko
Volať len do 14 hod .
0905832454
www.vasholubnik.sk
Rudolf Čmarada (17.09.2020, 14:37)
Pán Jasovský zaujímalo by ma, či už doletel ten delegát FCI a z ktorej krajiny?
Martin Urban (17.09.2020, 19:51)
Nie že by som niekomu neprial ale, zajtra si pozriem dolet pre srandu králikov , česť hasičov a skromnosť požiarnikov ...
Martin Urban (17.09.2020, 20:03)
Lebo svoj názor som povedal a chovatelia vám to spočítajú na budúci rok ,ani hasiči nehasia čo nepáli ani požiarnici nepalia
Martin Urban (17.09.2020, 20:30)
A išli do Poľska či do chebu¿?¿??¿?¿???¿

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené