"Dobrý človek "

Jakub Dorinsky (29.06.2020, 22:54)
Dnes sa nám vrátila holubica SK - 2019 - 03304 - 381 , zo závodu Rokycany 2 - 28 . 6 . 2020 - pondelok 29 . 6 . 2020 ráno o 5 :40 bez čípu , odstrihnutý krúžok , veľmi ublížená noha , vytrhnutý celý chvost . Vykonávateľ by mal čo najskôr navštíviť lekára a dať sa do kopy - IDIOT.
S pozdravom Letu zdar .
Michal Kopas (30.06.2020, 07:15)
Mne sa stalo to iste , zrejme ten isty IDIOT.
Víťazoslav Korenko (30.06.2020, 15:21)
Mne prednedávnom tiež to isté. Dúfam že je to ten istý "chovateľ", že ich nie je viac takých primitivov. Ja to nejak dám ale čo ak sa to stane takáto skúsenosť nejakému mladému začínajúcemu chovateľovi? Čo si asi tak pomyslí? Bude mať chuť pokračovať ďalej?
Milan Blahovský (30.06.2020, 17:38)
Len jedno si pamätajte, tí primitívi si tieto komentáre na DF nečítajú ( česť ich odbornosti...), ale sú medzi nami holubári o čo o nich vedia a nedajú im to pocítiť. Pokiaľ nezačneme výchovu zdola, potom iba stracáte čas komentármi o odstihnutých krúžkoch či odobratých čípoch. Stále opakujem to isté, nie jastrab či sokol sú najväčším nepriateľom holubára, ale je to holubár sám...
Milan Blahovský (30.06.2020, 18:54)
Dobrý človek ... čo je to ? dnes mi doletela holubička 2762 z nedeľnajšieho preteku s gumičkou a telefónnym číslom 0911304080, volám a žiaľ číslo neexistuje ....
Komu teda poďakovať ??? Pátram cez google a nič...tak ak to číta nech vie, že doletela a nemal som možnosť mu poďakovať...
Dík teda kámo!
Milan Blahovský (30.06.2020, 21:00)
Takže "dobrák" sa našiel - Jano Balint, preklep v čísle...Vďaka ešte raz !
Ján Bučo (01.07.2020, 08:41)
Píšem v mene p. Viliama Kováčika zo ZO Rosina. Takisto niekto hlásil na mypigeons jeho holubicu, ktorá minulý rok vyhrala prvú cenu v OZ Žilina, uviedol tam nejaké číslo na pevnú linku a keď tam pán Kováčik zavolal, ozvala sa nejaká pani, ktorá si myslela, že ide o žart a vraj ďakovala Bohu za to, že to nezdvihol jej extrémne žiarlivý manžel.
Sú takéto ku.vy medzi nami. Pre jeden sprostý čip znehodnotia niekoľkoročné úsilie chovateľa.
Letu Zdar priatelia!
Jano Bučo

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené