Pomoc starším chovateľom

Milan Blahovský (02.04.2020, 09:32)
Kedže si Edo neurobil novú tému, tak ti to prekopírujem sem a nechám zmazať tie komentáre k tvojmu( v originálnom znení), dobré ?

Buček Eduard (01.04.2020, 20:32)
Ešte ma napáda že je nás už dosť starších dôchodcov ,niektorý nemajú veľa financií a zdravotne nie sú všetci fit, čo tak im pomôcť.
Otázka znie ako ?
Moja odpoveď je Jednoducho.
Na SZCHPH máme v banke financie na ktorých sa podieľali všetci Chovatelia SZCHPH.
Čo tak bezúročne pôžičky pre členov, ktorý sú v dôchodku. Trebars hranica od 65rokov.
Veď vkladali celý život financie do SZCHPH tak aspoň takáto pomoc.
Nie som právnik no máme medzi nami dosť múdrych právnikov ,určite by pomohli urobiť nejaké zmluvy ,aby to bolo všetko OK.
To je môj názor pre pomoc starším, aby mali uľachčené holubárenie.

Jan Vasil (01.04.2020, 20:46)
Pekna mišlienka pan Buček ale čo ak ten dôchodca odide do holubieho neba čo potom stou pôžičkou. Kto ju bude splacat, ked už teraz je problem dostat od svojich polovičiek financie a mlady nemaju oto zaujem.

Buček Eduard (01.04.2020, 21:08)
Do zmluvy dať odovzdanie hodín . Ta zmluva bude urobená právnikmi.

Miloš Boron (01.04.2020, 21:22)
Môj osobný pohľad-FORMOU FINANČNÉHO PRENÁJMU (LÍZINGU) kde až po splatení poslednej splátky sa stáva majiteľom.
Druhá možnosť je prenájmom zariadenia EKS na rok Slovenský zväzom. K tomu sa však musí vyjadriť SZ ,kedže sa jedná o majetok zväzu................
Milan Lenárth (02.04.2020, 13:30)
Myslím, že vláda na dôchodky nesiahla, tým pádom máme financie zabezpečené.
Pavol Holka (02.04.2020, 15:25)
Prosím vás k čomu má byť tá bezúročná pôžička? Na kúpu EKS? Lebo nejak som z tohto príspevku nevyrozumel o čo tam ide. Spomína sa tu odovzdanie hodín po smrti chovateľa, prenájom EKS. Ďakujem za odpoveď.
Buček Eduard (03.04.2020, 06:52)
Na kúpu EKS live.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené