ALGARVE GOLDEN RACE 2019 - "SAMPUS" pre p. Jaroslava Longauera

Peter Jendrichovský (30.12.2019, 13:03)
Tymto reagujem na vyzvu Milana Blahovskeho v diskusnom prispevku - Prosba o pomoc. Milan - oslovil si uspesnych chovatelov vyzvou o pomoc nasmu kolegovi Jaroslavovi Longaerovi. Dostat v testovacke ALGARVE GOLDEN RACE holuba do finale je uspech. Co sa tyka mojich uspechov v sezone 2019 nepatrim medzi velmi uspesnych, ale pre mna osobne je velkym uspechom, ze som vyhral v ramci tejto testovacky - domacu sutaz "o sampus". Neviem aky je to presne pocet flias sampanskeho, co som v tejto stavke vyhral, kazdej vyhre sa vsak clovek potesi! Ja som vsak uz vsetok alkohol v zivote vypil, preto tymto vyzyvam mojich superov v ramci tejto testovacky, aby mi nekupovali sampus, ale aby za kazdu takto v stavke "prehratu" flasu sampusu prispeli Jaroslavovi Longauerovi sumou 3,- €. K takto vyzbieranej sume ja pridam sumu 100,- € a na odovzdanie tohto daru od kolegov Jaroslavovi Longauerovi donesiem jednu flasu sampusu, aby sme si mohli pripit na zdravie.
Peter Matalik (30.12.2019, 14:00)
Pekne gesto-pokračovanie perfektnej atmosféry na hodnotiacej schôdze OZ Sabinov.
Ing. Rastislav Vincenty (30.12.2019, 17:51)
Ako predseda OZ Gemer prispejem sumou 100 eur plus nakoľko este som mal 2 holuby vo finále Algarve Golden Race tak este plus pre pána Jendrichovskeho jeho odporúčaný príspevok, navrhujem za fľašu 5 eur.

S pozdravom

Vincenty
Peter Jendrichovský (02.01.2020, 22:46)
Ahoj Milan, dakujem za zriadenie uctu pod menom: "POMOC PRE HOLUBARA JARA", a o par minut vlozim cez IB na účet číslo :

SK12 0900 0000 0051 6673 8737

sumu 100,- €. Ak Jarovi prispeju ucatnici finale Algarve Golden Race sumu ako som opisal v uvodnom prispevku - tu vymenujem darcov a sumy od nich, nasledne celkovu sumu vlozim tiež na tento ucet. :)
Peter Jendrichovský (12.01.2020, 11:13)
Mojim superom v ramci testovacky ALGARVE GOLDEN RACE - domaca sutaz "o sampus" - dakujem, ze pozitivne zareagovali na moj navrh - vid uvodny prispevok. Na CV mi odovzdali hotovost casto prevysujucu ich "zavazok"! Do konca bliziaceho sa tyzdna este pockam na avizovane uhrady na moj ucet od ceskych kolegov a cez najblzsi vikend sa ohlasim na navstevu u pana Jaroslava Longaera a odovzdam mu celu takto vyzbieranu sumu
Peter Jendrichovský (18.01.2020, 20:51)
ALGARVE GOLDEN RACE 2019 – „SAMPUS“ – pre p. Jaroslava Longauera - na moje prijemne prekvapenie - vsetci kolegovia prijali moju vyzvu a spolu prispeli sumou 520,- €, k tejto sume este pribudli dve sumy po 100,- €, zaslane na transparentny ucet, ktory zalozil Milan Blahovsky, celkom tak charitatívna akcia ALGARVE GOLDEN RACE 2019 – „SAMPUS“ – pre p. Jaroslava Longauera ma hodnotu: 720,- €.
Dnes bol tento dar odovzdany p. Jarovi Longauerovi, za co sa menovany s dojatim srdecne podakoval vsetkym kolegom a v jeho mene to vsetkym tlmocim!
Milan Blahovský (18.01.2020, 21:17)

Spoločné foto z odovzdávania daru s P.Jendrichovským

Daniel Krajčík (18.01.2020, 22:37)
Dnes p. Jendrichovský odovzdal svoj finančný dar p. Longauerovi.
Ako mi píše p. Jendrichovský - "spolu sa vyzbieralo 500 EUR a k tejto sume pribudli ešte dve sumy po 100 EUR a jedna 20 EUR zaslané na transparentný účet, takže spolu 720 EUR! (viď. tabuľka dole)."
Pán Jendrichovský ďakuje všetkým účastníkom domácej česko-slovenskej súťaže ALGARVE GOLDEN RACE ŠAMPUS, že prijali jeho výzvu a prispeli na tento dobročinný účel. Mnohí násobne prevýšili svoj záväzok a prispeli tak na dobrú vec, za čo im patrí poďakovanie.

Z môjho pohľadu najväčšie poďakovanie patrí najmä p. Jendrichovskému, ktorý sa zriekol svojho daru a pretavil ho do tejto myšlienky a za pomoci účastníkov súťaže mohol pomôcť ťažko chorému kolegovi - pánovi Longauerovi.



Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené