Zasielanie zoznamov dodaných (vystavovaných) holubov na CV 2020 v Trenčíne

Javorček Pavol (09.12.2019, 12:39)
Organizačný výbor CV 2020 Trenčín, žiada zaslať:

Sumár dodaných (vystavovaných) holubov s výkonmi musí byť organizátorovi zaslaný do 21. decembra 2019 do 24.00 hod. Výsledky holubov zaslané po tomto termíne nebudú uvedené v katalógu CV. Vyplnené zoznamy zasielajte na adresu: vito.korenko@gmail.com.
Vzorový + oficiálny formulár bude zverejnený na web. stránke SZ CHPH v Aktuálnych dokumentoch a odkazoch.
Vytlačené sumáre vystavovaných holubov, jednotlivé výstavné karty a veterinárne osvedčenia budú zástupcami OZ odovzdané pri preberaní holubov na CV.

Predbežné poradie holubov v jednotlivých kategóriách bude zverejnené na webovej stránke SZ CHPH dňa 27. decembra 2019. Opravy a pripomienky k poradiu holubov je možné zasielať najneskôr do 28. decembra 2019 do 24.00 hod. Opravy a pripomienky zaslané po tomto termíne nebudú vzaté do úvahy.

Výstavný katalóg bude zadaný do tlače 30. decembra 2019.


Víťazoslav Korenko (17.12.2019, 14:54)
Zdravím Vás funkcionári jednotlivých OZ.
Nakoľko stále dostávam otázky ohľadne výstavných kariet, tak tie nie je potrebné doručiť mne do termínu 21.12.2019, ale karty ako také bude treba doručiť spolu z holubmi 10.01.2020 na výstavu do Trenčína, spolu zo sumárom vystavovaných holubov.
Mne je potrebné doručiť tabuľky elektronicky vo formáte Excel do uvedeného termínu 21.12.2019, nakoľko ja to potrebujem ďalej spracovať a zosumarizovať pre výrobu katalógu, ktorý pôjde do tlače 30.12.2019.
Ďalej žiadam funkcionárov, ktorý mi ešte nezaslali uvedenú tabuľku, aby dodržiavali vzorový formát, hlavne vpisovali celé číslo holuba príklad SK-2015-0999-1023.
Ďakujem s pozdravom Viťo Korenko
Víťazoslav Korenko (22.12.2019, 09:48)
K dnešnému dňu nedodané zoznamy z OZ-tiek:
Šurany, Považská Bystrica, Martin, Košice, Brezno, Sabinov, Gemer.
Predlžujem termín dodania ešte na dnes. Po tomto termíne, to už dopĺňať nebudem, nakoľko to musím dať aj ja do nejakého "čitateľného" formátu...
Víťazoslav Korenko (22.12.2019, 12:13)
Zoznamy po dotazoch som si našiel v "spame" a "reklame"... Jedná sa o OZ Šurany, Považská Bystrica, Martin, Gemer, Sabinov. Neviem prečo mi to tam schránka dala. Preto sa ospravedlňujem uvedeným OZ.
Takže zostávajú Košice a Brezno
Ing. Rastislav Vincenty (22.12.2019, 13:03)
Zoznam holubov za OZ Gemer som posielal ako prvý na Slovensku t.j. 9.12.2019!

Som rad že sa našiel zoznam.

S pozdravom

Vincenty

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené