Oblastná výstava OZ CHPH Orava + Reg. Jánošík

Štefan Gemeľa (12.11.2019, 10:23)
Peter Kurek (24.11.2019, 18:05)

Základná organizácia chovateľov poštových holubov v Zákamennom Vás všetkých pozýva na oblastnú a regionálnu výstavu, ktorá sa ukutoční v dňoch 30.11.2019 Sobotu od 12.00-19.00 a Nedeľu 1.12.2019 od 8.00-16.00 v novom Kultúrnom dome v Zákamennom.
Vystavených bude viac než 250 holubov.Čaká na Vás super občerstvenie, predajcovia pán Eduard Buček, pán Paweł Mrowca a pán Marián Vorčák, svoje zastúpenie tu bude mať aj firma BENZING
A na záver Vás čaká bohatá tombola... Srdečne ste všetci pozvaný.
Ženy a deti vstup zdarma.
Výstavný výbor ZO Zákamenne.
Peter Kurek (28.11.2019, 18:35)
Suradnice Kulturneho domu v Zákamennom
N 49°23'15. E 19°17'42.6
Buček Eduard (30.11.2019, 20:18)
Prví deň výstavy . Moje malé hodnotenie.
V piatok som navštívil usporiadateľov výstavy ,aj keď vzdialenosť je cca. 30.-35km. prišiel som sa pozrieť po práci o 18 hod. ako zvládajú výstavu vo večšiom merítku ,to jest región -Jánošík.
Môžem povedať že som bol milo prekvapený účasťou chovateľov zo Zo - Zakammenné pod velením A.Klimčíka,P.Kureka a J.Floreka.
Zhruba okolo 20 chovateľov stavalo klietky pripravovali stoly pre hosti, reklmné pútače,katalóg,bufet,Guľáš a iné veci.
Mal som dojem že to robia CV výstavu.
Klietky pre 250 hol . vkusne upravené, Výstavne priestory na super úrovni.
V sobotu Malý rozhovor pre propagáciu poštových holubov v regionálnych novinách urobila naša firma plus nejaký chovatelia.
Vyhodnotenie dneska boli oblasti, ktoré vystavovali holuby zajtra vyhodnotenie OZ-Orava a Region Jánošik. Guľáš super,klobása a víno,pivo,vodka mimoriadne nám chutila len môj zástupca trošku nervózny že už nejdeme domov , lebo ja som taký " kde sa pije pijem a kde sa robí nezavádzam."
Pripravená bohatá tombola cca 70 cien a nie hocijakých napr. ,Televízor, Reťazová píla,množstvo krmív, produktov ,gritov a iných veci aj prečo sa oplatí prísť na 1 regionálnu výstavu Jánošik . Dnes bolo veľa chovateľov, ktorý to myslia s týmto regiónom vážne a čo som s niektorými rozprával, lebo som mal trochu pod čiapkou , a počúval som ich názory, tak Slovensko sa musí prísť učiť na "chudobnú Oravu"
Preto sa príďte zajtra pozrieť či hovorím pravdu. Zajtra môžte u nás stretnúť aj Poľsku špičku s ktorou môžte komunikovať o ďalšom vývoji v holubiarstve, stretnete ich na výstave ,alebo v mojej predajní.
Skrátka kto nevidí tak nemôže hodnotiť.
Srdečne vás všetkých pozýva firma vasholubnik.sk - E. Buček a výstavný výbor -ZO Zakamenné a samozrejme výbor OZ-ORAVA a reg. Jánošik.
Tešíme sa na spoločné stretnutie . Kto príde neobanuje.
Radoslav Fujak (02.12.2019, 12:17)
Oblastna vystava OZ CHPH Orava a Region Janosik v Zakamennom na vysokej urovni,mozem potvrdit slova p.Buceka.
Štefan Gemeľa (04.12.2019, 11:29)
Štefan Gemeľa (09.12.2019, 14:16)

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené