Výstava poštových holubov regiónu Šariš

Richard Baško (06.11.2019, 11:57)
Základná organizácia chovateľov poštových holubov Stropkov mesto organizuje v dňoch 06. 12. 2019 – 07. 12. 2019 v priestoroch spoločenskej sály v obci Tisinec výstavu poštových holubov regiónu Šariš, v rámci ktorého súťažia chovatelia poštových holubov z okresov Prešov, Sabinov, Stará Ľubovňa, Bardejov, Svidník, Stropkov, Vranov nad Topľou, Humenné, Snina, Michalovce, Trebišov, Sobrance a Košice okolie.
Propozície výstavy a materiály na stiahnutie pre vystavovateľov nájdete na stránke https://sp-m.webnode.sk/
Richard Baško (21.11.2019, 09:36)
Z dôvodu nepredvídateľných udalostí sa mení miesto konania výstavy poštových holubov regiónu Šariš.
Výstava sa uskutoční v Turanoch nad Ondavou, v spoločenskej sále pri obecnom úrade v pôvodnom termíne 06. 12. 2019 - 07. 12.2019.
Pre verejnosť bude výstava otvorená v piatok 06. 12. 2019 v čase od 17.00 do 20.00 hod. a v sobotu 07. 12. 2019 v čase od 08.00 hod. do 15.30 hod. Všetci ste srdečne vítaní. Za prípadné vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme.
Informácie o výstave na stránke www.sp-m.webnode.sk
Richard Baško (22.11.2019, 13:27)
Ako predajca produktov pre holuby na výstave účasť prisľúbil p. Eduard Buček (www.vasholubnik.sk). Pokiaľ má niekto špeciálne požiadavky na tovar, po dohode ho p. Buček privezie na výstavu.
Miroslav Vavrek (05.12.2019, 08:01)
Vážení chovatelia.
Ako predseda OZ Michalovce,ZO Stropov-mesto a predseda Organizačného výboru Regionálnej výstavý Sariš sa ospravedlňujem z neúčasti,nakoľko mi to môj zdravotný stav nedovoľuje.Je mi to ľúto,lebo som sa tešil na stretnutie s Vámi.V prípade nejasnosti sa obracajte na Ing.Richarda Baška,ktorý má vo všetkom zastúpuje.Preto Vás touto cestou chcem všetkých srdečne pozdravíť a pozvať na výstavu do Turan nad Ondavou,kde bude pre Vás nachýstané aj pohostenie poľovníckym guľašom a klobáskou.Letú zdar

Richard Baško (07.12.2019, 20:31)
Výsledky výstavy nájdete v katalógu na stránke www.sp-m.webnode.sk
Peter Kmec (08.12.2019, 08:42)
Výbor OZ Michalovce ďakuje členom ZO Stropkov mesto za usporiadanie reg. výstavy KDTVR Šariš. Výstava nad mieru splnila všetky očakávania. Poďakovanie patrí aj pánovi starostovi obce Turany nad Ondavou, za ústretovosť a poskytnutie priestorov KD.

Peter Kmec, tajomník OZ Michalovce
Buček Eduard (08.12.2019, 21:48)
Výstava pekná,milí ľudia ,dobrá atmosféra, guľáš výborný. Pekné koeficienty .
Držím Vám palce pri ďalšom spoločnom lietaní ,čo budete mať ešte viac nasadených holubov.
www.vasholubnik.sk
Richard Baško (09.12.2019, 10:13)
Niekoľko fotografií z výstavy na linku:
https://sp-m.webnode.sk/fotogaleria/vystava-regionu-saris-turany-n-o/


Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené