Obrovská tragédia v USA

Daniel Krajčík (13.10.2019, 22:18)


Včera v noci vyhorela jedna z najväčších testovacích staníc v severnej Amerike - Hoosier Classic One Loft Race.
K tejto obrovskej tragédii došlo len niekoľko hodín pred košovaním na finálový pretek.
Polícia momentálne vyšetruje dôvody vzniku požiaru.
V testovacej stanici sa nachádzalo cca 2000 holubov a 4 strážne psy, ktoré požiar neprežili. (V testovacej stanici boli najmä holuby amerických chovateľov a iba niekoľko holubov z Európy.)


Ján Bučo (14.10.2019, 12:00)
Neskutočný hyenizmus!!! Súcitim s priateľmi spoza veľkej mláky. Od včera, ked som to zbadal na FB, som z toho zdrvený. Naozaj veľká tragédia.
Mgr. Robert Molnár (14.10.2019, 13:50)
možno to bol elektrický skrat, neverím že by to niekto hádam podpálil. či?
Jozef Toporcer (14.10.2019, 15:26)
Podľa toho že to hori všade ako na jednom konci tak na druhom tak si myslím že je to umyselne zapalene na niekoľkych miestach naraz- snad sa to dozvieme
Milan Blahovský (14.10.2019, 15:57)
Osobne neverím na náhody a úspech sa asi ani v kruhoch TS či na americkej pôde neodpúšťa. Bodaj by som sa mýlil.
Ján Bučo (14.10.2019, 21:23)
Ja som takisto presvedčený že buď ide o boj o pozemok alebo sú v hre mafiánske prachy. Neraz už takto vyhorela nejedna dostihova stajňa alebo bol pred pretekmi zlikvidovany favorit. Svet peňazí je neúprosne krutý u nás, aj v USA.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené