môj omyl a preklep vo výsledkoch

Barbirik Igor (19.09.2019, 09:26)
Dobrí deň včera som zverejnil v domnení že ide o podvod že Pán Fiala nasadil jedného holuba na dve mená vo výsledkoch 10 dní bol uvedený holub 19-0908-619 aj na meno pani Garajovej ako jediný nasadený aj vyhodnotený po overení si kontrolných listov som zistil že tam bol preklep malo byť 19-0908-618 dotyčným osobám sa ospravedlňujem. Som presvedčený že som konal správne keď som
upozornil že sa mohlo jednať o podvod.
Barbirik Igor (19.09.2019, 20:40)
PO zvážení všetkých okolností a ospravedlnení dotyčným pokiaľ sa nepreukaže že som sa mýlil a nemám pravdu trvám na tom
čo som napísal alebo povedal už len preto že by som sa nemohol pozrieť do zrkadla sam na seba .Ano chcel som kamarátovi pomôcť a nie len jemu všetko má svoje dôvody hlavne keď sa neriešia problémy a dovolím si tvrdiť že niektorý funkcionári by mali zvážiť svoje
zotrvanie na svojich postoch.
Celý život chovám holuby presadzujem pred chovateľmi čestné jednanie a zrazu b som mal celý život hodiť za hlavu !!
A tým členom čo sa mi vyhrážali fyzickým násilím môžem povedať že já z vás strach nemám!!!!!
Barbirik Igor (19.09.2019, 21:50)
Viete čo mi povedal ten kamarát Igor nechajme to tak na tom nezáleží .
Ale ja to vidím ináč zaleži a veľmi
Barbirik Igor (20.09.2019, 12:11)
Musím dodať že to nebol pán Fiala čo sa mi nevyhrážal s tým sme sa bavili úplne normálne .
Mgr. Robert Molnár (20.09.2019, 12:36)
všetci poznáme to porekadlo : dva krát meraj , raz rež :)))) čo človek vysloví je ako guľa z guľovnice, už ju nevrátiš / keď je prúser /
Július Marton (20.09.2019, 12:39)
Pekný deň pán Barbirik, S týmy funkcionármi (dočasnými bohmi) máte naprosto pravdu.Niektorý neovládajú dokumenty SZCHPH ,ale myslia si ,že sú rozum sveta. Podľa môjho názoru by mali povinne absolvovať psychotesty čo majú v tých hlavách. Na dôvažok by si mohli otestovať aj svoje IQ. Hneď by sme vedeli, kto sa uchádza o funkciu či na to má vlohy. Vodiči nákladných vozidiel pravidelne robia psychotesty tak ako aj držitelia strelných zbraní . Som starý chovateľ PH ,ešte z doby zväzarmu, ale čo sa deje v terajšej dobe je pre mňa nepochopiteľné. Určitým ľuďom prechádzajú prešľapy ako na bežiacom páse. Veľa chovateľov končí s chovom PH zo zdravotných dôvodov .Skôr je to kvôli medziľudským vzťahom a chcú mať kľud. Keby som tu napísal čo sa dialo v našej OZ v 2018 ,tak by ste žasli.
Zväz nekonal tak budeme musieť konať my podľa nášho svedomia .
Prajem pekný deň :Marton Julo
Mgr. Robert Molnár (20.09.2019, 12:51)
Máte úplnú pravdu p. Marton. A mali by sme začať funkciou prezidenta SR, až po poslancov NR SR. :))
Július Vida (20.09.2019, 14:57)
p. Barbírik to som rád, že si sa s p. Fialom stihol pomeriť.
Len nechápem čo si to na nás hral v utorok na schôdzi OZ NR za prestupy členov OZ ŠU, keď si nás všetkích skoro dve hodiny presviedčal, akí sú pp. Fiala a Pilek podvodníci. Toľko kydu som dávno nepočul.
Barbirik Igor (20.09.2019, 18:02)
Pan Vida som rád že ste napísali tento príspevok nerád urážam ludi ale chrapuň pokritec ako vy pre mňa neznamená nič !!!!
Vaše ego čo sa týka podvádzania je dosť známe robíte veci na ktoré nemáte oprávnenie a pododne
To že tu zavádzate verejnosť je váš problém aj to že sa snažíte zbaviť konkurencie ako Kostolný Sek ja nemám problém povedať
svoj názor ani čo si myslím ako vy ani čo sa týka Píleka ani hocikoho ineho aby vám to bolo jasné ja neposudzujem svoje holuby ako
vy bez toho aby ste mali akekoľvek oprávnenie na posudzovanie holubov na rozdiel od vás sa snažim dať chovatelov do hromady
a taký ako vy sú pre mńa len chudaci !!!!
Barbirik Igor (20.09.2019, 18:08)
Pán Vida a nechcite aby som riešil vaše problémi v ZO asi by sa vám za to podakovali

Barbirik Igor (20.09.2019, 18:32)
Snažim sa vyriešiť nejaké veci ktore sa týkajú chvatelov ktorých ani nepoznám neviem či sa mi to podarí Ja osobne chcem obmedziť pretekanie chcel som to ukončiť uplne uvidím do jari je Ďaleko pánovi Vidovi by vyhovovalo
Barbirik Igor (20.09.2019, 18:38)
Nasadim ešte na dva preteky a po nich 90% preletených mladých niekomu darujem tel.0903 700 293
Barbirik Igor (20.09.2019, 19:28)
Pán Vida dal som nejaký návrh na vyriešenie problemu aby som tým chovatelom pomohol aj za tu cenu že sa vzdám členstva OZ
Nitra a ukončím pretekanie z holubami len z dôvodu aby som pomohol týmto chovatelom samozrejme všetko záleží na ľuďoch
ako sa rozhodnú a ako ich dokážem zmieriť
Barbirik Igor (20.09.2019, 19:57)
Pán Vida dokáž vytvoriť klub ako je Kosolný Sek !!!! je pravda že s chovatelov ktorý ho zakladali a vybudovali tam sú iba dvaja !!!
to neznamená že keď som z neho odišiel tak som naňho zanevrel a taký ako ty si budú o ten klub otierať hubu !!! taký ako ty
nedokázali nič !!!
Barbirik Igor (20.09.2019, 20:12)
Vážený Páni viete čo je paradox že tento pán Vida podpisoval vylúčeným Vargovcom falošné kontrolné listy ja už fakt neviem kde žijem

Píšem to postupne preto že si neviem hneď spomenúť na všetko.
Július Vida (22.09.2019, 08:47)
P.Barbírik ešte počkám nech si spomenieš na všetko. Potom to vyriešime.
Július Vida (22.09.2019, 23:48)
P. Barbírik.
Som nesmierne rád, že si konečne ukázal svoj charakter. Určite si po tomto výkone na seba hrdý a ja nebudem ten čo ti bude brať euforiu víťazstva a pýchy.
Určite sa však neznížim k praktikám akími sa na tomto DF prezentuješ ty.
P. Barbírik, v sobotu mi volal p. Pilek, že mu jeden s tých chovateľov, za ktorích sa ty biješ /povedal mi aj meno/ vysipal vedro svinského hnoja pred garáž.
Ty veľmi dobre vieš kto to je.
Ak sú takéto praktiky zaužívané vo vašej ZO a vy o tom určite viete a nikto z vás na to nereaguje a ty sa samozrejme tváriš, že je to OK tak chráň boh všetkích kde prídete.
To že to u vás funguje roky svedčí i to že i tebe sa /kolega so ZO/ v minulosti vykadil na dvore. Zabudol si ?
Výkaly a hnoj sú vo vašej ZO považované zrejme za nevinné pestvá.
P. Barbírik nebudem sa ďalej tebou zaoberať. Hra sa skončila. Aký pochválen, taký naveky ámen.

Jozef Jakubcak (23.09.2019, 09:02)
Dúfam že, správca stranky zareaguje a konečne odoberie pristup na DF p.Barbirikovi!!!!To čo tu predvádza Vám nevadí?
Barbirik Igor (23.09.2019, 09:12)
Dobré ráno píšem na toto forum naposledy a to z dôvodu aby som ozrejmil prečo tieto konflikty vznikli .
Čo sa týka pána Vidu prvý krát sme prišli do konfliktu v Čechyncach na výstave OZ keď preberal holuby kamarát priniesol štandardného
holuba a keď ho vyberal s koša samozrejme mal na nohách nalepený trus no pre pána Vidu to bola katastrofa a začal kamaráta
urážať čo je to za chovateľa čo som nevydržal a spýtal sa ho či je to nejaká vada očistí mu tu nohu a je to v poriadku lenže on začal
aj do mňa tak som odpovedal že takých posudzovateľov ako on som videl už veľa ale pri štandardných holuboch len pierka zbierať.

Druhý konflikt bol na výstave OZ v Močenku keď že som mal potvrdený prestup do OZ Šurany ale bol som stále členom OZ Nitra
priniesol som deň pred výstavou holuby keď som ich priniesol predseda sa ma spýtal čo robím na ich výstave odpovedal som že
zatiaľ som stále člen OZ Nitra keď som na druhý deň prišiel na výstavu a nevedel som nikde nájsť holuba ani v kolekcií ani v žiadnej
klietke začal som to riešiť išiel som za predsedom ale ten to neriešil nakoniec sa holub našiel v klietke v ktorej pred tým nebol a dozvedel som sa že nemal splnený limit km čo bol nezmysel preto že mal nakoniec vyšlo najavo že pán Vida ho dal vyradiť z dôvodu
ne nalietaných km ale keď sa ho medzinárodný posudzovateľ spýtal koĺko má mať km nevedel odpovedať ja som tam tie holuby dal aby neboli prázdne klietky bolo ich 6 ks strakatých a 4 ks akože štandard a dočkal som sa takéhoto nemilého prekvapenia .

Ďalši konflikt nastal keď som sa zastal ich člena pán Minárika Jozefa ,a posledný na nedávnej schôdzi kde som sa zastal niektorých
členov ktorý akože obišli zákon ale to neznamená že ho porušili týkalo sa to nových holubníkov ale keď tým členom ide zakazovať
pretekať povie vieme že mi tým zákazom porušujeme zákon tak ho porušil.

A nakoniec ozrejmím celí konflikt tých členov ktorých sa to týka nebudem ich menovať ,pred asi 4-5 rokov mali problém v ZO
KS z miešaním holubov preto že určitý chovatelia nechceli miešať holuby čo sa niektorým chovateľom nepáčilo a chceli si vytvoriť
druhý klu alebo aspoň nesadzovacie stredisko čo im nebolo umožnené samozrejme z dôvodu výsledkov ZO 20 členov
A keď že ich pán Pílek lanáril do OZ Šurany nechali sa nahovoriť a požiadali o prestup v ktorom im bránili čo je tak isto nepripustné
niekomu brániť v prestupe .Tých chovateľov som pýtal či si myslia že robia dobre odpovedali mi že im pán Pílek sľúbil že keď vytvoria
spoločne klub v Šuranoch tak to bude dobre na to som im povedal aby ste neboli za rok dva sklamaný a na prestup späť budete čakať
4 roky povedali mi že to vyskúšajú tak som im v tom pomohol sadol som si z predsedom aj tajomníkom ZO KS v Trenčíne na CV
porozprávali sme sa a oni uznali že nikomu netreba brániť v žiadnom prestupe a pustili ich.
Prvý rok učinkovania som mal čas tak som sa tam bol pozrieť bol som milo prekvapený mysle som si že som naozaj v super klube
volali ma aby som prišiel k nim že to budem mať bližšie keď som tam prišiel druhý krát už to bol presný opak už tam boli velke
nedostatky zas ma volali a hlavne pán Pílek.
Na ďalší rok som sa tam zastavil tri krát dva krát na nasadzovanie a raz na otváranie hodín a môžem povedať že taký bordel som
ešte nikde nevidel koše po rozkladané po zemi na dlžku 15 m minimum 12 ľudí zapnuté 4 EKS 3 tauris 1 Bricon plus asi 5 mechanických hodín pan Pílek sedel pri nasadzovacej jednotke do ktorej mu dvaja nasadzovali holuby upozornil som ho na to
povedal že veď oni mu nasadzajú holuby ďalej som to neriešil .Pri otváraní hodín chovatelia mechanických hodín čakali kým im
meškajúce hodiny budu mať presný čas tý chovatelia čo sa im to nepáčilo nato poukazovali ale nepomohli si .
Viete si niekto predstaviť že keď vás chovatelia volajú aby ste prišli k ním do klubu ja som si to nedokázal ale aj napriek tomu som
sa nechal prehovoriť podal som si žiadosť na odchod z OZ a keď som ju mal podal som si na prijatie do klubu kde vás všetci členovia
volajú a zrazu sa dozviete že pán Pílek dal zrušiť schôdzu ZO a chodil po chovateľoch a robil podpisovú akciu proti mne 9 ľudí
mu to podpísalo ja viem ktorý jeden troj členstvo druhý dvoj členstvo a štyria mechanické hodiny.
A na tomto sa začal ten klub rozpadávať niektorý členovia hneď skončili a ďalších neviem či 10 chcelo odísť do OZ Nitra
S počutia viem že tích 10 členov podalo nejakú sťažnosť na zväz a od Píleka mali prísľub že keď ju stiahnu tak im ten prestup
podpíše no nestalo sa pán Pílek ich podviedol.

Julko a to čo tu splietaš o nejakých výkaloch že mu niekto vysypal pred garáž nebuď smiešny ja tých chovateľov nepoznám poznám troch z 10 jeden z nich dostal pred mesiacom mozgovú príhodu už je v nebi stretávam sa len z jedným a toho do úst neberte ten človek nepije je to slušný človek a všade kde vie pomôcť pomáha a takých si ja vážim.


Barbirik Igor (23.09.2019, 09:15)
Hneď teraz idem požiadať o zrušenie prístupu na DF
Javorček Pavol (23.09.2019, 14:26)
Prístup do DF pre p. Barbirika Igora zablokovaný.
Pavol Javorček
Július Marton (23.09.2019, 14:59)
Pekný deň prajem pán Molnár, som si vedomý ,že určitú časť viny nesieme každý z nás . Každému je jasné, že moc pochádza zospodu čiže v našom prípade zo ZO . Môžem povedať čo sa navolí musíme strpieť. Každej srandy býva koniec a dúfam ,že sa napravia aj medziľudské vzťahy v SZCHPH. Sme dobrovoľná upadajúca organizácia v ktorej má každý na výber . Nám starým chovateľom dá sa povedať , to môže byť šum a fuk. Len treba zvážiť . Je chyba ,že p. Barbirik zahodil motyku do žita. Najskôr mal niekoho s ňou praštiť.
Len toľko páni:Marton Julo
Július Vida (23.09.2019, 17:07)
Pán Marton.
Nerozumiem tomu, ako môže jeden starší skúsený chovtateľ napísať napísať vetu - je chyba, že p. Barbírik zahodil motyku do žita. Najskôr mal niekoho praštiť.
P. Marton v minulom príspevku píšete, že funkcionári by mali absolvovať psychotesty. Napíšte len tak pre srandu, akú terapiu by mal absolvovať človek, ktorý chce medziľudské vzťahy riešiť motykou ?
Určite nás to mnohých zaujíma.
Július Marton (24.09.2019, 13:09)
Pán Vida, keď ste ma oslovili ,tak Vám odpoviem .
Začnem troška inak, príspevok : I.B. zo dňa 19.09.19. 20:40, a tým členom čo sa mi vyhrážali fyzickým násilím môžem povedať.....................
Je škoda, že p. Barbirik sa rozhodol ako uznal za vhodné, je to jeho právo. Mýlite si psychotesty zrejme z psychoterapiou ,tú môžete doporučiť tým členom, kt. sa mu vyhrážali fyzickým násilím. Písal v množnom čísle. Ja neviem koľký boli. Tá motyka je na mieste. Na tom nič nebudem meniť. Môj duševný stav je v poriadku ,netrpím stareckou demenciou. Naďalej trvám na tom ,že funkcie by mali riadiť vzdelaný ľudia a nie ako je to teraz v niektorých OZ. Pán Vida pri prvých vyhrážkach na moju osobu, by som to bral veľmi vážne. A tá motyka by bol len slabý odvar. O ďalšiu komunikáciu s Vami nemám záujem.
Marton Julo

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené