Srdečná vdaka

Miroslav Vavrek (12.08.2019, 20:21)
Touto cestou by som sa chcel podakovať v mene svojom ako aj dalších členov výboru OZ Micalovce, členom výboru OZ Sabinov na čele s p.Jedrichovským za zorganizovanie stretnutia pre zástupcov Regiônu Šariš v Červenom Kláštore.Škoda,že sa nezúťastnili zástupcovia Regiônu Tatry ktorí boli taktiež pozvaný,aby sme dojednali spločnú výstavu oboch regiónov,ale aj spločné preteky a dopravu .Takéto stretnutia len posilňujú dôveru na dalšiu spoločnú spoluprácu do budúcnosti.Príjemné bolo spojené z užitočným .Bol to krásne stravený výkend v prospech dobrej veci,Ešta raz vdaka a verím,že to bol výborný nápad a budeme v tom pokračovať.Podakovanie patrí aj p. Ondrejovi Bialončíkovi za skvele ubytovanie a raňajky ako aj program.Takto si predstavújem spoluprácu pre budúcnosť v spajaní sa pre spoločnú vec v našom koníčku,lebo dôvera a vzájomná úcta sú zárukou nášho športu. Predseda OZ Michalovce
Peter VAVREK (23.08.2020, 09:36)
Tradícia pokračuje ďalej ,tak ako si to prial predseda OZ MI bohužiaľ, už bez neho ,česť jeho pamiatke . Srdečné poďakovanie v mene zástupcov OZ PO SB BJ Spiš OZ KE ospravedlnene tento rok patrí OZ Chph Michalovce konkrétne p.Kmecovi a p.Gaňovi za organizáciu tohto priateľského posedenia v príjemne vychladenej pivnici v oblasti Tokaj spojenou z ochutnávkou tohto vína Tokaj . Taktiež za bohatú večeru a chutný guláš,tak ako si to prial nebohý predsedá MI vzťahy sa majú utužovat a hľadať spoločná cestá spolupráce .Túžba väčšiny aktívnych chovateľov v regióne je byť spoločné ako celok KDTVR bohužiaľ našli sa aj taký ,ktorým to nevyhovuje a hľadajú cestu cesty ako to zmariť len neuvedomujú si, že škodia ostatným, ale hlavné sebe takouto cestou úspech nedosiahnu dosiahnu iba zníženie členskej základne nechuť holubarit a zvýšenie finančných prostriedkoch.Do budúcna je v záujme udržať tento región aj naďalej spoločné je nutné nájsť kompromis aj na Dlhé trate tak ako to fungovalo v minulosti a dohodnúť kvalitnú prepravu holubov aká bola napr.realizovaná tohto roku na SDT.Spoločne prianie nás všetkých je udržať tento celok pokope a predijst špekulantom ktorý to chcú rozvrátiť pre svoj prospech a sami dobré všetci vieme aký to je ..... Ešte raz v mene zástupcov KDTVR Šariš ďakujeme za priateľské posedenia a stretnutie OZ Chph Michalovce a tradícia ktorá takto nezáväzne vznikla bude pokračovať aj na ďalšie roky ,,iba spolu sme silný letu zdar,,
Peter Jendrichovský (23.08.2020, 10:28)
Ahoj holubari, za OZ CHPH Sabinov sa chcem podakovat zastupcom OZ CHPH Michalovce za zorganizovanie spolocneho stretnutia zastupcov KDTV Region SARIS. Je za nami druhe neformalne stretnutie, na ktorom sme si vymenili skusenosti po prave skoncenej sezone 2020 - stare holuby a "naliali sme si pohar cisteho" vinka (Tokaj), vsetkych ubezpecujem, ze aj chlapom, co mozu len "52-ku" na prekvapenie vsetkych - velmi chutilo! Co dalej - chcem verit, ze nie iba tradicia tychto stretnuti, ale aj spolupraca v ramci Regionu bude dalej uspesne napredovat, mali by sme hladat cestu ako spajat nase "sily", kazda ina cesta prinesie iba dalsie oslabenie, minimalizaciu poctu zdruzenych chovatelov a tym aj poctu holubov v "nasom" kosi a ked vsetci konstatujeme, ze pozicia "vychodu" na slovenskej holubarskej mape je slaba, "cestou delenia malych na este mensich", bude nasa pozicia este mensia. Ano, suhlasim s vyrokom na zaver v predchadzajucom prispevku a trosku ho doplnim - "iba spolu budeme silny!"
Peter Turek (23.08.2020, 10:49)
Pekné,pozitívne príspevky.Veľmi potrebná myšlienka súdržnosti v dnešnej dobe.Súdržnosť holubárska i občianska.
Peter VAVREK (23.08.2020, 11:48)
Foto:
Dalibor Duľa (23.08.2020, 12:15)
Zástupcovia OZ CHPH Spiš sa po prvý krát zúčastnili na spoločnom neformálnom posezónnom stretnutí zástupcov jednotlivých OZ CHPH Regiónu Šariš. Výborná myšlienka bola potvrdená na spoločnom stretnutí, kde jednotlivci stále v priebehu celého stretnutia hľadali cesty, ako v budúcnosti našu spoluprácu ešte čo najviac vylepšiť, aby každý chovateľ tam našiel zmysel svojho súťaženia a uspokojenia svojej chovateľskej práce. Za zmienku stoja slová Petra Kmeca – tajomníka OZ CHPH Michalovce: „ Ja to nerobím pre seba, ale pre našich chovateľov .“ Sme radi, že sme sa pridali k skupine progresívnych , úžasné zanietených chovateľov, ktorí hľadajú spôsoby, ako naďalej spoločne napredovať. Ďakujeme za krásne spoločné chvíle, naše veľké poďakovanie patrí našim hostiteľom OZ CHPH Petrovi Kmecovi, Ottovi Gaňovi ako aj ich ďalším členom, ktorí nám zabezpečili stretnutie. Na záver sa tiež pripájame k výroku ,,Iba spolu sme silní !“
Peter Kmec (23.08.2020, 18:42)
Aj ja chcem poďakovať všetým za účasť a členom OZ Michalovce Petrovi Liptákovi, Ĺudke Liptákovej , Jozefovi Gajdošovi ,Otovi Gaňovi a mojej manželke poďakovať za pomoc pri tejto akcii.
Buček Eduard (23.08.2020, 20:05)
Mimoriadne dobre sa mi to číta.
Tak to je to pravé holubárske.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené