Hľadám chovateľa PH z Veľkého Krtiša

Buček Eduard (09.07.2019, 20:57)
Dnes mi zavolali ne chovatelia z Vel. Krtíša že našli v záhrade moju Ha ktorá letela z Gotty a bola veľmi vyčerpaná.
č. tel.na nich je 0905 204402.
Poprosím Vás keby ste im zazvonili a šli ju hneď zobrať. Za ochotu im dajte flašku vína ,ktorú Vám nahradím a Ha si za odmenu môžte ponechať.
Ak ju budete mať domá zavolajte mi číslo Ha a ja Vám obratom pošlem rodokmeň ,ktorý je dosť zaujimaví.

Za pomoc ďakujem.
Buček Edo
Dajte mi vedieť ak má niekto záujem. 0905 832454
,
Buček Eduard (09.07.2019, 21:27)
Ďakujem Petrovi Rešutíkovi ktorý sa hneď ozval.
Milan Blahovský (09.07.2019, 22:47)
Včera večer nahlásil D.Krajčík moju holubicu z MJK Gotha u Benjamina Neaga, ktorý býva blízko Grazu...Ide o jednu z mojich najlepších holubíc a touto cestou by som sa obom chcel poďakovať . Holubica je už na ceste domov a zajtra ráno bude opäť pri svojom partnerovi. Moje organizačné schopnosti občas nepoznajú ani hranice...Síce sklamala ( ako celý tím nasadených holubov ) , ale život ide ďalej. Našiel som nového priateľa v Rakúsku a je asi šťastie, že sa dostala k nemu na holubník. Ktovie ako by dopadla, keby ....radšej nedopíšem. Snáď raz holubári pochopia, že chovateľstvo nie je o výhrach či bodoch, ale o príbehoch holubov a ich majiteľov.
Buček Eduard (11.07.2019, 13:24)
. Snáď raz holubári pochopia, že chovateľstvo nie je o výhrach či bodoch, ale o príbehoch holubov a ich majiteľov.

Doplnok - a ozajstných kamarátov. Možno sa Ti ozval jeden z nich Benjamin Neaga,
Milan Blahovský (11.07.2019, 20:42)
Jasne, myslím, že sme sa spriatelili a to sme sa ani nevideli...

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené