Zápisnica 15,4,2019 -plus zápisnica 29.11.2014

Barbirik Igor (26.04.2019, 17:53)
Plačeme ako ubúda členská zakladńa ale nikoho nezaujíma prečo ? ! zarazilo ma rozhodnutie prezídia 15.4.2019 ale aj VZ 29.11.1014 ktoré je v rozpore s občianskym zákonom ale aj ústavného zákona .SZCHPH je dobrovoľná organizácia v ktorej sa občania združujú dobrovoľne nikto im nemôže určovať kde sa môžu organizovať a nehovoriac o tom že niekto chce niekoho obmedzovať podla popisného čísla pozemku a už vôbec nie obmedzovať niekoho v jeho športových aktivitách .
V prvom rade treba zistiť aké dôvody vedú chovateľov k takýmto rozhodnutiam a nie trestať chovateľov nejakými zákazmi v podobe
hoci akej nezmyselnej doby určitých rokov.
Porušuje sa aj prestupový poriadok a to hlavne funkcionármi ktorý vytvárajú nátlak na chovateľov ktorý je neprípustný ,žiadny chovateľ
sa nesnaží len tak pre nič za nič prestúpiť vždy tam nie je niečo v poriadku .
V žiadnom prípade netreba brániť v akomkoľvek prestupe a je jedno či sa rozpadne ZO alebo OZ až vtedy si funkcionári ktorých si
členovia zvolili uvedomia ak si uvedomia či budú robiť pre celú členskú základňu alebo len to čo im vyhovuje pre seba .


Štefan Janíček (27.04.2019, 08:54)
Už len "hor sa sveta proletári"
Barbirik Igor (27.04.2019, 09:38)
Pán Janíček celkom dobre nerozumiem vašej poznámke ale nevadí ,ak nepoznáte stanovy SZCHPH ? mali by ste čiastočne .SZCHPH sa pri
registrácií na Ministerstve Vnútra pri registrácií zaviazal dodržiavať zákony tejto republiky to znamená že aj stanovy musia byt v súlade
zo zákonmi tejto republiky a to čo schválili je v rozpore zo zákonom SR.
Ing. Rastislav Vincenty (27.04.2019, 10:42)
Presne tak ako tvrdí pán Barbirik som aj ja len s nemým úžasom čítal zápisnicu z rokovania prezídia zo dňa 15.4.2019. Hneď som aj kontaktoval nášho právneho zástupcu OZ Gemer a upozornili sme zapisovateľa pán Ing. Javorceka aj predsedu disciplinárneho senátu pána Bc.Pazura, že uznesenia ktoré boli vydané sú v rozpore s právnymi poriadkami aj stanovami SZCHPH. Prezídium nemá pracovať Rušiť rozhodnutia výboru. Jediná kompetencia vzniku a zániku ZO pripadá podľa stanov SZCHPH paragraf 20 bod 10 výboru OZ Gemer. Odovodnenie, ktoré vydalo prezídium na zrušenie ZO Cecejovce je nedovodne, nakoľko na členskej schôdzy ZO Moldava nad Bodvou, ktorú podľa paragrafu 24 stanov SZCHPH zvoláva na základe 2/3 väčšiny členov výbor ZO vystúpili dani členovia. Čiže v čase vzniku ZO Cecejovce už neboli členmi ZO Moldava nad Bodvou. Dolozime aj list od prezidenta SZCHPH akceptáciu ZO Cecejovce s podmienkou, ktorá nebola splinitelna a našim právnym zástupcom odovodnena. A tobôž nie nakazovat o zvolaní mimoriadnej konferencie. Takúto právomoc ma iba 2/3 väčšina členov OZ podľa paragrafu 19 bod 1.
Takisto som včera pána Bc. Pazura upozornil na zaujatosť pána Ing. Seligu voči nášmu OZ Gemer a budeme žiadať o jeho vylúčenie z procesu rozhodovania v prípade OZ Gemer pretože nevie byt nezaujatý keďže vedieme osobný spor. Nosí nepravdivé informácie na SZCHPH od pána Tótha.J voči ktorému vediem trestne stihanie pre prečin ohovárania, výtržníctva keďže sa s ním stretáva čo dosvedčil člen výboru OZ Kosice pán Stanislav Roba a tak zasahuje aj do trestnejo stíhania. A takisto aj o jeho šírení že sa postará o zrušenie OZ Gemer medzi členmi susediacej OZ Kosice. Všetky tieto dokumenty dolozime aj so žiadosťou o zrušenie 3 uznesení prezídia zo dňa 15.4.2019 aj SZCHPH a takisto aj predsedovi disciplinárneho senátu.

Ďakujem za porozumenie a každý nech si urobí svoj úsudok..
Július Vida (27.04.2019, 13:02)
A čo tak hovoriť o rôznych špekuláciácách a špekulantoch, ako prísť k výsledkom. Vedel by som hovoriť hlavne o tých z juhu našej OZ.
Barbirik Igor (27.04.2019, 14:22)
Pán Vida ako to rozprávate veď sú to vaši kamaráti ,ak by som mal vašu pozíciu som šťastný človek chovateľ vo Vrábloch si nesťažuje
na svojú pozíciu .
Nedá sa poprieť že niektorý sú špekulanti ,ale odporúčam kúpiť si monitorovacie krúžky kade vaše holuby letia a máte hneď prehlad
o výhodách alebo nevýhodách ukážu vám trať kade letel výšku rýchlosť holubov.
Ján Fecko (27.04.2019, 17:08)
Dory den , ú. Barbirik, kde sa daju kupiť taketo krušky ? a ako to funguje?
Peter Matalik (27.04.2019, 18:14)
Môj priateľ Dušan Smetana ,ktorý závodí v Montáne /USA/ si vyskúšal tie čipy tkz."navigačné" 4 ks a poslal mi vyznačenú trasu doletov týchto holubov.To by ste sa divili tie rozdielne trasy doletov.Bolo to už pred dvomi rokmi nepamätám si cenu.Keďže mi občas zavolá tak zistím,ale nie je to nič horibilné !
Milan Belak (27.04.2019, 19:13)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=436401216880424&id=100015316472374
Barbirik Igor (27.04.2019, 20:35)
Set 5 čipov stojí 350 euro
Július Vida (28.04.2019, 06:27)
Igor, ty keď nemáš rozum od iného, tak píšeš svoje hádanky, ktorím je ťažko rozumieť.

P. Fecko na bazoši tieto čipy ponúka Martin z Partizánskeho.
Barbirik Igor (28.04.2019, 14:04)
Pán Julko Vida zatiaľ mám to šťastie že mám svoj rozum a nepotrebujem cudzí tobôž nie váš !
Ten príspevok v hádanke bol určený pre vás veĺa ľudí mu porozumelo a ak vy nie máte smolu.
Aby ste tomu lepšie porozumeli tak to napíšem inak že ak chcete písať o rôznych špekulantoch a špekulaciach mali by ste sa najskôr
pozrieť do zrkadla.
Barbirik Igor (28.04.2019, 14:11)
GPS monitoring pre holuby jeden SKYLEADER GPS Homing Racing
a druhé JIXIANGLE SKYLEANDER 2 GPS Pigeon Tracers pigeon tento stojí 300 dolárov plus poštovné .
Július Vida (29.04.2019, 09:43)
Igor, teraz si ma riadne pobavil. Toto má ozaj myšlienku hodnú rozumu.
Barbirik Igor (30.04.2019, 17:01)
Viem že sme sa dostali niekde inde od témy .A čo tak hovoriť o rôznych špekuláciách a špekulantoch ,ako sa prísť k výsledkom .
Vedel by som hovoriť o tých z juhu našej OZ.
Nuž Pán Julko Vida aj já viem rozprávať o špekulantoch ako ste vy s vašim rozumom ! Spomeniem len Regionálnu Výstavu v Močenku
ktorá hovorí za všetko kde ste sa vy osobne aj ty vaši špekulanti z juhu našej OZ predviedli ako odborníci POSUDZOVATEĺIA ! bez
oprávnenia posudzovať holuby .na ktoré nie že nemáte oprávnenie ale ste ani jeden z vás nikdy nemali ! nehovoriac o tom že
neovládate ani základne veci s vašim rozumom ako je limit splnených podmienok pre štandardné holuby.
Na posúdenie starých štandardných holubov tam bolo asi 10 ks H aj HA dohromady z toho boli štyri moje ktoré som tam priniesol
aby tie klietky neboli prázdne všetky mali splnený limit nalietaných km ,ale neviem aký právom a akým spôsobom ste sa dostali
k výstavným kartám ale to nie je až tak dôležité ,dôležité bolo pre mňa že keď som prišiel na výstavu holuba som nevedel nájsť
v žiadnej klietke až keď som narobil okolo toho halo holub sa našiel a bolo mi povedané že bol vyradený pre nesplnený limit
holub mal okolo 3300 km za rok mne by vôbec nevadilo ak by holub nepostúpil aj keď si myslím že na toho vašeho určite mal ! mne vadilo a stále vadí to vaše prezentovanie sa aký ste vy čestný človek a ako sú tí s ktorými ste to všetko spôsobil špekulanti ja o tom
viem že sú špekulanti lebo tých s ktorými ste to spackali teraz označujete za špekulantov ale vy ste taký istý špekulant ak nie horší len
len pre váš úspech.Nakoniec len toľko keď sa vás ten Pán nechcem ho tu menovať ktorý posudzuje celoštátne výstavy opýtal koľko má mať km ste sa nevedeli vykoktať. Mali by ste sa trocha zamyslieť nad sebou .Ja chovám holuby celý život a pri štandartných som
vyrástol a to pri takých o akých sa vám môže len snívať.
Barbirik Igor (30.04.2019, 17:02)
A zabudol som dodať že na túto tému sa už nemienim vyjadrovať .
Július Vida (30.04.2019, 21:11)
Igor, konfliktní ľudia ako ty si musia byť vedomí, že nemôžu len rozdávať. Zavše aj niečo schytajú. Byť tebou nerobil by som si ďalej nepriateľov. Teba pre tvoju povahu už nechcú v okolí tvojho bydliska nikde. Aby si mohol pretekať s PH musel sa za teba prihovoriť predseda OZ aby ťa prijali v existenčne najslabšom klube vzdialenom od tvojho bydliska skoro 40 km. Myslím si, že keď si toto poserieš, už nebudeš mať kde.
A to, že už ďalej nechceš diskutovať, len potvrdzuje, že tvojím úmyslom nebolo pomôcť niekomu. Iba si vybavovať účty. Nakoniec som rád, že ti na to nikto neskočil a neprešli ani tie špekulácie, ktorími si začal tému.
Barbirik Igor (01.05.2019, 11:59)
Julo máš informácie ktoré sú zavádzajúce a nepravdivé mohol by som sa tu o tom rozpísať a bol by si veľmi prekvapený ,a nikto sa za mňa
nemusel prihovárať pretože som chcel skončiť pretekať .

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené