Totální aukce Aleš Truhlář

Aleš Truhlář (10.03.2019, 14:05)
Dobrý den,
právě byla spuštěna avizovaná Totální aukce mého chovu, z důvodu ukončení závodní činnosti.

V nabídce jsou všichni chovní holubi, kompletní závodní tým, vdovy a holoubata ročníku 2018.
Aukce bude ještě v průběhu doplňována o popisy, rodokmeny a fotky.
Jakékoliv dotazy můžete posílat na e-mail: holubi@tiscali.cz

Chov jsem budoval 25 let a dosáhl celkem slušných výsledků. Více v popisech na aukci.
Jsem přesvědčen o tom, že jakýkoliv holub v této aukci bude pro budoucího majitelem přínosem v jeho chovu.
Aleš Truhlář (10.03.2019, 14:05)
https://www.auction-talent.com
Buček Eduard (13.03.2019, 14:23)
Aleš toľko si do toho investoval času a financií a teraz koniec.
Musíš mať riadny dôvod na ukončenie.
U nás tiež skončil Laco Bartošek čo je veľká škoda pre OZ Trenčín aj Slovensko.
Nech sa Ti darí.
Aleš Truhlář (20.03.2019, 07:48)
Dobrý den,
dovolte mi vás upozornit, že první část "Totální aukce" mého chovu končí již dnes 20.3. ve 20:00.
V nabídce je několik opravdu vynikajících chovných i závodních holubů.

Přeji všem hodně štěstí v aukci
Aleš Truhlář
Aleš Truhlář (21.03.2019, 06:59)
Dobrý den,
dovolte mi vás upozornit, že druhá část "Totální aukce" mého chovu končí již dnes 21.3. ve 20:00.
V nabídce je několik opravdu vynikajících chovných i závodních holubů.
V této aukci je nabízen špičkový chovný DV.10.0824.751 - "EUROMAN" - vnuk "EURO" a otec několika holubů s 1.cenami !!! Dále ti nejlepší závodníci, synové "751" jako:
14.0266.803
14.0266.920
15.0266.570
Několik dalších přímých potomků "751". Jde o mimořádného holuba, jenž prokázal svoje chovné kvality s několika holubicemi. V současné době je opravdu těžké se k podobnému materiálu dostat a ceny se pohybují v řádu tisíců EUR.
Dále jsou v této aukci nabídnuti potomci základního chovného holuba "LAMBRECHT" a několik holoubat linie "Figo" Reyneart, která se velmi dobře osvědčila právě v kombinaci na linii Heremans a Lambrecht-Lismont.

Přeji všem hodně štěstí v aukci
Aleš Truhlář
Aleš Truhlář (22.03.2019, 09:08)
Dobrý den,
dovolte mi vás upozornit, že třetí část "Totální aukce" mého chovu končí již dnes 22.3. ve 20:00.
V nabídce je několik opravdu vynikajících chovných i závodních holubů.

V této aukci je nabídnut klenot mého chovu 12.0266.4 - OLYMPIC DJANGO. Účastník olympiády v Bruselu 2017, výborný chovný holub.
Dále potom několik jeho potomků.

Pak především originál od Eijerkamp Hans & Evert Jan v podobě 2 vnuků základního a špičkového chovného holuba linie van Loon - "CHICAGO" !!!
Originál holubice Eijerkamp Hans & Evert Jan - vnučka "ABEL"
Několik potomků těchto holubů,

Dnes je velmi obtížné se k tomuto materiálu dostat u Eijerkampů se tito, nebo podobní holubi prodávají za základní cenu od 1.250 EUR !!! V mnoha případech jde o holuby o linii dále !!!
Aleš Truhlář (23.03.2019, 11:10)
Dobrý den,
dovolte mi vás upozornit, že čtvrtá část "Totální aukce" mého chovu končí již dnes 23.3. ve 20:00.
V nabídce je několik opravdu vynikajících chovných i závodních holubů.
V této aukci je nabídnuto několik TOP holubů od Lubomíra Kubáčka. Např.:
DV.08.0948.601 - výborná chovná - dcera základní chovné holubice "SUDORKA" - přímá sestra "776" - RAUL - otec vítěze Cheb Katowický Memoriál 2018 !!!
Několik dcer "776" - RAUL - otec vítěze Cheb Katowický Memoriál 2018 !!!
12.0234.406 - "NEO" - syn "Figo" x "Miss Upside"
14.0234.674 - "DOLCE" - syn superchovného holuba "Talis"

Dále potom přímí potomci špičkových chovných dcer základního chovného holuba "LAMBRECHT" a to "LOLO" a "Christina Perri"
Aleš Truhlář (24.03.2019, 13:41)

Dobrý den,
dovolte mi vás upozornit, že pátá část "Totální aukce" mého chovu končí již dnes 24.3. ve 20:00.
V nabídce je několik opravdu vynikajících chovných i závodních holubů.

Gaby Vandenabeele line.
V této aukci jsou nabídnuti špičkoví chovní holubi linie G.Vandenabeele "JO 36", "JO 26" a několik jejich potomků - vynikajících závodníků.
Dále vnučka "Bliksem". 2 násobná vnučka "Jason" - Gaby Vandenabeele. Několik přímých potomků základního chovného holuba na DT "999" - Duncan
Jméno

Email

Reagovat

Kolik je šest plus pět?

Odesláním příspěvku souhlasíte s následujícími pravidly:
Diskutující nesmí zveřejňovat příspěvky, které jakýmkoliv způsobem porušují zákony ČR či propagují nezákonné činnosti.
Komentáře a diskusní fóra slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma.
Diskutující nesmí zastrašovat nebo vyhrožovat násilím jednotlivci či skupinám lidí.
Stejně tak nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost nebo diskriminaci určité skupiny právě kvůli příslušnosti k národu, rase nebo náboženství.
Do komentářů a diskusních fór nepatří vulgarismy, urážky, pomluvy nebo obscénnosti.
Do komentářů a diskusních fór je zakázáno vkládat reklamy, spam ani jinou formu propagace komerčních aktivit.
Do komentářů není povoleno vkládat odkazy na stránky s nelegálním obsahem nebo obsahem legálním, ale nesouvisejícím s tématem diskuze.
Diskutující musí respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách - např. jejich telefonní čísla, plné adresy apod.
Diskutující nesmí opakovaně vkládat do komentářů nebo diskusních fór příspěvky se stejným obsahem.
Diskutující se nesmí vydávat za někoho jiného.
Jakékoliv příspěvky účastníků vložené do diskuzí vyjadřují výhradně jejich názory a stanoviska a provozovatel serveru nenese za příspěvky účastníků žádnou odpovědnost.
Pokud diskutující poruší ve svém příspěvku tato pravidla, pak je majitel fóra oprávněn takové příspěvky smazat.


Aleš Truhlář (24.03.2019, 13:42)
Pardon, takto je to správně.

Dobrý den,
dovolte mi vás upozornit, že pátá část "Totální aukce" mého chovu končí již dnes 24.3. ve 20:00.
V nabídce je několik opravdu vynikajících chovných i závodních holubů.

Gaby Vandenabeele line.
V této aukci jsou nabídnuti špičkoví chovní holubi linie G.Vandenabeele "JO 36", "JO 26" a několik jejich potomků - vynikajících závodníků.
Dále vnučka "Bliksem". 2 násobná vnučka "Jason" - Gaby Vandenabeele. Několik přímých potomků základního chovného holuba na DT "999" - Duncan
Aleš Truhlář (25.03.2019, 18:23)
Dobrý den,
dovolte mi vás upozornit, že šestá část "Totální aukce" mého chovu končí již dnes 25.3. ve 20:00.
V nabídce je několik opravdu vynikajících chovných i závodních holubů.

Little Black Lady line and others Long Distance pigeons.

Linie Little Black Lady (H.Verhellen) a ostatní holubi pro Dlouhé tratě !!!
Oto Gano (25.03.2019, 18:39)
myslím si že najlepšie holuby budú v pätnástej aukcii...........
Aleš Truhlář (27.03.2019, 15:16)
!!! POSLEDNÍ ČÁST !!! - POSLEDNÍ MOŽNOST

Dobrý den,
dovolte mi vás upozornit, že osmá část "Totální aukce" mého chovu končí již dnes 27.3. ve 20:00.

Claudia Schiffer (van Loon) line. V této aukci jsou nabídnuti holubi linie Claudia Schiffer. Dále potom mix holoubat z různých chovných holubů.
Fantastická linie holubů !!!

!!! POSLEDNÍ ČÁST !!! - POSLEDNÍ MOŽNOST

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené