Testovačky

Frantisek Kreml (13.09.2016, 13:33)
Je rozumné aby dve testovačky mali v jeden deň finálový pretek ?
To nemohli Nitrančania urobiť v sobotu alebo v nedelu.Takto človek nevie, kde má ísť.Vo štvrtok má testovačka Derby Tatry a v sobotu Nitra a bolo by po probléme.
A neviem ako sa rozštvrtí pán Magušin, keď má byť 15.9 v Derby Tatry a aj Nitre.
Ľubomír Jasovský (13.09.2016, 14:59)
Dobrý deň,

Pán Haraga mal v pláne už od začiatku presný termin Finále 15.09.2016 a tak sa České T.S. prispôsobili . Na Slovensku to žiaľ neakceptujú. P. Magušin to má vyriešené a bude na TS Tatry - Derby.
S pozdravom Jasovský.
Jaroslav Benka (13.09.2016, 15:30)
Co s tym ma p.Magusin riesia sa tu holuby alebo ksevty.
Ľubomír Jasovský (13.09.2016, 17:12)
Dobry deň p. Benka,

Ja som len podal informaciu ,kde bude p. Magušin osobne a kde sa budu predavať jeho produkty. Ak toto niekomu vadi tak pardon.

S pozdravom Jasovský.
Frantisek Kreml (13.09.2016, 21:02)
Tak už viem kde nastala chyba-TS-Nitra to mala už dávno v propozíciach že púšťajú 15.9 všetko bolo dohodnuté, tu pochybila TS -Derby Tatry ktorá to mohla preložiť na nejaký iný termín, dalo by sa to?
Frantisek Kreml (14.09.2016, 10:53)
Takže nakoniec je pravda niekde inde-TS-Derby Tatry mala daný dátum 15.9. finálového preteku v novembri 2015
A TS-Nitra mala až v januári 2016, tak kto robí chybu, haaa.
To nemohla testovačka Nitra ustúpiť.To sa nevedia dvaja dohodnúť .To musí byť takýto chaos.
Daniel Krajčík (14.09.2016, 11:16)
Fero, MTC Nitra ma od svojho vzniku finalovy pretek 15.9., jedinou prekazkou kedy to tak nebolo je pocasie.
Je to atraktivny den, pretoze je to volny den na SK (sviatok) ... preto sa netreba cudovat, ze aj druhy organizator si ten den zvolil za den finaloveho preteku.
Takze o "ustupkoch Nitry" tu nehovor.

Vsetko dobre a co najlepsi vysledok Tvojich holubov v Nitre i Tatrach ... aspon taky ako si mal pred rokom. Letu zdar!

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené