Región Šariš

Jozef Jakubčák (11.11.2014, 13:17)
Na stránke regiónu Šariš nemáme diskusné fórum, preto chcem vyzvať cez túto diskusiu výpočtára regiónu Šariš aby láskavo umiestnil do výsledkov nie len to čo on chce, ale už by bolo načase aby zverejnil aj sútaž o GM regíónu Šariš pre rok 2014! na ktorú zrejme pozabudol. Viď, zápisnica č.1/2013. [%sig%]
Zdeňek Adamík (11.11.2014, 15:50)
Správnou cestou by mělo být: pokud Vám něco vadí tak to změňte! Ti, co úmyslně nemají na webu DF, případně chtějí DF zrušit nebo někomu odebrat heslo, jsou většinou ti, co sami nemají dostatek znalostí, zkušeností, relevantních argumentů, či dokonce "máslo na hlavě" a bojí se SLOVA. Neboť nikdy nevědí, co může způsobit slovo - někdy vůbec nic a někdy úplně všechno!
Jozef Daníšek (11.11.2014, 19:03)
Pozdravujem pán Adamík! Už som si myslel,že ste to vzdal.Myslím to úprimne.I keď ste,ako mi hovoríme z druhej strany,musím priznať,že vedomosťami a poznaním našich stanov či pretekového poriadku by ste dali do smútku poriadnu radu našich chovateľov,včetne mňa.A ja osobne som veľmi rád ,keď nám niekto nastaví krivé zrkadlo,aby sme si nemysleli,že máme patent na rozum. Je jasné,že "SLOVO"je ako bič,pre tých,ktorí nevedia dostatočne argumentovať a obhájiť svoj postoj k danej problematike.Mne sa najviac páči,že sa do nikoho nenavážate,ani nikoho neurážate,ale svojimi vecnými argumentami dokážete istých ľudí poriadne vytočiť.A o tom to diskusné fórum ma byť.Bez napádania a invektív vydiskutovať si veci,ktoré nás pri chove holubov trápia.Preto všetkým takýmto diskutérom držím palce.
Jozef Jakubčák (12.11.2014, 09:22)
Na Slovensku sa konečne zjednotil výpočtový program a p.Konečný urobil fantastický program ktorým sa ukonćia trápne scény ohľadom umiestnení a koeficientov ako tomu bolo v minulosti a že bol v tom poriadny bordel dokazuje aj to že, dať dokopy výsledky za dva roky 2013/2014 musí byť náročné aj pre neho.V prípade o ktorom som písal ide o to že, kompetentných funkcionárov regiónu to asi ani netrápi veď na prých troch miestach sú chovatelia iba z OZ Bardejov... [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené