MS

Lubomír Jasovský (25.10.2014, 14:18)
Dakujem Vám za znevazenie celozivotnej prace poctiveho chovatela a tiež aj super cloveka. Ani jeden z Vas nepracoval denne tolko z holubami, ako on.Mal na dosah zivotny uspech, ale Pani od stola to vedia....... Nepodvadzal, neklamal, aj bol kontrolovany a aj tak ste rozhodli tak ako ste rozhodli.Skoda dufam ze sa Vam bude lahko zaspavat bez vycitiek.Toto je cisto len môj osobny nazor v danej veci a neprezentujem nikoho , ale toto som necakal !!! S pozdravom L.Jasovsky
Alexander Hlavatý (25.10.2014, 16:35)
Je to hanba a výsmech pre všetkých naozaj poctivých holubárov, keď len hľadáte ako sa dá niekto odstaviť z piedestálu na ktorý právom patrí. Nezaujímajú vás skutočný podvodníci, ktorí si veselo holubária pod menami príbuzných na inkriminovaných súradniciach. Týmito činmi iba znechucujete poctivých chovateľov. Čo si tým páni chcete dokázať, že od stola sa dá urobyť všetko, lebo nevyhrali holuby a schopnosti toho pravého..... S pozdravom......... len tak ďalej! Hlavatý
Peter Matalík (25.10.2014, 23:30)
očo sa jedná-som mimo obrazu
František Šimko (26.10.2014, 07:26)
O koho sa jedná ?
Ľudovít Jančok (26.10.2014, 07:59)
Zdravím Vás. Keď napíšete A... prosím napíšte aj B... O čo vlastne ide? Ďakujem Ludvik.
Július Vida (26.10.2014, 09:12)
Indície smerujú k osobe Fera Navrátila s OZ Sereď, vyradeného tuším s KT.
Ivan Oravec (26.10.2014, 09:22)
+Hvojniková
Pavol Jaco (26.10.2014, 09:31)
Predpokladám,že autor príspevku pochádza z OZ SNV. Preto by som pozornosť zameral tým smerom.
Milan Blahovský (26.10.2014, 10:06)
Čo ma spoločné to, že Ľubo je z OZ SNV ???? Tvoja pripomienka Pavol J. je úplne "mimo mísu" ako to vravia naši kámoši od Moravy. Ale ak tak túžiš po senzácii, ktorá nemá nič spoločného s autorom príspevku, tak aspoň niečo naznačím. Po roku sa robila opätovná kontrola dokumentácie niekoľkých OZ ( medzi nimi aj Serede) a na základe výsledkov kontrol aj počas pretekovej sezóny sa rozhodlo ako rozhodlo. Autor príspevku žije a pôsobí hlavne v Seredí a okolí hoci je členom OZ SNV. Osobne som sa na kontrole OZ Sereď nepodieľal a rád si podrobnú správu vypočujem z úst kompetentných na VZ. Možno by sa mohli výcvikár SZ či predseda UKK vyjadriť ,pre pokoj v duši niektorých, aj na tomto fóre, ale to je viac v rovine snov ako reality.
Pavol Jaco (26.10.2014, 10:50)
Po žiadnej senzácii netúžim.Vychádzal som iba z evidencie chovateľov a obsahu článku, kde autor musí uvedeného chovateľa veľmi dobre poznať.Uvedením miesta pôsobenia autora článku môj príspevok je bezpredmetný.
Ľubomír Drgáň (29.10.2014, 21:40)
Z mojej časovej zaneprázdnenosti občas vojdem ,tu na to to diskusné fórum. Milan trosku ma zaskočila tvoja reakcia ako si reagoval na danú situáciu. Si členom SZCHPH a zúčastnil si sa danej kontroly.Ktorá, bola rozdelená na skupiny.Ktoré kontrolovali dane oblasti.Po kontrole, každá komisia prečítala nedostatky a porušenia. A mi sme. Podotýkam všetci sa vyjadrili k danej problematike.Nepostrehol som že tvoj názor by bol rozdielny od názoru členov slovenského zväzu.Tak nechápem čo tu píšeš že sa rozhodlo ako rozhodlo. Rozhodlo sa tak ako si hlasoval.Ak sa jedna o vyjadrenie vycvikára slov. zväzu ,alebo predsedu revíznej komisie ,tak to to vyjadrenie si počul a sam si súhlasil z výsledkom kontroly. Tak nechápem prečo prostredníctvom tejto diskusie zavádzaš a očierňuješ členov SZCHPH. Mať pocit u teba z istej dvojitej osobnosti. A to je niekedy fakt na "slučku". Jedna tvoja osobnosť sa háda s druhou a dožaduje si svoje vnútorné práva. Obe majú rovnakú možnosť si presadiť svoj názor. Ale upriamiť ich na spoločnú líniu zvanú "zdravá osobnosť"U teba to asi nejde. Skus sa zamyslieť a popremýšľaj prečo na diskusnom fóre reaguješ inač ako na schôdzach SZCHPH . Doktor Džekil i Mister Hajd ĽD
Milan Blahovský (29.10.2014, 22:30)
Reagoval som na príspevok Pavla J. a nie na výsledok kontroly. Ľubo nedráždi...Potrebuješ opäť zavliecť moje meno tam kam ho chceš mať ?? Pokiaľ by sa výsledky kontrol zverejňovali včas a nie po skreslených dezinformáciach, nebolo by tu toľko spochybnení koľko je. A to sa týka aj kontrol tebou uskutočnených.
Ján Bučo (30.10.2014, 08:09)
Nezachádzajte tu zase do osobných útokov prosím. Mohol by konečne niekto niekam na stránku vyvesiť čo sa vlastne stalo a aké sú následky? Po Slovensku sa šíria rôzne chýry. Myslím, že by bolo viac ako vhodné dozvedieť sa viac. Letu Zdar! Jano Bučo
Peter Rešutík (30.10.2014, 09:24)
nech to vidíme jak sa povie "čierne na bielom"
Ladislav Garamsegy (30.10.2014, 17:05)
Pán Drgáň, zaujímal by ma zápis z kontroly, ktorá bola vykonaná v Klube Krátkych Tratí Spiša? Ďakujem za odpoveď
František Šimko (30.10.2014, 19:34)
... niekedy to bolo napr. : pri kontrole pretekovej dokumentácie pre MS mal chovateľ Ján Novák dierku v páske pred kont. otiskom. Pretek sa mu neuznáva. Pomenoval sa priestupok aj chovateľ. Bodka.
Jozef Daníšek (30.10.2014, 21:41)
Pozdravujem ! Staré Slovenské príslovie hovorí"Poriadok robí priateľov"Preto nepochopím,že doteraz nikto zo zodpovedných nenapísal čo sa vlastne stalo,a čo najdôležitejšie"Ako sa to vyriešilo."Nič viac nič menej.A je po mlátení prázdnej slamy.To nik zo zodpovedných nie je mentálne na tom tak dobre, aby to tu nenapísal.Začínajú tu znova invektívy a nabádanie k vyťahovaniu vecí,čo sa malo udiať na Spiši.Chovateľská verejnosť si hádam zaslúži vedieť čo sa vlastne stalo a ako sa to vyriešilo.Či nie!!!
Miroslav Ďurana (30.10.2014, 21:55)
Až nebudú všetci zaneprázdnený a možno tu niekedy zájdu,myslím DF tak sa dočkáte,len čakajte.
Lubomír Jasovský (02.11.2014, 20:30)
Super pani od stola ak mate konkurenciu tak jej chcete zrušiť oblast ze sa to vobec nehambite navrhnut.Je nas rok co rok menej a vy za par podpisov ,peciatku ci chybne vpisovanie tajneho cisla robite z uspesneho chovatela iba statistu.To vam ozaj niekto zalepil oci a ide to podla niekoho nariadenia.OZ Sered skoro vsetky preteky odletela s OZ Nitra a nebol tam ziaden podvod.Pani od stola mam na Vas otazku: ste holubary ...? Na Slovensku uz to tak chodi , ale mna stve len jedina vec ze poctivy chovatel je vyradeny z prveho miesta aj ked nepodvadzal , ani neklamal.Tak pekne len platme , ale kto sa zastane chovatela , ktory je asi niekomu hore trnom v oku a tak ho chcu posunut na druhu kolaj.Uz len posledna veta. Viete co bude zase jedna z tem na VZ . Urcite navrh na zrusenie diskusneho fora....
Lubomír Jasovský (03.11.2014, 08:01)
Dobre rano , napise sem vobec niekto , kto vam dava moralne pravo davat taky navrh ? Takto sa to robilo v minulom rezime , tak sa preberte ved sa tam poctivo zavodi a vy ich hadzete do jedneho vreca? Preco ?
Lubomír Jasovský (08.11.2014, 09:52)
Dobrý deň, chcel by som sa touto cestou opýtať čo si mám vysvetliť pod pojmom opakované, trvalé a závažné nedostatky v pretekovej dokumentácii. Ukladá prezidentovi SZ CHPH predložiť a zdôvodniť návrh na rokovaní VZ SZ CHPH na zrušenie OZ CHPH Sereď k 31. 12. 2014. Aký to máte meter na jednotlivé OZ !!!!!! OZ ktoré vôbec nezašlú pretekovú dokumentáciu dostanú iba napomenutie . A normálne ďalej figurujú v M.S. ?? Komplexná kontrola dokumentácie práce vybraných OZ CHPH v roku 2014. OZ CHPH vybrané na kontrolu: Sereď, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Gemer a Zvolen. Prezídium SZ CHPH udeľuje napomenutie výborom OZ CHPH Tvrdošín, Bratislava, Kysucké Nové Mesto a Senica za nezaslanie predpísanej predpretekovej dokumentácie. Takto sa na Slovensku deje. Taká je na Slovensku spravodlivosť!!!!

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené