Bodovaná séria

Ján Kováč (14.09.2014, 22:50)
Moj nazor na bodovaciu seriu je taky,ze by mala byt rovnaka pre vsetky OZ na Slovensku.Nesledoval som vsetky ake maju,ale OZ SNV ma s 99/7.Najdu sa urcite aj s 999/7 niekde.Prevazne je to s 30/7.ty co su hore teraz ktovie kde by boli potom,keby sa bodovalo inak.
Milan Blahovský (14.09.2014, 23:00)
SNV má aj sériu 20/5 či 15/5, 10/3 a 5/2 a ako pozerám tak pozerám, ale vpredu sú vždy tí istí. Jano, trocha porobiť okolo holubov a menej filozofovať okolo sérii a všetko bude ako má byť. Odkáž to ak to nečítajú aj ďalším teoretikom. Prax býva o čosi ťažšia.
Dalibor Duľa (14.09.2014, 23:03)
Bolo by to tak,ako je to teraz, mali sme v 2011 takú sériu,pozri výsledky a máš možnosť sa prejaviť kvalitou v SNV ,kde je séria 20/5,KT,15/5 ST,10/3DT,SDT-5/2.Pozri výsledky žiadna zmena -takzvané ,,Tipovacie majstrovstvo"Tak akurát by bolo menej nasadených holubov a vyššia cena . [%sig%]
Ján Kováč (14.09.2014, 23:28)
odozva je rychla tu :-D V niecom mate pravdu aj vy a mozno aj ja ale preco sa to menilo ved to mohlo ostat rovnako dalej od roku 2011 nemuselo sa menit.Nech je vyssia cena ale budeme menej chovat a tie peniaze das do kosa to budu tie iste peniaze co by dal chovatel za dalsie holuby na holubniku.Kazdy pride do klubovne s jednym kosikom holubov.To by nam stacil vozik,naklady mensie ako na auto urcite. Otazka znie preco potom su ostatne OZ spokojne s takym bodovanim napr.30/7?Ja nenarazam na nasu OZ napisal som to vseobecne.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené