ZO Sabinov-pretek Ružomberok

Dušan Jánošík (24.08.2014, 11:40)
Ružomberok štart o 10,00 hod. Štarter p.Pleško. Holuby ZO Sabinov a MVDr.Bodnára nevypustené. Záznam o nevypustení PH je v protokole o štarte Je toto vôbec možne môže také niečo povoliť štartér SZ je tento pretek regulárny a čo chovatelia ,ktorý prípadným vyradeným prídu o pretek ? ˇPP SZ jasne hovorí, že holuby z jednej súpravy musia byť vypustené naraz.
Milan Blahovský (24.08.2014, 11:48)
Zrejme niekomu došla trpezlivosť..., ale pre tréningový let to nemusí byť problém.
Robert Molnár (24.08.2014, 12:41)
A preto som zástancom toho, aby v košoch mali holuby viacerý chovatelia tak by sa to nemohlo stať. Viem niekto povie, že ten a ten sa poriadne o zdravie svojich holubov nestará ale môže si dať s inými chovateľmi. s pozdravom robo
Milan Blahovský (24.08.2014, 13:24)
Robo, ten nebola porucha pri štarte, to bolo rozhodnutie členov ZO Sabinov nepustiť holuby v mieste štartu ( ráno bol východ v daždi... o 10,00 sa otvorila obloha a ideálne prúdenie pre dolet )
Peter Jendrichovsky

Po tel. dohode s vacsinou clenov, ktori nasadili mlade holuby na RK, za ZO CHPH Sabinov - ziadame holuby stiahnut spat a vypustit v mieste kosovania.

S priatelskym pozdravom
Ľubo Hovančík reaguje:
24.8.2014 (12:52)X

Pre p. Jendrichovského a spol. ako aj pre všetkých členov OZ udalosti dnešného dňa sa viac nezopakujú!

Kto sa bojí nech nechodí do lesa.

Ak ste neboli schopní zamýšľať sa a riešiť preloženie preteku cez týždeň, tak nemudrujte pri košovaní a počas preteku alebo........ Kto nasadí holuby súhlasí so štartom. Ak sa niekedy budu ťahať holuby domov tak všetkým, alebo nikomu. Letu zdar.
24.8.2014 (07:58) Odpovedať # X
Peter Jendrichovsky

Dobry den, zelam vsetkym! Je chyba, ze sme neleteli prvy pretek z RK ako ostatni - vcera a nechcem, aby to vyzeralo, ze chcem byt mudry po vojne... Avsak poviem, ze letiet dnes - je velmi velke riziko! Ja ostatnym navrhujem a za seba ziadam - stiahnut mlade holuby spat a vypustit ich v mieste kosovania. Peter, Lubo - zvazte moj navrh.

S priatelskym pozdravom,

Peter Jendrichovsky

Pigeons 1
Ľubo Hovančík reaguje:
24.8.2014 (08:16)X

Pán Jendrichovsky, čakáme na štarte.

Takto nejako to bolo diskutované na DF OZ Sabinov - pre tých, ktorí nepochopili čo sa stalo.
Dušan Jánošík (24.08.2014, 13:58)
Napísal som to práve kvôli tomu ,že vycvikar OZ pripadne štartovacia komisia je zodpovedná za štart a nesie za to zodpovednosť a Ružomberok bol deklarovaný ako pretek a nie nácvik a čo ostatný členovia OZ ,ktorý prípadným vyradením prídu o pretek je to precedens s akým som sa nestretol čo môže byť v budúcnosti zneužite.
Ľubomír Hovančík (24.08.2014, 15:07)
Pán Jánošík, som rád že sme pod Vašim drobnohľadom. Keďže neviete úplne pozadie dnešných udalosti, ak chcete tak mi môžete zavolať a ja Vám to vysvetlím. č.t 0907 366 051.
Peter Matalík (24.08.2014, 15:46)
Podstatné j e to,že pretek sa vydaril,straty sú minimálne.Pretek Ružomberok nie je zaradený do majstrovstvá OZ.
Zdeňek Adamík (24.08.2014, 16:57)
Já zase nechápu c s tím má společné Majstrovstvo OZ. Může mi to někdo, prosím, vysvětlit?
Dušan Jánošík (24.08.2014, 18:31)
Ja nemám nikoho pod drobnohladom,ale boli ste jedna z oblasti Východu ,ktorá nepreložila pretek na sobotu a keďže po stratách na nácvikoch som nenasádzal v piatok na pretek Martin chcel som urobiť súkromný nácvik z Važca a preto som sledoval počasie a prípadný štart Vašich holubov aby nedošlo k ich stretu, a či pretek ,ktorý bol v pláne hoci len na koeficienty ja nemienim ani mi to nepripada riešit ani problémy Vašej OZ asi toľko na vysvetlenie a pokecať môžeme niekedy až sa stretneme niekde na výstave
Peter Matalík (24.08.2014, 19:56)
Zdeňku!Pretek sa nepoužije do nijakých súťaži/ MOZ,MS,koef.FCI,km/ a je vymaľované/!Chybne rozhodnutie jak Výboru,tak aj ZO Sabinov.
Ľubomír Hovančík (24.08.2014, 21:10)
Pán Jánošík beriem Vás za slovo. Na RV v Sp.Teplici?
Dušan Jánošík (25.08.2014, 07:26)
Áno
Zdeňek Adamík (25.08.2014, 10:32)
OK.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené