Chovatel postovych holubov do Euro parlamentu

Dušan Konečný (20.05.2014, 16:54)
Eduard Buček (20.05.2014, 18:11)
Samozrejme že ho treba voliť. Je to taktiež aj pre blaho a rozvoj chovateľstvá na Slovensku. Osobne ho poznám nakoľko je náš Oravský odchovanec a so všetkým súhlasím čo o ňom napísal Dušan Konečný. Chlapi neváhajte a dajte mu hlas, nech propaguje náš koníček.
Štefan Nochta (21.05.2014, 09:03)
Politiku už naozaj nemusíte miešať do holubárstva...........je to najšpinavšia vec na svete........p.Buček, ste trochu asi mimo, keď si myslíte, že Váš kandidát bude v EU presadzovať rozvoj chovateľstva na Slovensku...........
Eduard Buček (21.05.2014, 10:39)
Pán Nochta to je Váš názor. Môj som napísal !!!
Ernest Kováčik (21.05.2014, 11:04)
Pan Nochta - Musíte pochádzať - asi nejakych lazov .Vaším myslením . Prepáčte - Madarsko klavesnicou nejde písmo [%sig%]
Milan Klačan (21.05.2014, 11:19)
Tí, ktorí sa tam dostanú budú presadzovať hlavne svoj "rozvoj" a "rozvoj" svojich rodín a blízkych............ to je každému jasné!!!....... a preto bude rekordná volebná účasť. Toť môj názor a aj cca.80% Slovákov.
Štefan Nochta (21.05.2014, 11:41)
p.Kováčik, netušil som, že tak dobre poznáte myslenie lazovčanov........
Ľudovít Jančok (21.05.2014, 15:12)
Zdravím Vás. No čo na to napísať ? Hlavne, pán Kováčik radšej sa venujte Bohu a farme a tomuto foru dajte pokoj. Propagovať v EUP holuby? To už kto na to prišiel? Ste taký naivný, alebo....... Pozdravujem Ludvik.
Dušan Konečný (21.05.2014, 15:27)
Niekto si tam ten neumerne vysoky plat vezme tak ci tak. Preco by to nemohol byt niekto z nasich?
Ľudovít Jančok (21.05.2014, 18:52)
Zdravím Vás. Pán Konečný, s tým sa dá súhlasiť, ale bez tej čalamády. Pozdravujem Ludvik.
Ernest Kováčik (22.05.2014, 06:38)
Pan Jančok--- Toho času Na Vš -Nitre veriaci profesor - Nam bezbožným Komunistom ,povedal . Mate 2 možnosti si vybrať , že odkial pochádzame - 1, Podľa vedy - Opíc . 2, Alebo podľa Biblie , ste Boží deti . Tak Pán Jančok ja som vybral to druhé . A preto 48 rokov sa nehanbím za Boha . ĽUTOVAL by som Vás Jančok. ak ste si vybrali to prvé. Napíšte a budem sa za VÁS Modliť . Koľko je nás holubárov , aj príbuzním , 100 percent PÁN Konečný vyhrá voľby . Podporujte Konečného , A nie , tých , ktorý prehadzujú kabáty . A predajú Južné Slovensko . Ako cigáň - Bugar , Simon a pod . 20 rokov bolí najsilnejšej vlády , Ale pre Južné Slovensko len biedu doviezli . Prepáčením s..... kto ako hovory . Ale čo necháme potomkom. TAK HOLUBARY MÁME možnosť ukázať , našu silu , aký sme kolektív . Pán Nochta a Jančok , z Vás je cítitiť až sem , ako závidite .......... [%sig%]
Milan Blahovský (22.05.2014, 07:49)
Pán Kováčik, iba tak na okraj - p.Konečný nekandidoval a ani nekandiduje. Myslel som, že sa na Eurovoľby vybodnem, ale prečo by som nepodporil chovateľa poštových holubov ?
Oldrich Savara (22.05.2014, 09:10)
Môžeme byť radi, že p. Konečný D. na kandidatúru p. Dilonga upozornil a dal nám možnosť prejaviť sa, akí sme patrioti. Rozhodne jeho voľbu podporujem.
Jozef Daníšek (22.05.2014, 09:59)
Pozdravujem. Nedá mi nezareagovať,pretože presne Tu sa ukazuje,malosť a slabosť ducha niektorých chovateľov.Pán Konečný v dobrej viere nám dal na známosť,že jedným z kandidátov ma šancu dostať sa do europarlamentu, i chovateľ pošt.holubov.Možno naivne sa domnieval,že sa chovatelia okamžite zomknú a na tomto fóre sa dohodnú,že kandidáta všetkými desiatimi podporia.Stal sa práve opak.Veľmi pekne to napísal pán Bláhovsky,ktorý sa nechcel volieb zúčastniť,ale teraz chytil inšpiráciu.Mali by sme všetci prekročiť svoj tieň a pána Dilongu podporiť.A nie si tu vybíjať baterky na nepodstatných veciach.
Ľudovít Jančok (22.05.2014, 15:42)
Zdravím Vás. Nuž prečo by som mal voliť človeka ktorého ani nepoznám? Po mojich skúsenostiach s holubármi ? Jeden chovateľ pre pána Kováčika bol to doktor povedal že za Slovenského štátu holubári nemohli ani na súde svedčiť. Zrejme už vtedy boli niečím známy. Pán Konečný keď už ste odporučili toho chovateľa, bolo by dobre o ňom napísať aj niečo bližšie ako meno dosť neznáme. Ale všetko je tak ako má byť. Pozdravujem Ludvik.
Stanislav Bojko (23.05.2014, 15:50)
Nevím proč tolik povyku, hlavně ,že do europarlametu se cpou ekoteroristi zeleni a různi pseudo ochránci přírody. Potom na Slovensku a co skoro u nás se bude člověk bát vstoupit do lesa. Zpěvné a přírodě prospěšné ptactvo vyhubí predátoři a naši vnuci se budou o tom učit z orázku. Proto kdyby u nás kandidovál člověk který díky holubům má blízko k přírodě tak ho jednomyslně podpořím i když ho neznám. Je to můj osobní názor.
Ernest Kováčik (24.05.2014, 06:59)
Letu zdar ! A LETU zdar všetkým .A dobrý dolet Vám prajem všetkým .A Poďme spoločné voliť Holubára . A vymeniť ( vyhnať ) všetkých prascov ktorý sa už dluho pri váľove . Mali čas sa nažrať . Len aby vaľov ostal a dobytok vymeniť na nový . A zo starého nenechať ani len omrvinku . Tak ako to robíme S CHOVOM Holub vo volieri . Tak pekný deň a nech Vás Hospodin chráni . Pokoj Vám v duší . [%sig%]
Peter Kristiňák (24.05.2014, 07:26)
Martina osobne veľmi dobre poznám a jednoznačne ho podporím.Konečne sú tu voľby,keď môžem dať hlas konkrétnemu kandidátovi,ktorý je mi veľmi dobrým priateľom. Ak by mu to aj nevyšlo ,nevadí,sám so sebou budem spokojný,že som pre zmenu urobil všetko ,čo som mohol.Všetkým negativistom odkazujem,ak tu máte šíriť takéto myšlienky, radšej tu ani nepíšte,preukážete tým neoceniteĺnú službu.
Štefan Nochta (24.05.2014, 08:09)
p.Kristiňák, hádam nechcete určovať, že kto sa môže vyjadrovať na diskusnom fóre!! Každý má právo vyjadriť svoj názor.........ale Vám to v tej Vašej eufórii akosi nedochádza......
Ivan Oravec (24.05.2014, 09:20)
Moratórium pred voľbami do europarlamentu sa začína vo štvrtok 22. mája o 7:00 a trvá do skončenia hlasovania.
Ernest Kováčik (24.05.2014, 09:26)
Poniektorý ľudia sa natoľko slepí , že nevidia kedy robia zlé svojej rodine a svojím deťom . --že pán . N...... [%sig%]
Štefan Nochta (24.05.2014, 10:10)
p.Kováčik, Vy ste kapacita sama o sebe.........
Ernest Kováčik (25.05.2014, 06:58)
Áno Pán Nochta máš pravdu , aj Mama my ti povedala !! TAK sa mi druž A prajem ti dobrý dolet !! A malo sa rozčuluj lebo škody kráse ! [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené