Hlasenie startov 2014

Dušan Konečný (27.04.2014, 01:12)
Po dohode s predsedom pretekovej komisie bolo pre sezonu 2014 pripravene hlasenie startov pretekov v novom vypoctovom programe MyPigeons.eu. Kedze prve preteky sa letia uz dnes, funkcionari OZ, ktori zatial nemaju konto/pravomoci na MyPigeons.eu mozu ohlasit start na diskusnom fore, dalsie starty by uz mali byt hlasene priamo v aplikacii. Tymto by som rad poprosil funkcionarov OZ, ktori su zodpovedni za hlasenie startov na internete o registraciu a vyziadanie pravomoci podla pokynov v navode V ramci regionov je potrebne dohodnut sa, kto bude hlasit starty regionalnych pretekov - pri nich sa hlasenie automaticky prenasa na vsetky zucastnene OZ bez moznosti individualnych uprav Zobrazit navod pre hlasenie startov Pre hlasenie startov na MyPigeons.eu je potrebne mat v programe vytvoreny pretekovy plan, co k dnesnemu dnu nesplnaju OZ Senica OZ Levice OZ Brezno
Tomáš Fiala (27.04.2014, 08:34)
OZ Šurany + OZ Komárno Pretek: Hustopeče 27.04.2014 Štart: 07:30 hod
Milan Blahovský (27.04.2014, 08:45)
Niektorí ( pravdepodobne noví ) funkcionári na poslednú chvíľu testujú pripojenie a funkčnosť hesiel pre zadávanie časov štartov.
Urobte to ešte pred prvým pretekom, pretože nemusím byť práve v dosahu PC aby som to dodatočne za nich urobil.
Dušan Konečný (27.04.2014, 10:14)
Ospravedlnujem sa, ak som niekde sposobil spravou zmatok. Dovcera som zil v presvedceni, ze schph.sk uz pre tuto sezonu nefunguje . Ale kedze je stranka funcna, prechod bude plynuly a mame dost casu na vychytanie pripadnych much. Starty je vsak potrebne zadavat aj do vypoctoveho programu (je tym podmienene nahadzovanie doletov) Oficialny prechod bude podchyteny obeznikom, v kazdom pripade je vsak aplikacia pripravena (este doplnim samostatne polozky pre pocet chovatelov/holubov). Rozdiel oproti doterajsiemu systemu je najma ten, ze si konto vytvarate sami pri registracii (potrebna e-mailova adresa), heslo si vyberate sami, pre pridelenie pravomoci staci nasledne napisat mail na holubar@holubar.sk, tak ako je to v manuale
Milan Blahovský (27.04.2014, 10:30)
Nemusíš sa ospravedlňovať, nie je dôvod, aspoň vidíme realitu .
Lubomír Jasovský (27.04.2014, 11:52)
Pre výpadok internetu a technické problémi, na osobnom PC nebolo možné skôr zverejniť čas štartu, na stránke zvezu.Za pochopenie ďakujeme. OZ Sereď Pretek: Velké Meziříčí 27.04.2014 Štart: 07:00 hod
Milan Blahovský (27.04.2014, 12:16)
Nie je tým výpadkom nefunkčnosť p.Attilu Horvátha, ktorý asi skončil s chovom či pretekaním s PH a v minulosti bol určený pre zverejňovanie štartov ????
Dušan Konečný (27.04.2014, 13:19)
Zdeňek Adamík (27.04.2014, 13:50)
No tak to je něco: 6 měsíců stály kabiny někde odstavené a nic se nedělo..... Tomu říkáte regulerní start?
Ivan Oravec (27.04.2014, 21:16)
Tu postači tento prípravok.....
Atilla Horváth (27.04.2014, 21:37)
Milan s mojou "funkčnosťou" ešte nie sú problémy a so zverejňovaním štartov už nemám nič spoločného. [%sig%]
Milan Blahovský (27.04.2014, 22:25)
To je ok, nemyslel som to tak. Že nik nepotreboval ťa v tejto "funkcii" nahradiť je problém.
Milan Blahovský (28.04.2014, 15:01)
Prevzaté z prvého príspevku: Pre hlasenie startov na MyPigeons.eu je potrebne mat v programe vytvoreny pretekovy plan, co k dnesnemu dnu nesplnaju OZ Senica OZ Levice OZ Brezno Doplním, že aj OZ Dlhé Pole.
Jaromír Patera (28.04.2014, 15:27)
netrep
Ivan Oravec (04.05.2014, 11:16)
VD-40 pomohlo! https://www.youtube.com/watch?v=JvkoBu5c6iE
Dušan Konečný (07.05.2014, 12:36)
Startovanie pretekov na MyPigeons.eu doplnene o pocet chovatelov a holubov. Casove udaje (hodina,minuta startu) je mozne oddelit dvojbodkou, ciarkou, bodkou, medzerou alebo pomlckou - nemali by sa objavovat komplikacie pri zadavani startov mimo okruhlych casov, fungovat by malo bez problemov zadanie napr. 7 45 | 7.45 | 7,45 | 7:45 | 7-45 "Starteri" a vypoctari maju oddnes aj pravomoc/moznost pridat informacie o pocasi pri dolete holubov a odkaz na video na youtube Informacie doplnene aj do manualu [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené