zaznamník 2014

Dalibor Duľa (02.04.2014, 21:30)
Rád by som vedel kto vymyslel tento šetriaci čin a zmenšil záznamník PH z A4 na A5 veď tie rodové čísla tam už ani nevojdu,to isté členské tie isté náklady na tľač ak nie nižšie , taká zmena ....pýtam sa prečo?Rád by som vedel, kto z prezídia sa ten návrh postaral ,aby som vedel komu poďakovať za tu hlúposť.
Ján Kováč (03.04.2014, 22:05)
Jednoznacne je ten zaznamnik neprakticky a nepozitelny lebo cisla tam nevojdu holubov.Treba to brat este tak,ze kazdy ma iny styl takze mu nevojde ani zdaleka tolko :-D
Zdeňek Adamík (04.04.2014, 08:24)
Nekvalitní zboží je třeba vrátit a požadovat výměnu nebo vrácení peněz, to je přece naprosto normální postup.
František Šimko (04.04.2014, 21:57)
Keď sa malo zvyšovať členské argumentovalo sa aj zaznamníkmi , vtedy som povedal že nie je správne posielať niečo čo nechcem ,ale keďže je odber povinný tak kto už by sa staral o detaily. P. Adamík koľko krát ste už reklamovali "zboží" a koľkokrát vám český zväz vrátil peniaze ?
Zdeňek Adamík (05.04.2014, 08:24)
ČMSCHPH mi dodal jedenkrát rodové kroužky nižší kvality, které jsem také reklamoval normální cestou a také vyvinul další aktivity. Výsledkem byla 20%-ní sleva od zahraničního dodavatele. ČMS CHPH dodal jedenkrát málo čitelné gumičky (já je od roku 1995 kdy jsem si pořídil EKS nepoužívám), jako člen Celostátní konference jsem na konferenci v Hluku vystoupil a požádal členy Prezidia o upozornění výrobce/dodavatele se žádostí o nápravu při příští dodávce. To se také podle mých informací stalo. Jako člověk, který se pohyboval ve výrobních firmách které si samy nakupovaly i prodávaly, vždy v obchodní části takovýchto organizacích na všech postech až po nejvyšší jsem tolikrát reklamoval dodané zboží že: si ani ty stovky reklamací, urgencí ani nemohu už přesně pamatovat. Zúčastnil jsem se osobně reklamačních řízení v tuzemsku i zahraničí včetně účastí na arbitrážních řízeních doma i v zahraničí. Znám velmi dobře psychologii obchodu a to jak z pozice prodávajícího tak kupujícícho. Pohyboval jsem se v této sféře cca 40 let. Stačí?
Marián Kočíšek (06.04.2014, 00:22)
Takí, ako p. Adamík sú nielen potrební, ale priam nenahraditeľní (neviem prečo, aj mne samému pripadá uvedené ako irónia, hoci to tak určite nemyslím), najskôr je však potrebné pozrieť, čo bolo objednané, až potom uvažovať nad reklamáciou - tak, ako sa hovorí v prvých dvoch príspevkoch. [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené