Nehádajte sa :chodte voliť Kotlebu

Ernest Kováčik (29.03.2014, 08:12)
Dnes je sviatok mieru : A nehádajte sa a chodte voliť --Dúfam že volíte Kotlebu: Nech Nám to lieta -- Letu Zdar !!! [%sig%]
Ľudovít Jančok (29.03.2014, 14:50)
Pán Kováčik, treba vydržať. Dočkáte sa. Len sa modlite a schovávajte sa za Boha, len či to pomôže. Pozdravujem Ludvik.
Ernest Kováčik (30.03.2014, 07:55)
Len aby sme sa nehádali už o holubov ! Tak preto píšem , lebo sa nudím ! Viem že to tú nie je Politická stránka ! Aj to len preto píšem --lebo -- ,že nie je to tú poli,... lebo , na tejto stránke , je veľa rozumov Slovenska , a hneď mi napíšu , že to ,. ako už pár krát !!! NAPÍSALI : že to sem nepatri .!!!!!!!!!!! Môj názor , ZMENA : Určite Pomôže ! Tak to Hovorili aj Sudruzi v roku 1989, podobný ako Váš odpoveď ! Ale ja podporím našich potomkov : Netreba sa báť od zmenu ! Keby nebolo 1989 tak sme naďalej ako naše Holuby v chove ! zatvorený !!! A teraz by sme ešte nepoznali - PC - CEZ ktorý si môže nadávať ! osočovať, apod,.. Tak len toľko zmena je potrebná !!!! Ja viem nie stále , je potom osožná !!!!! A ak nie je osožná , zase máme šancu ,o zmenu . !!! Tak to len Môj názor !!!! ale ak niekto nie súhlasy !!! TAK BERTE AKO 1 APRÍL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak bratia nech Vám to lieta - celí rok nato čakáme , konečné už JE TU !!!!! [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené