Blahoželanie

Július Krško (12.02.2014, 11:26)
Dnes sa dožil krásneho jubilea 60 rokov náš kamarát a chovateľ poštových holubov Ernest Kováčik. Aj touto cestou mu želáme hodne zdravia a rodinnej pohody, nech mu naši miláčikovia robia radosť ešte veľa rokov. Blahoželáme.
Ján Allarám (12.02.2014, 19:25)
Tiež sa pripájam a prajem veľa zdravia, šťastia a hodne úspechov v sezóne 2014.
Vilém Černý (12.02.2014, 20:44)
Zdravím Vás, neznám oslavence, ale je to hezké od kamarádů a oslavence to určitě potěší, že na oficiálních stránkách SCHPH k takovému výročí, kdy mužům "začíná druhá míza" toto výročí někdo připopmene ! Gratuluji
Zoltán Balogh (12.02.2014, 22:48)
V mene členov ZO Mýtne Ludany, by som sa aj ja chcel pripojiť ku gratulácii a k dnešnému krásnemu životnému jubileu, by som Vám chcel popriať všetko len to najlepšie, veľa zdravia, šťastia a úspechov ako v osobnom živote, tak v chovateľskom.
Štefan Nochta (13.02.2014, 06:01)
Blahoželám, veľa šťastia a hlavne pevné zdravie......nech sa Ti darí!
Jaroslav Kronka (13.02.2014, 09:35)
Ernestko pripájame sa aj my chovatelia zo ZO Levice k Tvojmu krásnemu jubileu a prajeme Ti pevné zdravie rodinný pokoj a veľa uspechov s holubami nech Ti to dobre letí. Ešte raz všetko najlepšie.
Milan Blahovský (13.02.2014, 11:05)
Všetko dobré prajem a hlavne nech ten "SZCHPH pán Javorček má rovnaký meter" :o))))))))))))
Ernest Kováčik (14.02.2014, 09:03)
Ďakujem pán Mgr . Všetko spravím (e) aby ,Pán Javorček mal ten meter rovnaký , Ten meter by sa zišlo upraviť aj pre Severných športových priateľov , ale , mám ,podozrenie že , športový priatelia majú obavy, od, ešte severnejších ,športových priateľov , lepšie povedané majú obavy , pred konkurenciou . A radšej len si strčia hlavu do piesku ,ako Pštrosy . A čakajú , a smejú sa že Severný priatelia robia im percenta. [%sig%]

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené