Poďakovanie

Jaroslav Kronka (18.01.2014, 12:52)
Týmto mojím príspevkom by som chcel poďakovať za dve novo-vznikajúce ZO Levice a Vyškovce nad Ipľom dvom oblastným funkcionárom a to predsedovi levickej oblasti Ing. Františkovi Hajkovi a oblastnému výcvikárovi Dušanovi Kasanovi za ich ústretovosť a pochopenie pri odsúhlasení našich ZO na rozšírenom oblastnom výbore, na ktorí sme boli pozvaní v Starom Tekove. Chcel by som na to poukázať, že keď funkcionári ako máme my, sú aj v iných oblastiach, tak problémy, ktoré sú, sa dajú riešiť. Myslím si, že teraz sa už môžme sústrediť len na holuby a baviť sa týmto našim koníčkom. Zároveň by som Vás Ferko a Dušo chcel za prípravný výbor ZO Levice pozvať na ustanovujúcu schôdzu, ktorá sa bude konať 24.01.2014 v Leviciach v Holland Pube oproti mlynu na 1.poschodí o 17:00. Ešte raz vďaka za chovateľov z Levíc a Vyškoviec. Sme presvedčení, že naša spolupráca na oblastnej úrovni bude korektná a medziľudské vzťahy, ktoré boli trochu narušené sa týmto napravia. S pozdravom Jaroslav Kronka
Július Krško (19.01.2014, 12:00)
V mene členov ZO Vyškovce nad Ipľom, sa chcem tiež poďakovať výboru OZ Levice za ústretový krok na vytvorenie dvoch nových ZO v OZ Levice. Pevne verím že naša spolupráca bude korektná a medziľudské vzťahy budú na patričnej úrovni. S pozdravom Július Krško.
Ján Allarám (21.01.2014, 09:26)
A tiež chcem poďakovať členom a funkcionárom ZO Mýtne Ludany za spoločne strávené chvíle ktoré sme spolu strávili a určite na ne budeme spomínať v dobrom. Začiatky v novej ZO budú ťažké, ale budeme sa snažiť všetko robiť podla pravidiel. Teraz keď sa zakladajú nové ZO, pozerajme sa na nás chovatelov ako na priatelov a nie na súperov. S pozdravom Ján Allarám

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené