Informacia

František Šimko (14.11.2013, 08:52)
Počul som že begický zväz už nebude organizovať preteky nad 800km. Pán Adamík neviete či to znamená zrušenie napr. Barcelony a ako sa to dotkne nás resp. podmienok FCI.Buďte tak dobrý a napíšte. Ďakujem.
Zdeňek Adamík (14.11.2013, 08:57)
Nemám takovou informaci (zatím), ale na západ od českých hranic by se nic podstatného měnit nemělo neboť organizace SDT snad až na jednu výjimku probíhá bez účasti národních svazů. Podmínky - ol. kat. vyhlašované FCI, pokud vím, navrhuje příslušná sportovní komise a schvaluje Kongres a do toho je ještě hodně času před námi.
Milan Blahovský (14.11.2013, 09:24)
Pán Adamík, nič v zlom, ale mám pocit, že sa stávate hovorcom SZ. Osobne si myslím, že p.Šimko mal takúto otázku položiť zodpovedným predstaviteľom SZ, ktorí možno podobné údaje majú ( možno aj nemajú) k dispozícii. To, že odpovedáte na otázky ohľadom chovu PH, rás a pod. to beriem, ale organizačné veci týkajúce sa SZ by mali riešiť naši funkcionári. Je možné, že vám bude odobraté prístupové právo ( snahy o to už v minulosti boli) a kto potom odpovie ?
Zdeňek Adamík (14.11.2013, 09:39)
Jj, je spoustu věcí které by měly nějak být, ale mnohdy ani nejsou. Hovorca? No tak to mne vždy irituje když v telce slyším. že: "obraťte se na hovorcu nebo hovurca nám sdělil". Víte, v profesním životě jsem, jako každý ve Svitu, začal jako dělník a absolvoval roční kolečko (bylo to převzaté od Bati a dodržovalo se to až do převratu a bylo to tak správné, neboť i pak jsme technici či ved. pracovníci chodívali na týden do výroby), někteří i déle. Potom na řídících stupních jsem i v následných firmách žádného hovorcu nepotřeboval, neboť podle mne ho potřebují jenom neschopní či líní nebo ti co nedokáží nést osobní odpovědnost. Není dobré, že zde nezareagují na položený dotaz nebo téma týkající se organizace či hospodaření Svazu apod. odpovědní (ý) fukcionáři či funkcionář. Já osobně to považuji za pohrdání členskou základnou tudíž voliči a to je velmi, velmi špatně. Nebo že by návaznost na konec předchozího odstavce? To ať posoudí někdo jiný.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené