stránka 0Z Bratislava

Igor Barbírik (27.09.2013, 16:48)
Môže my niekto povedat alebo poradit ako sa nanej dajú prezerat výsledky mládat 2013 . Bola to dobra stánka,ale len bola zdá sa že niekto .si zobral viac na plecia jak sa dá utiahnút.
Dušan Konečný (27.09.2013, 17:15)
Bratislavske vysledky 2013 su komplet na mypigeons.eu
Igor Barbírik (27.09.2013, 20:40)
Pán Konečný pre mna je podstatne že mi to tam nejde otvorit a vypisuje mi to že na stránke sú chyby.Tá stránka OZ bola niekolko rokov vporiadku,preto nechápem prečo sa výsledky nachadzajú na inej stránke,ked ich chcete mat na svojej stránke tak doplnte k starým holubom aj mládata.Pre mna je podstatné aby som tu stránku v pohode otvoril.
Dušan Konečný (30.09.2013, 09:10)
Stranky boli testovane na vsetkych dostupnych prehliadacoch (IE 6,7,8,9,10, Chrome, Firefox, Opera, Safari) pod 6 roznymi operacnymi systemami (Win XP, Vista, 7,8 MacOS, Fedora Linux), vsade bez problemov. Od spustenia vo februari 2013 az doteraz nebol hlaseny jediny pripad, ze by sa chovatel nedostal k zobrazeniu vysledkov. Na 99,99% si dovolim tvrdit, ze sa jedna o problem s Vasim pocitacom/prehliadacom a kvoli tomu urcite nebudeme cele vysledky kopirovat na stranky, ktore sa Vam zhodou okolnosti zobrazuju spravne. Co mozete urobit: - aktualizovat svoj prehliadac na najnovsiu verziu - vymazat cookies - vymazat historiu a vyrovnavaciu pamat prehliadaca (cache) - preinstalovat prehliadac - pouzit iny prehliadac - odstranit alebo deaktivovat pripadne pluginy (doplnky) v prehliadaci

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené