MS 2013

Vladimír Sudor (12.09.2013, 20:15)
Keď sme na Zjazde schvaľovali Športové pásma,predkladateľ pán Dudzik po ich schválení podotkol,že budú platiť aj pre MS 2013-2016. Opäť sa to niekde v zápise stratilo a nedoložilo sa to ani vo všeobecných podmienkach MS. Citujem: bod 7. Do vyhodnotenia MS možno použiť všetky výsledky naplánovaných pretekov pri splnení podmienok FCI. T. j. výsledky: ZO, VS, OZ, Regiónov 1-x (ktoré neodporujú nabaľovaciemu systému). Chovatelia si v týchto dňoch posielajú koef. pre MS 2013 a myslím ,že nemajú v tom dosť jasno. Žiadam preto Prezidenta Zväzu p. Dudzíka o vysvetlenie či platí : "pri splnení podmienok FCI" alebo veta čo pokračuje ďalej. Alebo aj aj. Ďakujem [%sig%]
František Šimko (12.09.2013, 21:04)
Teda ak už v tom nemajú jasno takí holubári ako p. Sudor , či p. Matalík , čo bude s ostatným plebsom ... To som zvedavý koľko holubárov pošle tabuľky, ale hlavne koľko bude správne vyhodnotených. Možno budeme mať majstrov nie s najnižším koef. ale s najlepšie vyhodnotenou tabuľkou !
Július Mlátko (12.09.2013, 22:05)
Vlado pokiaľ si dobre pamätám ,tak predkladateľ pri čítaní podmienok MS uviedol toto: Región, OZ, VS, ZO a ŠP /športové pásmo pri dodržaní podmienok FCI/.Športové pásmo môžu vytvoriť ZO vo vnútri VS. Citujem: bod 7 -Do vyhodnotenia MS možno použiť všetky výsledky naplánovaných pretekov pri splnení podmienok FCI. T.J. výsledky : ZO, VS, OZ, Regiónov 1x /ktoré neodporujú nabaľovaciemu systému /. Pri pretekoch nad 700 km aj výsledky dosiahnuté v športových kluboch. [%sig%]
Vladimír Sudor (12.09.2013, 22:20)
Julo ja som bol do dnes v tom ,že je to tak ,že sa môžu použiť do MS všetky výsledky,ktoré spĺňajú podmienky FCI od ZO až po regióny.Tak som to pochopil na Zjazde. Napísal som to preto ,lebo dnes mi Jaro Seliga povedal,že ŠP sa nemôžu zaradiť do MS. [%sig%]
Peter Matalík (12.09.2013, 22:48)
Vyplnené tabuľky sú už zaslané aj so športovými klubmi.Zasa to bude "kuca paca"!
Milan Blahovský (21.11.2013, 20:51)
http://www.postoveholuby.sk/majstrovstva/ms2013.htm Doplnená tabuľka o MS mladých holubov 2013.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené