vysledky

Juraj Tahotný (28.08.2013, 19:00)
zaujimalo by ma ako člena zochph šenkvice prečo nie su výsledky preteku mladat ked je streda večer myslim že bratislavska oblasť by mala zvažíť či mame šíkovneho vypočtara, V pezinku sme krytyzovali pana Blahovskeho dnes sme ako Bratislava v spracovani vysledkou ako posledny
Jaroslav Boros (28.08.2013, 20:05)
nie ste posledný este nemáme ani my oz detva
Štefan Nochta (28.08.2013, 20:16)
nie ste posledný.....OZ Komárno nemá ešte ani pretek...:-))))
Milan Blahovský (29.08.2013, 13:11)
pán Tahotný, ja nemôžem za to že ste to 2-3 dni vláčili poštou. Spracovanie skoro vždy závisí od rýchlosti dodania výsledkov. Takže kritizujte ďalej.
Juraj Tahotný (29.08.2013, 13:51)
pan Blahovsky vas som spomenul len okrajovo ano to bol problem lebo vysledky sa posielali na druhy koniec republiky.Prečo hned tak ironicky kritizujte dalej ?
Dušan Konečný (29.08.2013, 14:17)
p. Tahotny, mozno si neuvedomujete, ze v OZ Bratislava pretekame tuto sezonu s evidenciou. Pre mlade holuby bol termin odovzdania evidencia v sobotu o polnoci. Aby mohli byt vypracovane vysledky, musia byt najprv do systemu nahodene evidovane holuby, co v praxi znamena import vyse 5000 udajov. Aby som chovatelom OZ Bratislava vysiel v ustrety, mali moznost namiesto vypisovania formularov s evidenciou odovzdat zoznam cipovanych holubov, cim som samozrejme nalozil pracu sam sebe. A vyzera to tak, ze stale plati "za dobrotu na zobrotu" A boli to prave senkvicke zoznamy cipovanych holubov, ktore boli vytlacene v pochybnej kvalite s poprehadzovanuym poradim starych a mladych holubov, ktore zdrzali proces importu evidovanych holubov. Dalsia vec: ako chcete mat vysledky v stredu, ked som v stredu dostal posledne podklady? Neviem, ci si riesite nejake Vase komplexy alebo stale neviete rozdychat ten vyradeny pretek, kvoli zlyhaniu EKS ale v kazdom pripade predtym, ako nieco zacnete v buducnosti verejne kritizovat, skuste si aspon zistit zakladne fakty...
Juraj Tahotný (30.08.2013, 11:05)
pan Konečny aj ked neskor ale spracovanie super . Nieje mojim cielom len kritizovať ked treba treba aj pochvaliť.
Milan Blahovský (30.08.2013, 11:39)
Jednoducho preto, lebo ste tak napísali ako keby som mohol za oneskorené spracovanie. Nestranný to tak pochopí.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené