TS TRIX DERBY

Ľubomír Drgáň (13.08.2013, 20:33)
Po nevydarenom tréningu,ktorí sa konal 8,8,2013,TS Trix Derby stratila veľké množstvo holubov.Chcel by som touto cestou požiadať chovateľov o pomoc pri nájdení.Aspoň časti holubov,ktoré by mohli zaletieť do vašich holubníkov. Za každého holuba by sme sa radi vyrovnali ,alebo dali možnosť voľného vstupu do našej TS na druhy rok ako odmenu.Samozrejme nie je to podmienkou. Vopred ďakujem za snahu nám niečo nahlásiť. Držím palce pri rozlietaný mladých holubov. Drgáň
Robert Molnár (14.08.2013, 07:33)
ja tam sice holuby nemam ale by som sa chcel spytat z kolkych kolko prislo. my sme mali v ten den tiez holuby na nacviku cca 15km ku mne a z 60 ks mi po hodine prislo 1 mlade. potom sa to zlepsilo/ale za hodinu a pol som mal len 5ks/ a stratil som len 2ks. 8.8.2013 bol asi ten najhorsi termin na nacviky. s pozdravom robo
Milan Blahovský (14.08.2013, 08:06)
Súhlasím s tebou Robo. 8.8.2013 si mal ležať pri vode a odpočívať. Teploty boli na to predurčené.
Ľubomír Drgáň (14.08.2013, 08:09)
Nam tam zostalo asi 350 mladých .Mne volal jeden chovateľ že tiež púšťal z toho istého miesta asi 80 ks a do dnešného dňa mu prišlo len 6 ks. Nám sa ešte holuby vracajú ale sú to malé množstvá.Tie čo prichádzajú ešte teraz , určite budu musieť sa zotaviť.A pôjdu na závod o týždeň neskôr. Viem na 100% že holuby sú na holubníkoch v oblasti severného slovenska.A chcel by som poďakovať chovateľom čo ich nahlásili.A zberačom holubov ,len toľko. Nerobte to čo by sa nepáčilo Vám. Prajem pekné závody.
Marek Hradil (14.08.2013, 10:09)
Já osobně bych to nechal tak. Mohli se vrátit jedni, stejně tak se mohli vrátit i druzí. Jak by k tomu pak přišli chovatelé, jejich holoubata se poctivě vracela a nadále by soutěžila s těmi, která, pokud by se jednalo u PŘIROZENÝ výběr testováním, by v testovačce již dávno nebyla? Holoubata, která se nevrátila podle mě v testování neuspěla. Tolik k testování. Starostlivost, či atraktivita plynoucí z vyšších počtů a z toho vyplývající zisky jsou věcí jinou....
Stanislav Bojko (14.09.2013, 21:10)
Dnes jsem zhlédl video startu holubu ,dopravní prostředek boxy a jejích naplněni. Kdo nepřepravoval holuby asi těžko pochopi a kdo přepravoval a ví jak se holubi chovají před startem ,může akorát pokroutit hlavou. Je pravdou ,že vždy něco přiletí ale od testu to je na hony vzdáleno .
Pavel Novak (26.09.2013, 19:26)
Pán Drgáň sľúbil ste že pred finále uverejníte zoznam holubov profi a klasik. Som veľmi nedočkavý ako to vlastne s tými počtami v jednotlivých kategóriách dopadlo. Letu zdar!
Ľubomír Drgáň (26.09.2013, 21:25)
Pan Novak Holuby sú poznačené znamienkom + ,ale ešte par holubov nejde poznačiť systém nám to neumožní.Každý chovateľ vie,kde svoje holuby zaradil. Drgáň
Štefan Nochta (27.09.2013, 05:30)
Podpredseda FCI p. Bárdos a p. Wiedermann sa včera zúčastnili košovania holubov v TS TRIX na finálový pretek. P Bárdos bol stavbou a zariadením nadšený, konštatoval, že sa jedná o TS európskeho formátu, že táto TS je jedinečná, bol nadmieru spokojný s čistotou. Taktiež skonštatoval, že košované holuby boli vo výbornom zdravotnom stave a predpokladá úspešný finálový pretek. Tento príspevok som uviedol na žiadosť menovaných..........
Ľubomír Drgáň (27.09.2013, 08:49)
Štart finálového závodu 8 00.
Pavel Novak (01.10.2013, 20:11)
Pán Drgáň, tak ako rozhodlo FCI, závod ešte pokračuje alebo už je koniec.

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené