TS

Štefan Nochta (25.07.2013, 11:02)
Takmer v každej TS už prebiehajú merané tréningy.........deje sa niečo aj v Nitre? Dostaneme nejaké info? [%sig%]
Daniel Krajcik (25.07.2013, 14:20)
Vcera som telefonoval s osetrovatelom TS. Aktualny stav: Holuby trenuju 1 hodinu rano i vecer. S treningami sa planuje zacat po skonceni pretek. sezony starych holubov - t.j. v buduci tyzden.
Štefan Nochta (26.07.2013, 07:05)
vďaka.......
Vladimír Cák (26.07.2013, 22:17)
Volal som s Pánom Javorčekom prosil som ho aby napísal na DF kružky uhynutých mladat cca20 ks a cca 30 sa stratilo.a holuby budú načipovane okolo 15-20 aug.cize prvé treningy pojdu bez cipov tj.po Zilinu, s čipamy pojdu až na merané treningy takze nebudeme vediet dolety s kratkých vzdialeností a nebude ani prehlad na ktorej vzdialenosti sa holuby stratili
Zdeňek Adamík (27.07.2013, 06:58)
Euforie z Olympiády je pryč, tak asi zpátky na stromy.......
Štefan Nochta (27.07.2013, 08:05)
tak nejak......
Dušan Konečný (30.07.2013, 17:20)
Koncom roka 2012 som posielal na zvaz cenovu ponuku pre tvorbu stranok pre TS Nitra. Cena 500 EUR jednorazovo - (logo + dizajn stranok zo studia, programovanie na mieru, prepojenie stranok s EKS Tauris...) - 70 centov holub/sezona za administraciu, technicku podporu a nafotenie holubov pre aukciu - 5% provizia z aukcneho predaja holubov na strankach holubar.sk (polovica oproti standardu) Cena zodpoveda priblizne tretine z cenovej ponuky profesionalnych spolocnosti zaoberajucich sa podobnymi aktivitami a asi 10 % z toho, co pytaju vyrobcovia EKS za implementaciu zobrazovania vysledkov na internete v realnom case. Chovatelia by uz v tejto sezone mohli vidiet vykony svojich holubov okamzite po ich prilete (v TS je najnovsi EKS Tauris, ktory take nieco bez problemov umoznuje), najlepsie holuby a ich majitelia by dostali prezentaciu aku si zasluzia... Ukazkou zadarmo boli stranky pre MS 2012 a olympiadu, kde prenos vysledkov este nebol v realnom case, no uz kratko po MS sme to s technikmi Taurisu doriesili. Tento rok si ale opat pozrieme par excelovskych tabuliek s doletmi a tym to zhasne. Nulova reklama pre sponzorov, nulova propagacia majitelov najlepsich holubov. Este par rokov s takymto pristupom a stanica skonci ako TS Lohot, kde sa tento rok testuje necelych 50 holubov... Stanica v Nitre ma vsetky predpoklady na to, aby sa stala poprednou nie len na Slovensku ale aj v Europe. Ma k dispozicii solidny holubnik s prekrasnym arealom, vyborneho osetrovatela, bezi pod zastitou slovenskeho zvazu, ma dokonca sponzorov, jedine co chyba je zaujem pohnut sa dopredu... Cenova ponuka bola odmietnuta s argumentom, ze TS stranky nepotrebuje. Sam seba som sa pytal ci naozaj preto, ze ich nepotrebuje alebo je dovodom fakt, ze realziacia takejto ponuky je v priamom konflikte s obchodnymi aktivitami min. dvoch clenov prezidia... Dalsia vec co ma tohto roku zarazila bola, ze uz 2 mesiace po olympiade zvaz odmietol zaplatit poplatok za domenu a hosting pre stranky olympiad2013.sk (cca 25 EUR). Uz v aprili by sme tak mohli pokojne zabudnut na to, ze sme mali strieborneho juniora alebo na vyborne vykony mladat Chytilovcov alebo Petra Kaciana na MS... Len pre zaujimavost uvediem, ze stranky 32. olympiady v Polsku su dostupne doteraz.
Milan Blahovský (30.07.2013, 17:44)
Dušan, dovolil by som si ťa mierne poopraviť, nie zväz ako uvádzaš, ale väčšinová čas» prezídia, či už bývalého alebo súčasného...bol som toiž predkladateľom tvojich návrhov, ale ako uvádzaš nenašli pochopenie, totálne nelogické, ale budiž.
Miroslav Ščibravý (30.07.2013, 18:14)
Poklial sa TS Nitra nachadza v planovanom upadku,tak sa urcite nic zlepsovat nebude. Osobne si myslim,ze do 2 rokov TS zmeni majitela a vsetko pojde dalej presne tak ako si predstavujete./ len ten upadok sa neda urychlit/ [%sig%]
Zdeňek Adamík (31.07.2013, 06:34)
Nepůjde. Důvěra zákazníků se dá rychle ztratit ale velmi těžko zpět získat (obnovit). A pokud snad takový záměr existuje, je to velmi chybný - pseudopodnikatelský záměr.
Pavol Javorček (31.07.2013, 11:05)
Inventúra holubov v TS Nitra k 25.7.2013 na linku: http://www.postoveholuby.sk/centrum/zoznam2013.pdf Plánované tréningy TS podľa propozícii TS: a. Nácviky: 9.8. Nácvik č.1. cca 10 km 12.8. Nácvik č.2. cca 30 km 16.8. Nácvik č.3. cca 40 km 19.8. Nácvik č.4. cca 60 km 23.8. Nácvik č.5. cca 95 km b. Preteky: 28.8. Pretek č.1. cca 130 km 2.9. Pretek č.2. cca 150 km 7.9. Pretek č.3. cca 260 km 14.9. Chomutov 420 km V prípade nepriaznivého počasia môže organizátor presunúť, zmeniť, prípadne doplniť počty a termíny pretekov. Javorček Pavol

Pre účasť v diskusii je potrebné prihlásenie

Zmeny boli uložené